דף הבית תחבורה ורכב תעופה טיסות אל על
טיסות אל על
יוסי בוזגלו 11/10/12 |  צפיות: 11708

כבר הרבה מאוד שנים התנועה בין מדינה למדינה היא הרבה יותר נוחה מאשר בעבר, כי היום יש הרבה מאוד חברות תעופה שעוסקות בנושא, כך שמבחינתנו הנוסעים, זה כבר לא מסובך כמו פעם. בין אם אתם מעדיפים טיסות אל על ובין אם אתם מעדיפים טיסות של חברות אחרות, הרי ברור שהשינוי מהעבר הוא מאוד גדול, כי המחירים הם כבר לא כל כך יקרים. בעבר, כאשר אנשים רצו לקנות טיסה ולצאת לחופשה, כתוצאה מכך שהטיסות היו מאוד יקרות, הם היו נוהגים לצאת לחופשות ארוכות של חודש לפחות. לעומת זאת היום, טיסות אל על הן מאוד נוחות ללקוחות, כי מדובר על טיסות שלא עולות הרבה, כך שכל אחד יכול לצאת לחופשה קצרה באיזו מדינה שהוא יבחר.

טיסות בית

אין ספק בכך שאל על היא חברה ענקית אשר פועל כבר המון שנים, וכל הזמן רק מגדילה את מה שהיא יכולה להעניק ללקוחו שלה. יש משהו בתחום של טיסות אל על אשר מושך אליו הרבה מאוד ישראלים ויהודים, ובין היתר זוהי ההקפדה על נושא הכשרות. אין ספק כי אל על הופכת את הטיסה להרבה יותר נוחה עבור אנשים שהם דתיים יותר, ואין זה פלא כי הדתיים הם חלק גדול מהלקוחות של חברה זו. יחד עם זאת, לא רק הדתיים אוהבים להשתמש בחברה זו, כי למעשה גם החילוניים אוהבים שמדברים איתם בעברית ושהם מרגישים בבית ומבינים הכל.

מחירים שונים

מחירי הטיסה בטיסות אל על כוללים בתוכם מרכיבים רבים כמו ביטחון שהוא מהטובים בעולם, אוכל המותאם לחיכו של התייר הישראלי, מנות כשרות ואף עיתונים בעברית. צוות האויר מיומן וצוות הקרקעי במדינות השונות יעזור ויסייע לכל נוסע באדיבות ומתוך דאגה אמיתית

לסיכום, אם אתם מתכננים לצאת לחופשה בקרוב, אין ספק שיש להם המון אופציות לבחור ביניהם. אפשר בימינו להגיע להמון מקומות בעולם ואפשר לעשות את זה על ידי הרבה חברות תעופה, אך אל על יש רק אחת והיא אמנם חברה ישראלית אך בקנה מידה בינלאומי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI