דף הבית חוק ומשפט תעבורה מתי לפנות אל נוטריון
מתי לפנות אל נוטריון
הדס כהן 01/04/15 |  צפיות: 5312

מתי לפנות אל נוטריון

ישנם מספר מיקרים בהם יהיה עליכם לפנות אל נוטריון על מנת לקבל אישור על מקוריות או תקינות מסמכים או לצורך תרגום מסמכים מקוריים. הנוטריון, הינו עורך דין אשר קיבל את אישור ועדת הנוטריונים ממשרד המשפטים לאמת, לאשר ולחתום על מסמכים משפטיים. לפניכם, מספר סיטואציות בהם יהיה עליכם לפנות אל שירותיו של נוטריון.

אישור של מסמכים

כמעט תמיד, כאשר יהיה עליכם להציג מסמכים בארצות שונות, כמו מסמכים של אישור לימודים, תעודת לימוד אוניברסיטאית, אישור על תארים ואפילו תעודת לידה או תעודת זהות, יהיה עליכם לאשרר את המסמך אצל נוטריון וזאת בשל השוני של השפה. רק אישור נוטריון יוכל לאמת בעבורכם כי מדובר במסמך אותנטי ומקורי.

תרגום מסמכים

תפקיד נוסף שיש לנוטריון הינו תרגום של מסמכים משפטיים. חוזים שונים אותם אתם נדרשים לתרגם על מנת להציגם במדינות שמעבר לים יוכלו לקבל את התרגום הנכון והמתאים ביותר אצל הנוטריון. כאשר עולה הצורך לתרגם מסמך תוכלו לעשות זאת באמצעות הנוטריון וכמובן גם לקבל חותמת מתאימה על המסמך המשפטי, דהיינו, חותמת אפוסטיל.

חותמת אפוסטיל

כאשר יש צורך להעניק תוקף משפטי למסמך שנעשה בין שתי מדינות שונות, ניתן לפנות אל נוטריון על מנת לקבל חותמת אפוסטיל, כלומר, חותמת נוטריונית אשר יש לה תקיפות בינלאומית.

אימות של חתימה

כאשר יש צורך לאמת כי מדובר בחתימה אותנטית של אדם, ניתן לעשות זאת גם כן באמצעותו של נוטריון, אשר מוסמך להעניק את האימות הנכון והמתאים.

הנוטריון הינו למעשה הגוף המשפטי אשר יכול לאשר, לאמת ולהעניק תקיפות משפטית לכל סוג של מסמך. קבלת האישור הנוטריוני יאפשר לכם להציג את המסמך מול גופים או ערכאות בינלאומיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI