דף הבית הודעות לעיתונות תרבות ובידור חמש הפקות חדשות יועלו במסגרת פסטיבל SMALLבמה
חמש הפקות חדשות יועלו במסגרת פסטיבל SMALLבמה
חיים נוי 07/10/13 |  צפיות: 5819

חמש הפקות חדשות יועלו במסגרת פסטיבל Smallבמה 12

חמש הפקות חדשות יועלו השנה במסגרת פסטיבל SMALL במה 12.

הפסטיבל,המתקיים זו השנה ה-12 מעניק במה להפקות שנכתבו ובוימו על ידי סטודנטים ובוגרים של החוג לאמנות התיאטרון באוניברסיטת תל אביב. לצד ההצגות מתקיימים אירועי חוצות, מיצגים והופעות של הרכבים מוסיקליים שונים.

הפסטיבל, שנוסד בשנת2002 ע"י סטודנטים מהחוג לתיאטרון, מנוהל אומנותית על ידי תומר כהן (לשעבר יו"ר איגוד היוצרים העצמאיים בתיאטרון וסמנכ"ל תיאטרון הספריה ובית צבי)ומופק על ידי פול מימרן ולי שטי. הפסטיבל מציע לקהל חמש הפקות חדשות המוצגות כל אחת כעשר פעמים במהלך שבוע הפסטיבל (ימים א'-ה', 13-17/10, החל מהשעה 18:00 מדי יום) המתקיים בבניין מקסיקו של אוניברסיטת תל אביב.

במסגרת הפסטיבל יועלו ההצגות: תפוחים אדומים מבריקים (דרמה ספרותית מקורית בעקבות היצירה "תפוחים אדומים מבריקים" מאת ריימונד קארבר, פרי עטה של עדן אוליאל ובבימויה של נופר ברקול), מתחת לעור (דרמה אנושית המבוססת על סיפור אמיתי מפרי עטו של יונתן קלדרון ובבימויה של רקפת בנימין), הוראות הפעלה(תיאטרון תנועה פיוטי פרי יצירתה של אנה מינייב), נבכים (דרמה מקראית פרי עטה של איילת שינברג ובבימוי שרון רוזנבאום) וסימנים (תיאטרון תנועה לירי בליווי הקרנות ותאורה פרי יצירתן של אדווה פרס ותהילה שדה.

כמו כן יוצגו: הפקת החוצות פרסונז', פרי יצירתו של עמית פורת, המעמתת פרסונות פייס בוקיות וירטואליות עם המציאות האכזרית, הקריאה המבוימת "לבדנו, ביחד", העוסקת בפער שבין הרגש האנושי לטכנולוגיה המרוחקת, פרי עטו של ליאור זלמנסון בבימויה של מאיה מגנט, והצגת היחיד של תהילה שדה "ודן" המוקדשת לאלה דן, מפיקת הפסטיבל בעבר, שנפלה אל מותה בדרך המוות בבוליביה באפריל 2010.

הפסטיבל מתקיים בתמיכתם ובמימונם של אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב ושל החוג לתיאטרון ונהנה מחסויות שהוענקו לו על ידי בנק הפועלים, סטודיו B ועיריית תל אביב – יפו, ותקציבו הינו כמאה אלף ₪. הכרטיסים לפסטיבל נמכרים במחירים נגישים של 20-30 ₪.

פירוט ההצגות:

"הוראות הפעלה"

אישה צעירה הוזה בעיני רוחה את בחיר ליבה, בוראת אותו ומנכיחה אותו. כשמטשטשים הגבולות בין מציאות לדמיון, בין המצוי לרצוי והגבר מתחיל להתנגד להוראות ההפעלה שלה היא נאלצת לבחור בין הפנטזיה למציאות, בין אידיאל האהבה ומימושה.

תיאטרון תנועה פיוטי

"מתחת לעור"

תל אביב. 1991.כתבת גרמניה צעירה מתדפקת על דלתה של ניצולת שואה וחוקרת אודות רומן סודי שהתרחש בין אסירה למפקדת שלה. בערב סוער אחד, בין אזעקה לאזעקה, עולות רוחות העבר, סודות משפחתיים ושאלות של מוסר ואהבה.

דרמה אנושית המבוססת על סיפור אמיתי.

"נבכים"

בחור צעיר מוצא עצמו נאלץ להמלט לעיר מקלט לאחר רצח שביצע בשגגה בעודו מנסה להציל אדם חף מפשע.בעיר המקלט הוא נאלץ להתמודד עם תהליך טיפולי שנכפה עליו, תהליך שחושף קרעים במשפחת המטפל וסבך משפחתי מוסתר. עבר ועתיד, מחילה ונקם, נשים וגברים מוצאים עצמם בקלחת בה צפים ארועי והרגלי העבר שנשכחו זה מכבר.

דרמה מקראית.

"סימנים"

בעולם שבו אנו נמצאים רק לשנייה אחת בים הזמן, מכתיבים המיליונים שמסביבנו את חוקי חיינו ומותנו.אלו סימנים נשארים עלינו, ואלו סימנים אנו משאירים על העולם? עד מתי, אם בכלל,אנחנו נזכר? המופע מעמת את הארעיות של האדם, הפחד מהמוות והצורך בזיכרון.

תיאטרון תנועה לירי בשילוב תאורה והקרנות.

"תפוחים אדומים מבריקים"

סיפורו של סופר מתחיל המוצא את השראתו במסע בדרכים באמריקה שלאחר מלחמת ויאטנם נשזר בסיפור של משפחה אמריקאית שפצעי המלחמה והמשבר הכלכלי שמלווה את סיומה מרסקים את שגרת חייה.סיפור חייו של ריימונד קארבר ועיבוד לסיפור קצר שלו נשזרים יחדיו על מנת להציג את סיפורה של אומה שבורה ומדממת המנסה להתאושש מזוועות המלחמה.

דרמה ספרותית מקורית בעקבות היצירה "תפוחים אדומים מבריקים" מאת ריימונד קארבר.

הצגות אורחות ואירועים מיוחדים:

"לבדנו ביחד"


קריאה מבוימת.
שמונה אפיזודות על אנשים שמתחברים כדי להתנתק ומתנתקים כדי להישאר אנושיים, בעולם בו לא תמיד ברור איפה מתחיל האדם ונגמר המכשיר.

אולם 121, ראשון13/10, שלישי 15/10, חמישי 17/10 בשעה 18:30, רביעי 16/10 בשעה 20:30.

דנה ידלין

מופע מוזיקלי תיאטרלי במילים וצ'ילו מאת אמנית הספוקן וורד דנה ידלין והמוזיקאי יונתן ניב.

בימת tau music,יום שני,14/10 בשעה 19:00.

"ודן?"

מבוסס על סיפור אמיתי. ב-12.5.2004 יצאה קבוצה של שבעה צעירים ישראלים לשיט רפסודות בנהר הטואיצ'י בבוליביה. ב-16.5.2004 נפל דן רוזנבך למים ונעלם. גופתו לא נמצאה עד היום. שמונה שנים לאחר היעלמותו של דן, תהילה, אחת ממשתתפות השיט,עדיין מנסה להבין מה בדיוק קרה שם ואיך. בהדרגה היא חושפת את סיפור היעלמותו,ניסיונות החילוץ ודרכי התמודדותה עם הטראומה שחוותה.
מוקדש באהבה לזכרה של אלה דן.

אולם121, יום רביעי 16/10 בשעה 18:30.

פרטים נוספים:

הכניסה להצגות בתשלום: סטודנט-20 ₪. אורח- 30 ₪. הכניסה להופעות ולאירועי החוצות ללא תשלום.

החל מהשעה 20:00 הכניסה לאוניברסיטה משער 8 (דן בוכנר) ברח' חיים לבנון.

טקס נעילת הפסטיבל והענקת הפרסים למופעים יתקיים ביום חמישי ה-17.10.13 בשעה 22:45ברחבת בניין מקסיקו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לאפריל 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לאפריל 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש אפריל.

מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו
פרויקט רב שימושי חדשני ייצור עיר בתוך עיר מלאה בשטחים ירוקים

אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI