דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל לטוס זול זה גם בטוח?
לטוס זול זה גם בטוח?
יחיאל לוי 06/03/17 |  צפיות: 1440

מאז שנפתחו השמיים בפני הישראלים כבר ניתן לראות בצורה די ברורה את המלאי הרחב של דילים נהדרים אשר איתם אפשר להמריא אל עבר מדינות רבות בכל רחבי העולם, כאשר הטיסות הללו הן לא כאלה אשר עולות הרבה כסף. ההפך הוא הנכון, העלות של הטיסות הללו רק הולכת ויורדת כאשר גם חברות התעופה הישראליות לא נשארות מאחור ויוצאות עם מחירים נמוכים יותר ממה שאי פעם הם הציעו לקהל הישראלים הנופשים בחו"ל.

הדבר מביא את השאלה המאוד לגיטימית, האם חברות התעופה הטובות בעולם הן כאלה שמציעות כרטיסי טיסה מוזלים, או שבהכרח חייבים לשלם יותר על מנת לקבל יותר? במקרים רבים העלות היא שוות ערך לרמה של הטיסה החל מהאיכות של המטוס עצמו ועד לחוויית השירות על ידי אנשי הצוות בכל שלב ושלב.


איפה ישראל בכל העניין

כל העת ישנם סקרים אשר בוחנים את רמת הבטיחות שמספקות חברות התעופה שפזורות להן על פני הכדור העגול שלנו, האחרון אשר התבצע בשנת 2016 בחן במידה דקדקנית את חברות התעופה הטובות בעולם, כאשר ישראל אינה מדורגת במקומות הגבוהים של התוצאות של הסקר הנ"ל, אבל זה רק בשל היות כל הטיס בהן משתמשות החברות הללו מיושנים בהשוואה אל חברות התעופה הבולטות עוד יותר לטובה בתחום התעופה.

האם זה עוצר את מבול הטיסות אל עבר מדינות בחו"ל, או גורם לישראלי לבחון מחדש את הנאמנות אל חברות התעופה הישראליות? יש כאלה שיאמרו שהם מרגישים הכי בטוח לטוס בעולם עם חברות התעופה הישראליות, לעומת אחרים אשר כלל לא יבחנו את רמת הבטיחות של חברה כזו או אחרת ופשוט יחפשו אחר הטיסה הזולה ביותר שהם יכולים להשיג על מנת לצאת אל הנופש אותו הם מתכננים לזמן הקרוב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
שיקולים לבחירה של גן לילדים
15/12/17 | הורות
לפי מה צריכים להיות בנויים השיקולים לבחירה נבונה? קראו את הדברים הבאים.

יתרונות רבים לעלונים
פלייר מאפשר להעביר את המידע אל תיבת הדואר של הלקוח, אל הרכב שלו, אל הידית שעל הדלת ואפילו אל האדם בצורה ישירה על ידי אדם שמחלק אותם בצורה פרונטלית שכוללת שיחה קצרה שמציגה את העיקר במשפט בודד.

לא צריכים ללכת לספא
14/12/17 | ריהוט
כיום כבר ישנם דגמים רבים של ג'קוזי לגינה וכאלה שאפילו מיועדים אל מרפסת של דירה בבניין רב קומות. למה כדאי להשקיע בהוצאה כספית שכזו? קראו הלאה.

דרך חדשה לאכול גורמה
אנשים אשר בוחרים להשקיע בארוחת גורמה מחפשים לא רק אחר מסעדת שף אלא אחר שף אישי שיכול לשנות את הדרך בה אנשים יוצאים לבילוי.

עסק ששואף למצוינות
יש כאלה בעלי עסקים שמחלחלת אליהם התובנה כי אולי צריכים להיערך בצורה מחודשת ולהשתמש בתחום של ייעוץ ארגוני כדי להביא נקודות מבט יעילות יותר אליו

משרד שתמיד נקי
עוד ועוד מעגלים עסקיים אשר יוצרים עוד מקומות של עבודה, וככל שמדובר בריבוי של עסקים כך גם נעשה הצורך בביצוע של ניקיון משרדים תל אביב היא היעד העיקרי לכך.

עידן של חנויות וירטואליות
החיפוש אחר חנות בגדי ילדים שבה יש את ההיצע הנדיב במחירים נוחים מתחיל לו.למה כדאי לבדוק את האופציה של רכישה אונליין? קראו הלאה.

נעים לשבת
איך בדיוק יכולים להקל על הישיבה הזו ולקדם ישיבה בריאה ככל האפשר במצב של אדם עם טווח תנועה די מוגבל? זה מתחיל עם שימוש נכון בכסא ורכישה של אחד מדגמי כסא גלגלים ממונע שיכולים לסייע בצורה יעילה במצב לא פשוט.

יוצרים גינה מושלמת
01/12/17 | גינון
מה בדיוק צריכים כדי לייצר את הגינה הנהדרת הזו? קראו הלאה.

משנעים מוצרים הלאה
במקרים רבים ישנו שימוש עם כלוב לאחסון שבו יש את האפשרות להניח את כל אלה בצורה שהיא לא רק סגורה ושומרת על כל אלה במקומם אלא גם מאובטחת בצורה טובה דיה לשם אבטחת כל הפריטים מפני מקרי של גניבה או פריקת הסחורה בצורה שהיא אינה על ידי אנשים מורשים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI