דף הבית קניות וצרכנות צרכנות טויוטה יאריס 2006: איכותית ונוחה
טויוטה יאריס 2006: איכותית ונוחה
אירה פינסקר 04/03/13 |  צפיות: 1446

טויוטה יאריס היא מכונית קטנה ונוחה, אשר מיועדת בעיקר לנסיעות בתוך העיר. הדגם הראשון של טויוטה יאריס הושק בשנת 1999 והפך לפופולרי מאוד. אחיו הצעיר, אשר הושק כשבע שנים לאחר מכן, אינו מהווה קפיצת מדרגה, אך עומד בכבוד במשימותיו. הרכב המשודרג נועד, לפי דעתם של מבקרים מומחים רבים, בעיקר לנשים.

עיצובה החיצוני של טויוטה יאריס שנוי במחלוקת. חלק מהמומחים חושבים שהוא נראה עגלגל מדי ומזכיר היפופוטם צעיר. יאריס החדשה גדלה ב- 11 ס"מ באורך, ב- 3.5 ס"מ ברוחב וב- 3 ס"מ בגובה, וכתוצאה מכך התא הפנימי הפך להיות מרווח יותר.

עיקר החידוש – לפחות עבור חלק מהנהגים – הוא באופן ההתנעה של המכונית. בטויוטה יאריס 2006 שולב מפתח מסוג Smart Entry&Start, באמצעותו ניתן להפעיל ולכבות את האזעקה וגם להתניע מבלי להוציא את היד מהכיס. מושב הנהג מרווח מאוד ויתאים לכל נהג או נהגת. כמו כן, הוא מתכוונן בגובה. המושבים האחוריים יכולים לנוע קדימה ואחורה להבטחת  נוחות מירבית לנוסעים. תא המטען נחשב לקטן יחסית, אבל מערכת Easy Flat המשולבת ברכב מאפשרת להגדיל אותו משמעותית על ידי קיפול המושבים האחוריים – וזאת רק בלחיצת כפתור.

ההגה מאובזר בלחצני הפעלה של מערכת האודיו, מה שמאפשר להשמיע שירים מבלי לנתק את הידיים. תאי אחסון רבים מפוזרים לאורך כל תא הנוסעים, וביניהם תאים מיחדים לכפפות, לבקבוקים ולכוסות, תאי אחסון עם ווי תלייה, תא לאשפה וכדומה. הכל בוצע מחומרים איכותיים ובהתאמה מעולה.

מערכת בלימה מיוחדת מתאימה במיוחד לנהגים אשר מתקשים ללחוץ על דוושת הבלמים בעוצמה גבוהה. בנסיעה מורגש בטחון גבוה גם בתנועה ישרה וגם בפניות. המנוע הקטן יחסית (1.3 ל') מאיץ את הרכב בכל 87 כוחותיו.

לסיכום, טויוטה יאריס הדור השני מאופיינת בבטיחות נסיעה גבוהה מאוד, ביכולת תמרון מצויינת ובבידוד מעולה לרעש. המכונית קלה להפעלה, ידידותית ונוחה. בנסיעות עירוניות, בהן אין צורך במהירות גבוהה מאוד, היא משתלבת בתנועה בקלות, וקל למצוא מקום חניה עבורה. לדעת מרבית המומחים, לא ניתן לסווג את טויוטה יאריס כמכונית פרימיום, אך יש בה שכלול טכנולוגי אמיתי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI