דף הבית נשים הריון ולידה איך יודעים מה פירוש שמות
איך יודעים מה פירוש שמות
אתי פרקש 24/08/11 |  צפיות: 2037
המשפחה התרחבה. קדימה, מסיבה!

בעשורים האחרונים, בריתה היא מעבר לסתם עוד טקס מחייב, אלא שמחה רצינית; ההורים המאושרים חוגגים את התוספת החדשה עם האורחים בגן אירועים, עם תפריט, שתייה ומוסיקה לפי בחירה. מיד נפרט על מרבית האופציות והעניינים שיהיה עליכם לעבור בשביל האירוע הקרב.

קודם כל, אולי כדאי להתעמק יותר בנושא שמות באנגלית.

יש אנשים שיטענו כי פעולת החיתוך היא אקט לא הומני. אנחנו דווקא לא נחפור על מה שלכאורה עדיף, אלא נהיה אינפורמטיביים.

כיצד מתכננים ברית מילה?

הרבה אנשים לא יערכו את ההליך הרפואי יחד עם החגיגה, אך כך נהוג. מוהלים או רופאים-מוהלים קיימים בשפע בתוך האינטרנט או באמצעות המלצות. מוהל גובה בממוצע כ-2000 ש"ח, תלוי בהסמכתו. בתעריף זה נכלל ביקור בית טרם הברית, אז, המוהל יבדוק האם התינוק אכן בריא מספיק לעבור ברית.

אולם בו יתקיים האירוע זו בחירה שלכם נטו; כדאי לבחור מקום עם נגישות לנכים ושיענה על צרכי האורחים. רוצים מידע נוסף בתחום פירוש שמות? המשיכו לקרוא את המאמר.

מה תעשו אחרי הטקס?

שלא כמו בריתה, המילה היא הליך כירורגי, ועל כן, נתמקד יותר בברית. אחרי שביצע את המילה, המוהל גם חייב לוודא שהדימום הפסיק ושהתחבושות לא גורמות ללחץ. כהורים טריים, תצטרכו לשים לב שהתינוק לא מתנהג מוזר, נראה סה"כ כרגיל ומסוגל להשתין. כל ספק שעולה - לכו למיון בדחיפות! יותר מזה, כמעט כל המוהלים יגיעו לביתכם אחרי הטקס, על מנת לדעת בוודאות שהילד אכן מחלים וכדי להסיר את התחבושות.

אחרי שלמדתם קצת בנוגע אל שמות לועזיים, ערכו את ברית המילה, עליה חשבתם זמן רב. אפשר לארגן ברית רגילה, או לנסות לעניין את החברים עם אירוע מיוחד. אפשר לספר סיפור, לערוך פעילויות, ועוד ים אפשרויות, כי לטקס זה אין הוראות פרטניות. בעקרון, חגיגת הברית היא לילד, אך מעשית - מי שחוגג אלו אתם.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אתי פרקש


 


מאמרים נוספים מאת אתי פרקש
 
מכוני פסיכומטרי באר שבע
אפילו אם במצב הנוכחי, בגרות היא לא תנאי הכרחי כדי להתקבל לעבודה, ולמרות כי היא לא בהכרח מצביעה על אינטליגנציה, אבל עדיין רצוי שתוציאו אחת, מפני שהדבר מהווה נקודה לזכותכם עבור קו"ח שלכם,

מנעולן חיפה בכל יום ושעה
בנינו, כל אחד מאיתנו מצא עצמו בשלב מסויים בחייו מחוץ לדירתו ללא יכולת להיכנס. במקרה כזה, ניתן להיכנס לפניקה, או לחפש מנעולן חיפה.

למה דווקא לימודי הנדסאי אלקטרוניקה
יש בהם בשביל להעיד על כמה תכונות טובות - כוח רצון להתמיד, ידע טכני קודם והכי טוב - יכולת למידה. בגלל זה, צריך לחשוב קדימה - התחילו ללמוד ברצינות, שכן זה יהיה רק לטובה.

לימודים גרפיקה- עושים סדר
לא חשוב אם אתם משוחררים טריים, או פתאום מצאתם עצמכם בשנות השלושים לחייכם, מייחלים לשינוי, אסור להתבאס ולהרים ידיים.

תנאים לקבלת הלוואות בערבות המדינה
מדובר בהוצאות שגררו אותך, ממש רחוק מהמסגרת הקיימת במקרה היותר גרוע. ב-2 המקרים הכי כדאי לקחת הלוואה שתעזור לכסות את האובר דרפט שאספתם.

מה זה לימודי הנדסת מים
היכולת להתמיד, ידע מקצועי והכי טוב - היכולת להבין דברים חדשים. מסיבה זו, כדאי לחשוב קדימה - לכו ללמוד ברצינות, שכן זה יכול רק להועיל.

תקועים בחוץ? הזמנת פריצת מנעולים
פורץ דלתות עם תעודות צריך להציג בפניכם רישיון אותנטי מהמשטרה. מנגד, תפקידכם יהיה להציג הוכחה שאתם אלו אשר גרים בדירה הנעולה.

הצלחה בבגרות במדעי המחשב
למרות כי בזמנים אלה, בגרות היא אינה מחייבת לקבלה לעבודה טובה, ולמרות כי היא בדרך כלל לא מראה על חוכמה, אבל בכל מקרה כדאי שהציונים שלכם יהיו טובים

חינורך גורי כלבים - כל השיטות
08/01/12 | חיות בית
להביא גזעי או מעורב? כלבים גזעיים אמנם מעניקים לבעלים סמל יוקרה, דווקא מעורבים נוטים כמעט תמיד להיות נבונים בהרבה

איך לשפר סטטיסטיקה פסיכומטרי
גם אם על פי המצב הנוכחי, העלאת ציוני הבגרות היא אינה תנאי בלעדי למציאת עבודה, ולמרות כי אינה ממש מעידה על תבונה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI