דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל כשהטיול כולל עבודה
כשהטיול כולל עבודה
יחיאל לוי 20/01/17 |  צפיות: 2009

לישראלים יש משיכה מאוד ברורה אל עבר ארצות הברית. אולי אלה כל הסרטים האמריקאיים שגורמים לכל ישראלי בכל גיל לרצות ולחיות בצורה אמיתית את כל מה שמראים בכל הסרטים הכי רווחיים שעשו במשך שנים רבות בתעשייה הגדולה של הסרטים בהוליווד, אבל התוצאה נשארת בעיניה, ישראלים רבים אשר עולים על טיסה כדי לתור את ארצות הברית הגדולה והמלאה בכוכבים בעיניים ובדולרים בכיסים. האם זה באמת ריאלי לחשוב כי אפשר לצאת אל עבר מדינה זרה בלי יכולות יוצאות דופן? קראו הלאה.


תראו לי את הכסף

קובה גודינג ג'וניור אמר את המילים לתום קרוז בסרט המעולה המתאר במידה רבה את החלום האמריקאי להצליח. אם אתה ספורטאי אז אתה רוצה לחתום על חוזה שמן שכולל מיליוני דולרים, ואם אתה כריש של מכירות אז אתה בהחלט לא תסתפק במכירה של מוצרים שעבורם אתה יכול לקבל שקלים ולא דולרים. כי ארצות הברית היא בהחלט המקום, ואם אתה צעיר אז זה בהחלט הזמן. יש מגוון של עבודות בארצות הברית בתחום המכירות ואף בתחומים אחרים, כל מה שצריכים לעשות הוא להכין את הקרקע בצורה יסודית על מנת לוודא שנמצאים בתחום שהוא רווחי עם כל התנאים שעושים את הזמן הזה בחו"ל למהנה ורווחי במיוחד.


עושים את זה נכון

זה בהחלט אפשרי לעבוד בארצות הברית ועדיין ליהנות. צריכים רק לדעת לבחור את החברות הכי מפנקות שגם מעניקות את כל מה שישראלי שנמצא הרחק מביתו צריך - סביבה של אנשים בגיל דומה שיכולים להיות המעגל החברתי הקרוב בזמן שבו מנסים להרוויח כמה שיותר כסף וליהנות מכמה שיותר חוויות חדשות, כי עבודות בארצות הברית יכולות להישאר בגדר חלום לא ממומש או המציאות שבה חייתם ונהניתם למשך תקופת מה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
מי מכיר את תל אביב
הדבר שבאמת יכולים לצאת ממנו נשכרים הוא טיול בתל אביב שממנו לומדים הרבה הרבה יותר על עיר נהדרת ובעלת וותק די מרשים.

הסכם שמפשט את הזוגיות
07/03/18 | חוזים
קראו את הדברים המאוד חשובים הבאים לפני שאתם שוללים על הפרק את היצירה של הסכם חשוב מעין זה אצלכם.

זה הזמן לצבוע
05/03/18 | שיפוצים
איך יוצאים עם הצבע הנכון? קראו את המידע החשוב הבא.

עסק שגדול מסך קירותיו
קראו את הדברים הבאים כדי לקדם את האינטרסים של העסק כמה שיותר.

חיפוי רצפה מודרני
רוב מקומות העבודה המיושנים בוחרים בשטיחים מקיר לקיר, אבל זה נעשה די ברור כי העידן המודרני מחפש אחר פתרונות הרבה יותר יעילים מכך.

ניידות מתקפלת בנוחות
עם הרבה יותר אפשרות להתנייד, לא פלא כי רבים מאלה מחפשים אחרי קלנועית טובה עבורם כאשר עבור קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה שהם מעדיפים לשלם בעבור הנוחות שהם מקבלים בתמורה.

נופש אביבי עם קראוון
עבור השכרת קראוון מחיר הוא כזה אשר משקף את כל מה שמקבלים מכלי רב שימושי ענקי שכזה, ולכן זה חשוב להבין מה מקבלים בתמורה.

פתרונות חכמים לצביעת המתכת
19/02/18 | תעשייה
האם ישנו יתרון נוסף שיכול לבוא לידי ביטוי לתהליך הצביעה החשוב הזה? קראו הלאה את הדברים הבאים.

כלי עבודה לכל מטרה
18/02/18 | שיפוצים
אחד מן המוצרים שחשוב כי יהיה בכל בית הוא סולם, כאשר סולם טלסקופי הוא כזה שיותר מתאים לשימוש מקצועי.

פנסיונרים מקבלים החזר מס
כאשר החזרי מס לשכירים הוא זכות חשובה שאותה צריכים לממש בצורה עצמאית, ולא מקבלים הודעה לגביה בדואר כפי שקורה כאשר ישנו חוב אל אותה רשות מס הכנסה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI