דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל הגיע הזמן לצאת לטרק
הגיע הזמן לצאת לטרק
יחיאל לוי 14/02/17 |  צפיות: 1966

עבור מי שטרם יצא אל טרק עם נופים קסומים לא ממש יודע למה לצאת לטרק בכלל, אבל ברגע בו טועמים את החוויה המופלאה הזו אין כל דרך להפסיק ולתכנן את היעד הבא. עם מסלולים של טרקים בחו"ל שפזורים על פני כדור הארץ כולו, האפשרויות הן מרובות ומהן רק צריכים לבחור את זו שהכי חושקים בה עבור הטיול הבא.

מארגנים את זה נכון

לפני שיוצאים אל הדרך כדאי מאוד לוודא כי המסלול שבו בוחרים מתאים למאמץ הגופני שבו כל מטייל יכול לעמוד בצורה שלא תהפוך את הטיול לפחות נעים, ומעבר לכך זה תמיד ראוי להבין עד כמה שיותר את תנאי השטח על מנת שכל הציוד הרלבנטי לטרק הזה יהיה מוכן בדיוק כאשר זקוקים לו. מה מעבר לכך? טרקים בחו"ל הם דבר מאוד סובייקטיבי ולכן זה חשוב לבחור בין טיול שנעשה בקבוצה קטנה של מטיילים לבין יציאה אל מסע בצורה עצמאית לבד.

טיול בקבוצה - מה זה אומר למעשה? זה לגמרי לא מה שמדמיינים כאשר ישנה קבוצה גדולה של אנשים שיוצאת אל סיור בשוק מרקש אלא טיול שהוא יציאה אל טרק מרגש עם קבוצה קטנה של אנשים או אם דווקא מרגישים יותר בנוח, עם קבוצה גדולה יותר של מטיילים. הבחירה היא בהתאם להעדפות האישיות של כל מטייל, אבל עם סדר יום אשר מתוכנן לפרטי פרטים החל מהמסלול שאליו יוצאים, המקום בו עוצרים ללון והסבלים שמסייעים לשאת את הציוד בטרק כזה או אחר. מה שנותר הוא לחפש אחר טרקים בחו"ל שעונים על כל הציפיות.

טיול עם מדריך - טיול עם מדריך שכבר מכיר את השטח על בוריו הוא הדבר אשר יכול לעשות את כל ההבדל בין טרק שבו נעשות יותר מידי טעויות שיכולות לסכן את החיים, לבין סיור שנעשה בצורה קפדנית בטרק שהמדריך כבר מכיר ויודע להתאים את המסלול עבור כל מטייל לפי היכולות האישיות שלו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
מי מכיר את תל אביב
הדבר שבאמת יכולים לצאת ממנו נשכרים הוא טיול בתל אביב שממנו לומדים הרבה הרבה יותר על עיר נהדרת ובעלת וותק די מרשים.

הסכם שמפשט את הזוגיות
07/03/18 | חוזים
קראו את הדברים המאוד חשובים הבאים לפני שאתם שוללים על הפרק את היצירה של הסכם חשוב מעין זה אצלכם.

זה הזמן לצבוע
05/03/18 | שיפוצים
איך יוצאים עם הצבע הנכון? קראו את המידע החשוב הבא.

עסק שגדול מסך קירותיו
קראו את הדברים הבאים כדי לקדם את האינטרסים של העסק כמה שיותר.

חיפוי רצפה מודרני
רוב מקומות העבודה המיושנים בוחרים בשטיחים מקיר לקיר, אבל זה נעשה די ברור כי העידן המודרני מחפש אחר פתרונות הרבה יותר יעילים מכך.

ניידות מתקפלת בנוחות
עם הרבה יותר אפשרות להתנייד, לא פלא כי רבים מאלה מחפשים אחרי קלנועית טובה עבורם כאשר עבור קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה שהם מעדיפים לשלם בעבור הנוחות שהם מקבלים בתמורה.

נופש אביבי עם קראוון
עבור השכרת קראוון מחיר הוא כזה אשר משקף את כל מה שמקבלים מכלי רב שימושי ענקי שכזה, ולכן זה חשוב להבין מה מקבלים בתמורה.

פתרונות חכמים לצביעת המתכת
19/02/18 | תעשייה
האם ישנו יתרון נוסף שיכול לבוא לידי ביטוי לתהליך הצביעה החשוב הזה? קראו הלאה את הדברים הבאים.

כלי עבודה לכל מטרה
18/02/18 | שיפוצים
אחד מן המוצרים שחשוב כי יהיה בכל בית הוא סולם, כאשר סולם טלסקופי הוא כזה שיותר מתאים לשימוש מקצועי.

פנסיונרים מקבלים החזר מס
כאשר החזרי מס לשכירים הוא זכות חשובה שאותה צריכים לממש בצורה עצמאית, ולא מקבלים הודעה לגביה בדואר כפי שקורה כאשר ישנו חוב אל אותה רשות מס הכנסה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI