דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro מרחיבה את מגוון הפתרונות שלה להגנת ענן היברידי
Trend Micro מרחיבה את מגוון הפתרונות שלה להגנת ענן היברידי
איריס וינשטיין 28/11/17 |  צפיות: 257

רוכשת את אימיוניו ( Immunio ) הקנדית

בעולם בו חברות בונות ומטמיעות אפליקציות במהירות, כל דחיה במהלך הפיתוח של האפליקציה יכולה להוביל לדחיה ונזק לחברה כולה. בהמשך לכך Trend Micro, מובילה עולמית באספקת פתרונות סייבר ואבטחת מידע, מודיעה על הרחבת מגוון הפתרונות שלה להגנת ענן היברידי על ידי רכישת חברת אימיוניו בשילוב יכולות הפיתוח שלה מבית. הפתרון החדש מציע תהליך הגנה אוטומטי במהלך הפיתוח של אפליקציה. (DevOps Lifecyclel)

"אנו מתרגשים מאוד לרכוש את טכנולוגיית ההגנה על יישומים, צוות המומחים ובסיס הלקוחות של אימיוניו". אמר ביל מקגי, סגן נשיא בכיר להגנה על ענן היברדי ב- Trend Micro. "טכנולוגיה משתנה כמו מחשוב ענן ופלטפורמות קונטיינר מאפשרים הטמעה מהירה יותר של יישומים. פתרון הגנת יישומים בזמן אמת של אימיוניו מאפשר ללקוחותינו הגנה טובה יותר מול פגיעויות תוכנה תוך כדי תהליך בניית היישומים".

Trend Micro, מרחיבה גם את יכולות ההגנה על קונטיינרים על ידי תמיכה באפשרות סריקת אימג'ים, המאפשרת זיהוי בעיות אבטחה וטיפול בהם לפני שחרור היישום לשוק. לקוחות החברה יוכלו לסרוק אימג'ים לבסיס הנתונים של הקונטיינר כך שצוותי הפתוח יוכלו לתקן בעיות לפני הטמעה, ולהפעיל הגנה בזמן אמת המבוססת על תוצאות מסריקת האימג'ים. יכולות אלו יהיו זמינות לשוק החל מאפריל 2018.

חברת המחקר גרטנר מדווחת כי :" עד 2019 יותר מ-70% מיוזמות אבטחת תהליכי פיתוח

(DevSecOps ) של ארגונים גדולים יבוצעו על ידי סריקה וקונפיגורציה אוטומטיים לרכיבי Open source וחבילות מסחריות ( commericial packages). כאשר ב-2016 בוצעו 10% בלבד".

היכולות החדשות של Trend Micro מתאימות מאוד למחזור פיתוח של יישומים. אימיוניו מוסיפה יכולות זיהוי מוקדם ,הגנה נגד פגיעויות ויכולות סריקה לאימג'ים ומאפשרת פרסום של אימג'ים מוגנים. התוצאה של הוספת יכולות אלו היא שחרור של יישומים מוגנים וגמישים ושיפור דרמטי בתהליכי התפעול בין אם הוא מתבצע בבית הלקוח או בענן הציבורי.

מקגי מוסיף :" רבים מלקוחותינו המתקדמים אימצו תהליכי פיתוח מתקדמים ( DevOps Lifecycle) ומשתמשים בפתרון ההגנה ההוליסיטי שלנו Deep Security בצורה אוטומטית על מנת להגן על השרתים כמו גם היישומים שלהם. יכולות חדשות אלו מרחיבות את יכולות ההגנה שאנו מספקים ומבטיחות לארגונים שיוכלו לפתח יישומים חדשים במהירות ובו בזמן ולהישאר מאובטחים."


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דוח SOAD: השפעה גוברת ל- Multi Cloud על טרנספורמציה דיגיטלית בארגונים
טרנספורמציה דיגיטלית מותנעת בארגונים באזור EMEA בזכות מודלים רב-ענניים ושרותי יישומים חדשים

דוח State of Application Delivery השנתי, הרביעי במספר, מראה השפעה גוברת של ארכיטקטורות רב-ענניות (Multi-Cloud) וכמו גם דרישה לאוטומציה ולגישות אבטחה ממוקדות יישומים


מינוי חדש ב- INFINIDAT - ערן בראון התמנה למנהל טכנולוגיות ראשי באזור EMEA
במסגרת תפקידו ירכז בראון את האתגרים הטכנולוגיים הייחודיים לאזור EMEA, ישמש כ- Chief Evangelist לטכנולוגיות חדשות, ינהל את הקשרים עם האנליסטים באזור ויעמוד בקשר עם הלקוחות על מנת לשמר את היתרון התחרותי של פתרון האחסון המוביל של החברה, ה- InfiniBox.

INFINIDAT זכתה בפרס "Best in Biz"
חברת INFINIDAT הישראלית, הספקית העצמאית המובילה בשוק אחסון הנתונים לפתרונות בסדר גודל של פטה-בייט, זכתה בפרס "Best in Biz Award" ודורגה כחברה החדשנית ביותר (Most Innovative Company) לשנת 2017 בקטגורית החברות בנות 100-999 עובדים.

מה הופך את EMEA לאזור המוביל בתחום הענן?
אזור EMEA, שישראל נמנית בין חבריו, הפך למוביל עולמי בחדשנות במחשוב הענן. ככל שארגונים מוצאים בענן יותר יתרונות, כך הם מסיטים את האסטרטגיה שלהם למודל רב-ענני (multi cloud) ולמודל של ענן היברידי, על מנת לנצל עוד את יתרונותיו. מגמה זאת באה לידי ביטוי בארגונים בסדרי גודל שונים, החל מסטארט-אפים ועד חברות אנטרפרייז מובילות שוק. מגמת האימוץ של הענן תימשך כמובן, ככל שארגונים מתאמצים להתרחב בעולם המחובר.

Comm-IT הישראלית ו- Wise הסינגפורית משיקות לראשונה פתרון לזיהוי ומניעת אלימות
הפתרון, המבוסס על טכנולוגיות בינה מלאכותית (AI) ולמידה עמוקה (Deep Learning), ייחשף לראשונה בתערוכת CES בלאס וגאס

נילית בחרה בפתרון האבטחה ההוליסטי של טרנד מיקרו
נילית בחרה בפתרון האבטחה ההוליסטי של טרנד מיקרו, הפרויקט שבוצע על ידי ADACOM , משרת כ-1000 משתמשים ,ארך מספר חדשים והסתיים בהצלחה לאחרונה.

מגדל שוקי הון הטמיעה את טכנולוגיית אבטחת הגישה פורצת הדרך של Safe-T
מערכת ה- SDE הינה הפתרון המלא ביותר שקיים היום לשיתוף נתונים מאובטח המגן על כל חלופת מידע הנכנס והיוצא מהארגון.

תחזיות ל-2018, מאת: איתן ברמלר, Safe-T
GDPR יהפוך למציאות, ארגונים מבוססי Scada ידרשו לפתרונות עבור מיקומים מבוזרים, האקרים נגד מכונות תעשייתיות, "אמת לפני אישור גישה" על מנת להגן על המידע, הנייר OUT והדיגיטל IN

Trend Micro צופה כי התקפות הסייבר הצפויות ב-2018 ינצלו חולשה בניהול הטלאים במערכות הארגונים
ההתפתחות המתמדת של הטכנולוגיה תדרוש מערכת אמינה של הפצת וניהול טלאי אבטחה על מנת להתמודד עם התקפות זדוניות

Trend Micro מרחיבה את מגוון הפתרונות שלה להגנת ענן היברידי
Trend Micro, מובילה עולמית באספקת פתרונות סייבר ואבטחת מידע, מודיעה על הרחבת מגוון הפתרונות שלה להגנת ענן היברידי על ידי רכישת חברת אימיוניו בשילוב יכולות הפיתוח שלה מבית. הפתרון החדש מציע תהליך הגנה אוטומטי במהלך הפיתוח של אפליקציה. (DevOps Lifecyclel)
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI