דף הבית פיננסים וכספים מסחר במניות המדריך להשקעה נכונה בבורסה
המדריך להשקעה נכונה בבורסה
משה סטרוגנו 18/04/14 |  צפיות: 4835

כל מי שמתחיל את צעדיו הראשונים בהשקעה בבורסה, חייב לדעת כי התנהלות זו  דומה במובנים רבים לניהול עסק. במאמר הבא עו"ד משה סטרוגנו יסקור עבורנו מהם הסיכונים למול ההזדמנויות, ואיך צריך לנהוג בתבונה רבה כדי לדעת איך לנצל אותם.

כל מי שמשקיע בבורסה יודע שאחד הדברים החשובים ביותר הוא להישאר מעודכנים כל הזמן גם בנוגע להשקעות, גם בנוגע להזדמנויות חדשות, וגם בנוגע לחדשות כלכליות היכולות להשפיע ע ההשקעות. כך גם בניהול עסקים ישנו צורך להישאר מעודכנים כל הזמן בנוגע להשקעות היומיות מול ההכנסות היומיות, חיפוש אחר הזדמנויות ושמירה של היד על הדופק בתעשייה בכלל.

בנוסף לבדיקה קבועה של ההשקעות חשוב ביותר להקפיד על ניהול קבוע ונכון של ההשקעות. בדיוק כמו שכמנהלים עסקים בונים לכל אחד מהם אסטרטגיה ולא משנים אותה כל כמה ימים, כך בדיוק חשוב להשקיע בבורסה. ישנן הרבה סוגים של מניות, אבל אתם יכולים להתמחות רק בסוג אחד של מניות ולהשקיע בתבונה רק בהן, כך תימנעו מהימורים מיותרים ותפעלו על פי השקעה ברורה ונכונה. אותו הדבר בניהול עסקים, לעסקים יש את ההתמחות שלהם ואת המוצרים או השירותים אותם הם מספקים והם אינם מנסים לספק שירותים או מוצרים בהם אין להם התמחות.

השקעה בבורסה היא כמו ניהול עסקים

לאנשים שאוהבים להשקיע ישנם כמה אפיקים שונים בהם הם יכולים לבחור, ניתן להשקיע בקנייה של עסקים שונים המאפשרים משיכה של רווחים לאורך זמן וניתן להשקיע בבורסה ולקבל דיווידנדים או פשוט לקנות בזול ולמכור ביוקר וכך להרוויח חזרה את ההשקעה.

כמו בעסקים גם השקעה בבורסה אינה השקעה בטוחה. ההשקעה הבטוחה היחידה היא ניהול תוכנית חיסכון רגילה, אבל התצורה המתקבלת שם היא ברוב המקרים פחותה בהרבה ממה שניתן להרוויח כאשר מצטרפים כשותפים לעסקים או נכנסים לבורסה.

ייעוץ למנהלים

מנהלים רבים נמנעים בקבלת ייעוץ מתאים בזמן הנכון מסיבות שונות. ישנן הוכחות ברורות שייעוץ למנהלים גם על בסיס קבוע וגם בעיתות משבר יכול לעזור למנהלים לקבל את הפרספקטיבה הנכונה ולקבל את ההחלטות הנכונות שיניבו את התשואה הטובה ביותר לאורך זמן.

כמו שמשקיע בבורסה חייב ללמוד כמה שיותר על השוק בו הוא משקיע, והוא דואג לקבל ייעוץ ממומחי בורסה, כך מנהלים בכל תחום שהוא יכולים להיעזר רבות על ידי ייעוץ למנהלים במגוון רחב ביותר של תחומים: ניהול עובדים ורתימתם לשיתוף פעולה בתוך תרבות ארגונית פורה. ייעוץ בנושאים רבים הקשורים בשיווק, ניהול מותג ופרסום, וכמובן ייעוץ העוזר בשמירה על קשרי לקוחות בריאים ותקינים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 משה סטרוגנו


 


מאמרים נוספים מאת משה סטרוגנו
 
המדריך להשקעה נכונה בבורסה
כל מי שמתחיל את צעדיו הראשונים בהשקעה בבורסה, חייב לדעת כי התנהלות זו דומה במובנים רבים לניהול עסק. במאמר הבא עו"ד משה סטרוגנו יסקור עבורנו מהם הסיכונים למול ההזדמנויות, ואיך צריך לנהוג בתבונה רבה כדי לדעת איך לנצל אותם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI