דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל לטוס זול זה גם בטוח?
לטוס זול זה גם בטוח?
יחיאל לוי 06/03/17 |  צפיות: 1951

מאז שנפתחו השמיים בפני הישראלים כבר ניתן לראות בצורה די ברורה את המלאי הרחב של דילים נהדרים אשר איתם אפשר להמריא אל עבר מדינות רבות בכל רחבי העולם, כאשר הטיסות הללו הן לא כאלה אשר עולות הרבה כסף. ההפך הוא הנכון, העלות של הטיסות הללו רק הולכת ויורדת כאשר גם חברות התעופה הישראליות לא נשארות מאחור ויוצאות עם מחירים נמוכים יותר ממה שאי פעם הם הציעו לקהל הישראלים הנופשים בחו"ל.

הדבר מביא את השאלה המאוד לגיטימית, האם חברות התעופה הטובות בעולם הן כאלה שמציעות כרטיסי טיסה מוזלים, או שבהכרח חייבים לשלם יותר על מנת לקבל יותר? במקרים רבים העלות היא שוות ערך לרמה של הטיסה החל מהאיכות של המטוס עצמו ועד לחוויית השירות על ידי אנשי הצוות בכל שלב ושלב.


איפה ישראל בכל העניין

כל העת ישנם סקרים אשר בוחנים את רמת הבטיחות שמספקות חברות התעופה שפזורות להן על פני הכדור העגול שלנו, האחרון אשר התבצע בשנת 2016 בחן במידה דקדקנית את חברות התעופה הטובות בעולם, כאשר ישראל אינה מדורגת במקומות הגבוהים של התוצאות של הסקר הנ"ל, אבל זה רק בשל היות כל הטיס בהן משתמשות החברות הללו מיושנים בהשוואה אל חברות התעופה הבולטות עוד יותר לטובה בתחום התעופה.

האם זה עוצר את מבול הטיסות אל עבר מדינות בחו"ל, או גורם לישראלי לבחון מחדש את הנאמנות אל חברות התעופה הישראליות? יש כאלה שיאמרו שהם מרגישים הכי בטוח לטוס בעולם עם חברות התעופה הישראליות, לעומת אחרים אשר כלל לא יבחנו את רמת הבטיחות של חברה כזו או אחרת ופשוט יחפשו אחר הטיסה הזולה ביותר שהם יכולים להשיג על מנת לצאת אל הנופש אותו הם מתכננים לזמן הקרוב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
מי מכיר את תל אביב
הדבר שבאמת יכולים לצאת ממנו נשכרים הוא טיול בתל אביב שממנו לומדים הרבה הרבה יותר על עיר נהדרת ובעלת וותק די מרשים.

הסכם שמפשט את הזוגיות
07/03/18 | חוזים
קראו את הדברים המאוד חשובים הבאים לפני שאתם שוללים על הפרק את היצירה של הסכם חשוב מעין זה אצלכם.

זה הזמן לצבוע
05/03/18 | שיפוצים
איך יוצאים עם הצבע הנכון? קראו את המידע החשוב הבא.

עסק שגדול מסך קירותיו
קראו את הדברים הבאים כדי לקדם את האינטרסים של העסק כמה שיותר.

חיפוי רצפה מודרני
רוב מקומות העבודה המיושנים בוחרים בשטיחים מקיר לקיר, אבל זה נעשה די ברור כי העידן המודרני מחפש אחר פתרונות הרבה יותר יעילים מכך.

ניידות מתקפלת בנוחות
עם הרבה יותר אפשרות להתנייד, לא פלא כי רבים מאלה מחפשים אחרי קלנועית טובה עבורם כאשר עבור קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה שהם מעדיפים לשלם בעבור הנוחות שהם מקבלים בתמורה.

נופש אביבי עם קראוון
עבור השכרת קראוון מחיר הוא כזה אשר משקף את כל מה שמקבלים מכלי רב שימושי ענקי שכזה, ולכן זה חשוב להבין מה מקבלים בתמורה.

פתרונות חכמים לצביעת המתכת
19/02/18 | תעשייה
האם ישנו יתרון נוסף שיכול לבוא לידי ביטוי לתהליך הצביעה החשוב הזה? קראו הלאה את הדברים הבאים.

כלי עבודה לכל מטרה
18/02/18 | שיפוצים
אחד מן המוצרים שחשוב כי יהיה בכל בית הוא סולם, כאשר סולם טלסקופי הוא כזה שיותר מתאים לשימוש מקצועי.

פנסיונרים מקבלים החזר מס
כאשר החזרי מס לשכירים הוא זכות חשובה שאותה צריכים לממש בצורה עצמאית, ולא מקבלים הודעה לגביה בדואר כפי שקורה כאשר ישנו חוב אל אותה רשות מס הכנסה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI