דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט סרט תדמית מוכר טוב יותר
סרט תדמית מוכר טוב יותר
איציק דר 02/09/13 |  צפיות: 10944

בימים בהם מנועי החיפוש והרשתות החברתיות מהווים את הכלי המרכזי בעזרתו נעזרים עסקים, ארגונים וחברות על מנת לשפר את תדמיתם ולהגדיל את חשיפתם , קיימת חשיבות מכרעת לשילוב סרטונים או סרט תדמית איכותי כאמצעי נוסף וייחודי אשר יבדל את אתר העסק שלכם מאחרים.

הפקת סרט תדמית איכותי

מאחר והמטרה העיקרית של המפרסם הינה להשריש ולהשאיר תודעה חיובית בקרב הלקוח לגבי מוצר או שירות מסוימים ,סרט תדמית צריך להיות בדרך כלל סרט קצר וקולע אשר נעים לצפות מבחינה ווקאלית או וויזואלית. כמו כן למיקום הסרט באתר האינטרנט וזמינותו יש חשיבות שיווקית בהגדלה של תנועת הלקוחות. פרסום של סרט תדמית מומלץ שיפורסם גם באתרים מובילים כגון YouTube או facebook. עסק אשר מעוניין בסרט אשר יוכל להוות את חזית המוצר והמוניטין שלו , מומלץ שיפנה לחברה מקצועית בתחום. זה לא המקום להוציא את המצלמה הביתית ולצלם סרט תדמית למוצר שלכם.

סרט תדמית להצגה והיכרות

לפני פגישה עסקית ולאחריה, בעת הצגת מוצר למשקיעים או ככלי הדרכתי לעובדי החברה, סרט תדמית מאפשר לך כבעל עסק להעביר מסר חזותי וברור ללא צורך בשימוש בטקסט או מצגות ארוכות. העברת מסר קצר וחד יכול למכור את כוונת החברה באופן חיובי וחדשני ולאפשר הדרכה או הטמעה של תהליך באופן יעיל תוך חיסכון בזמן ועלות. סרט תדמית הוא גם המקום להציג ולהאיר תכונות ועובדות מעבר לעיסוק המרכזי של החברה אשר לא היו ידועות לקהל הציבור הרחב כגון פעילות חברתית וסביבתית למען הקהילה.

סרטי תדמית מתאימים בעקר לחברות בינוניות וקטנות אשר מוגבלות תקציבית בשיווק מוצר או קידום מכירתו ויכולות למקסם את תקציב השיווק לחשיפה רחבה ביותר של קהל יעד מגוון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI