דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל הגיע הזמן לצאת לטרק
הגיע הזמן לצאת לטרק
יחיאל לוי 14/02/17 |  צפיות: 1443

עבור מי שטרם יצא אל טרק עם נופים קסומים לא ממש יודע למה לצאת לטרק בכלל, אבל ברגע בו טועמים את החוויה המופלאה הזו אין כל דרך להפסיק ולתכנן את היעד הבא. עם מסלולים של טרקים בחו"ל שפזורים על פני כדור הארץ כולו, האפשרויות הן מרובות ומהן רק צריכים לבחור את זו שהכי חושקים בה עבור הטיול הבא.

מארגנים את זה נכון

לפני שיוצאים אל הדרך כדאי מאוד לוודא כי המסלול שבו בוחרים מתאים למאמץ הגופני שבו כל מטייל יכול לעמוד בצורה שלא תהפוך את הטיול לפחות נעים, ומעבר לכך זה תמיד ראוי להבין עד כמה שיותר את תנאי השטח על מנת שכל הציוד הרלבנטי לטרק הזה יהיה מוכן בדיוק כאשר זקוקים לו. מה מעבר לכך? טרקים בחו"ל הם דבר מאוד סובייקטיבי ולכן זה חשוב לבחור בין טיול שנעשה בקבוצה קטנה של מטיילים לבין יציאה אל מסע בצורה עצמאית לבד.

טיול בקבוצה - מה זה אומר למעשה? זה לגמרי לא מה שמדמיינים כאשר ישנה קבוצה גדולה של אנשים שיוצאת אל סיור בשוק מרקש אלא טיול שהוא יציאה אל טרק מרגש עם קבוצה קטנה של אנשים או אם דווקא מרגישים יותר בנוח, עם קבוצה גדולה יותר של מטיילים. הבחירה היא בהתאם להעדפות האישיות של כל מטייל, אבל עם סדר יום אשר מתוכנן לפרטי פרטים החל מהמסלול שאליו יוצאים, המקום בו עוצרים ללון והסבלים שמסייעים לשאת את הציוד בטרק כזה או אחר. מה שנותר הוא לחפש אחר טרקים בחו"ל שעונים על כל הציפיות.

טיול עם מדריך - טיול עם מדריך שכבר מכיר את השטח על בוריו הוא הדבר אשר יכול לעשות את כל ההבדל בין טרק שבו נעשות יותר מידי טעויות שיכולות לסכן את החיים, לבין סיור שנעשה בצורה קפדנית בטרק שהמדריך כבר מכיר ויודע להתאים את המסלול עבור כל מטייל לפי היכולות האישיות שלו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
שיקולים לבחירה של גן לילדים
15/12/17 | הורות
לפי מה צריכים להיות בנויים השיקולים לבחירה נבונה? קראו את הדברים הבאים.

יתרונות רבים לעלונים
פלייר מאפשר להעביר את המידע אל תיבת הדואר של הלקוח, אל הרכב שלו, אל הידית שעל הדלת ואפילו אל האדם בצורה ישירה על ידי אדם שמחלק אותם בצורה פרונטלית שכוללת שיחה קצרה שמציגה את העיקר במשפט בודד.

לא צריכים ללכת לספא
14/12/17 | ריהוט
כיום כבר ישנם דגמים רבים של ג'קוזי לגינה וכאלה שאפילו מיועדים אל מרפסת של דירה בבניין רב קומות. למה כדאי להשקיע בהוצאה כספית שכזו? קראו הלאה.

דרך חדשה לאכול גורמה
אנשים אשר בוחרים להשקיע בארוחת גורמה מחפשים לא רק אחר מסעדת שף אלא אחר שף אישי שיכול לשנות את הדרך בה אנשים יוצאים לבילוי.

עסק ששואף למצוינות
יש כאלה בעלי עסקים שמחלחלת אליהם התובנה כי אולי צריכים להיערך בצורה מחודשת ולהשתמש בתחום של ייעוץ ארגוני כדי להביא נקודות מבט יעילות יותר אליו

משרד שתמיד נקי
עוד ועוד מעגלים עסקיים אשר יוצרים עוד מקומות של עבודה, וככל שמדובר בריבוי של עסקים כך גם נעשה הצורך בביצוע של ניקיון משרדים תל אביב היא היעד העיקרי לכך.

עידן של חנויות וירטואליות
החיפוש אחר חנות בגדי ילדים שבה יש את ההיצע הנדיב במחירים נוחים מתחיל לו.למה כדאי לבדוק את האופציה של רכישה אונליין? קראו הלאה.

נעים לשבת
איך בדיוק יכולים להקל על הישיבה הזו ולקדם ישיבה בריאה ככל האפשר במצב של אדם עם טווח תנועה די מוגבל? זה מתחיל עם שימוש נכון בכסא ורכישה של אחד מדגמי כסא גלגלים ממונע שיכולים לסייע בצורה יעילה במצב לא פשוט.

יוצרים גינה מושלמת
01/12/17 | גינון
מה בדיוק צריכים כדי לייצר את הגינה הנהדרת הזו? קראו הלאה.

משנעים מוצרים הלאה
במקרים רבים ישנו שימוש עם כלוב לאחסון שבו יש את האפשרות להניח את כל אלה בצורה שהיא לא רק סגורה ושומרת על כל אלה במקומם אלא גם מאובטחת בצורה טובה דיה לשם אבטחת כל הפריטים מפני מקרי של גניבה או פריקת הסחורה בצורה שהיא אינה על ידי אנשים מורשים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI