דף הבית חינוך ולימודים קורסים וסדנאות אישורי נוטריון
אישורי נוטריון
הדס כהן 31/01/16 |  צפיות: 6923

הדרישה המגוונת לאישורים של נוטריון

רובנו כבר יודעים שעורכי דין שעובדים בישראל יכולים לשרת אותנו לא רק בכל הקשור לתחום ההתמחות שלהם, אלא גם בעוד דרכים חשובות אחרות. או יכולים לראות זאת כשאנו מדברים על נוטריון שמציע את שירותיו החשובים לכל דורש. זאת בהתאם להסמכה ולרישיון החוקי שיש לו לעסוק בעוד דברים בהם לא עוסק כל עורך דין. כך למשל, אנו מדברים גם על אישורים מסוימים וחשובים מאוד ללא מעט אנשים אותם יכול לספק עורך דין שהוא גם נוטריון. אישורים אלו הם מגוונים ומתאימים לסוגים שונים של בקשות ודרישות מצדם של רשויות ושל גופים אחרים.

התייחסות נקודתית יותר למגוון מסמכים

נראה כי לא חסרות דוגמאות לגיוון של הבקשות לגבי אישורי נוטריון בכל עיר בארץ. איש מקצוע זה שהורשה לתת אישורים שונים יכול לסייע למי שצריך לאמת חתימה של אדם מסוים על מסמך כלשהו. בנוסף הנוטריון יכול לאשר שמי שחתום על המסמך בשמו של מישהו אחר אכן היה מוסמך לעשות זאת והמסמך אכן יכול להתקבל בערכאות שונות. גם נכונות של העתק מסמך היא דבר שלעתים מצריך אישור מהנוטריון, וגם נכונות של התרגום של מסמך מסוים יכולה להעלות את הצורך במי שמורשה לתת אישור לכך. זאת בזכות מקצועיות והרשאה שאין לעורכי דין אחרים.

עוד אישורים שרק נוטריון יכול לספק

המגיעים אל נוטריון מסוים בכל עיר או אזור בהם הוא מציע את שירותיו לציבור הרחב על מנת לקבל אישורים שונים, יכולים גם לראות כיצד הוא מקבל ומאשר תצהיר או הצהרה אחרת, כיצד הוא מאשר שאדם מסוים אכן נמצא נכון לעכשיו בין החיים, כיצד הוא מאשר נכונות של רשימת מצאי, כיצד הוא מאמת הסכם ממון שנערך בין שני בני זוג ועוד. כך אנו מבינים עד כמה אישורי נוטריון הם חשובים ביותר עבור מגוון רחב מאוד של אנשים פרטיים ושל גופים שונים בכל רחבי ישראל, וכך אנו גם מבינים עד כמה מגוונת היא עבודת האישור של נוטריון מורשה בישראל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI