דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל כשהטיול כולל עבודה
כשהטיול כולל עבודה
יחיאל לוי 20/01/17 |  צפיות: 1476

לישראלים יש משיכה מאוד ברורה אל עבר ארצות הברית. אולי אלה כל הסרטים האמריקאיים שגורמים לכל ישראלי בכל גיל לרצות ולחיות בצורה אמיתית את כל מה שמראים בכל הסרטים הכי רווחיים שעשו במשך שנים רבות בתעשייה הגדולה של הסרטים בהוליווד, אבל התוצאה נשארת בעיניה, ישראלים רבים אשר עולים על טיסה כדי לתור את ארצות הברית הגדולה והמלאה בכוכבים בעיניים ובדולרים בכיסים. האם זה באמת ריאלי לחשוב כי אפשר לצאת אל עבר מדינה זרה בלי יכולות יוצאות דופן? קראו הלאה.


תראו לי את הכסף

קובה גודינג ג'וניור אמר את המילים לתום קרוז בסרט המעולה המתאר במידה רבה את החלום האמריקאי להצליח. אם אתה ספורטאי אז אתה רוצה לחתום על חוזה שמן שכולל מיליוני דולרים, ואם אתה כריש של מכירות אז אתה בהחלט לא תסתפק במכירה של מוצרים שעבורם אתה יכול לקבל שקלים ולא דולרים. כי ארצות הברית היא בהחלט המקום, ואם אתה צעיר אז זה בהחלט הזמן. יש מגוון של עבודות בארצות הברית בתחום המכירות ואף בתחומים אחרים, כל מה שצריכים לעשות הוא להכין את הקרקע בצורה יסודית על מנת לוודא שנמצאים בתחום שהוא רווחי עם כל התנאים שעושים את הזמן הזה בחו"ל למהנה ורווחי במיוחד.


עושים את זה נכון

זה בהחלט אפשרי לעבוד בארצות הברית ועדיין ליהנות. צריכים רק לדעת לבחור את החברות הכי מפנקות שגם מעניקות את כל מה שישראלי שנמצא הרחק מביתו צריך - סביבה של אנשים בגיל דומה שיכולים להיות המעגל החברתי הקרוב בזמן שבו מנסים להרוויח כמה שיותר כסף וליהנות מכמה שיותר חוויות חדשות, כי עבודות בארצות הברית יכולות להישאר בגדר חלום לא ממומש או המציאות שבה חייתם ונהניתם למשך תקופת מה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
שיקולים לבחירה של גן לילדים
15/12/17 | הורות
לפי מה צריכים להיות בנויים השיקולים לבחירה נבונה? קראו את הדברים הבאים.

יתרונות רבים לעלונים
פלייר מאפשר להעביר את המידע אל תיבת הדואר של הלקוח, אל הרכב שלו, אל הידית שעל הדלת ואפילו אל האדם בצורה ישירה על ידי אדם שמחלק אותם בצורה פרונטלית שכוללת שיחה קצרה שמציגה את העיקר במשפט בודד.

לא צריכים ללכת לספא
14/12/17 | ריהוט
כיום כבר ישנם דגמים רבים של ג'קוזי לגינה וכאלה שאפילו מיועדים אל מרפסת של דירה בבניין רב קומות. למה כדאי להשקיע בהוצאה כספית שכזו? קראו הלאה.

דרך חדשה לאכול גורמה
אנשים אשר בוחרים להשקיע בארוחת גורמה מחפשים לא רק אחר מסעדת שף אלא אחר שף אישי שיכול לשנות את הדרך בה אנשים יוצאים לבילוי.

עסק ששואף למצוינות
יש כאלה בעלי עסקים שמחלחלת אליהם התובנה כי אולי צריכים להיערך בצורה מחודשת ולהשתמש בתחום של ייעוץ ארגוני כדי להביא נקודות מבט יעילות יותר אליו

משרד שתמיד נקי
עוד ועוד מעגלים עסקיים אשר יוצרים עוד מקומות של עבודה, וככל שמדובר בריבוי של עסקים כך גם נעשה הצורך בביצוע של ניקיון משרדים תל אביב היא היעד העיקרי לכך.

עידן של חנויות וירטואליות
החיפוש אחר חנות בגדי ילדים שבה יש את ההיצע הנדיב במחירים נוחים מתחיל לו.למה כדאי לבדוק את האופציה של רכישה אונליין? קראו הלאה.

נעים לשבת
איך בדיוק יכולים להקל על הישיבה הזו ולקדם ישיבה בריאה ככל האפשר במצב של אדם עם טווח תנועה די מוגבל? זה מתחיל עם שימוש נכון בכסא ורכישה של אחד מדגמי כסא גלגלים ממונע שיכולים לסייע בצורה יעילה במצב לא פשוט.

יוצרים גינה מושלמת
01/12/17 | גינון
מה בדיוק צריכים כדי לייצר את הגינה הנהדרת הזו? קראו הלאה.

משנעים מוצרים הלאה
במקרים רבים ישנו שימוש עם כלוב לאחסון שבו יש את האפשרות להניח את כל אלה בצורה שהיא לא רק סגורה ושומרת על כל אלה במקומם אלא גם מאובטחת בצורה טובה דיה לשם אבטחת כל הפריטים מפני מקרי של גניבה או פריקת הסחורה בצורה שהיא אינה על ידי אנשים מורשים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI