דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro מרחיבה את מגוון הפתרונות שלה להגנת ענן היברידי
Trend Micro מרחיבה את מגוון הפתרונות שלה להגנת ענן היברידי
איריס וינשטיין 28/11/17 |  צפיות: 470

רוכשת את אימיוניו ( Immunio ) הקנדית

בעולם בו חברות בונות ומטמיעות אפליקציות במהירות, כל דחיה במהלך הפיתוח של האפליקציה יכולה להוביל לדחיה ונזק לחברה כולה. בהמשך לכך Trend Micro, מובילה עולמית באספקת פתרונות סייבר ואבטחת מידע, מודיעה על הרחבת מגוון הפתרונות שלה להגנת ענן היברידי על ידי רכישת חברת אימיוניו בשילוב יכולות הפיתוח שלה מבית. הפתרון החדש מציע תהליך הגנה אוטומטי במהלך הפיתוח של אפליקציה. (DevOps Lifecyclel)

"אנו מתרגשים מאוד לרכוש את טכנולוגיית ההגנה על יישומים, צוות המומחים ובסיס הלקוחות של אימיוניו". אמר ביל מקגי, סגן נשיא בכיר להגנה על ענן היברדי ב- Trend Micro. "טכנולוגיה משתנה כמו מחשוב ענן ופלטפורמות קונטיינר מאפשרים הטמעה מהירה יותר של יישומים. פתרון הגנת יישומים בזמן אמת של אימיוניו מאפשר ללקוחותינו הגנה טובה יותר מול פגיעויות תוכנה תוך כדי תהליך בניית היישומים".

Trend Micro, מרחיבה גם את יכולות ההגנה על קונטיינרים על ידי תמיכה באפשרות סריקת אימג'ים, המאפשרת זיהוי בעיות אבטחה וטיפול בהם לפני שחרור היישום לשוק. לקוחות החברה יוכלו לסרוק אימג'ים לבסיס הנתונים של הקונטיינר כך שצוותי הפתוח יוכלו לתקן בעיות לפני הטמעה, ולהפעיל הגנה בזמן אמת המבוססת על תוצאות מסריקת האימג'ים. יכולות אלו יהיו זמינות לשוק החל מאפריל 2018.

חברת המחקר גרטנר מדווחת כי :" עד 2019 יותר מ-70% מיוזמות אבטחת תהליכי פיתוח

(DevSecOps ) של ארגונים גדולים יבוצעו על ידי סריקה וקונפיגורציה אוטומטיים לרכיבי Open source וחבילות מסחריות ( commericial packages). כאשר ב-2016 בוצעו 10% בלבד".

היכולות החדשות של Trend Micro מתאימות מאוד למחזור פיתוח של יישומים. אימיוניו מוסיפה יכולות זיהוי מוקדם ,הגנה נגד פגיעויות ויכולות סריקה לאימג'ים ומאפשרת פרסום של אימג'ים מוגנים. התוצאה של הוספת יכולות אלו היא שחרור של יישומים מוגנים וגמישים ושיפור דרמטי בתהליכי התפעול בין אם הוא מתבצע בבית הלקוח או בענן הציבורי.

מקגי מוסיף :" רבים מלקוחותינו המתקדמים אימצו תהליכי פיתוח מתקדמים ( DevOps Lifecycle) ומשתמשים בפתרון ההגנה ההוליסיטי שלנו Deep Security בצורה אוטומטית על מנת להגן על השרתים כמו גם היישומים שלהם. יכולות חדשות אלו מרחיבות את יכולות ההגנה שאנו מספקים ומבטיחות לארגונים שיוכלו לפתח יישומים חדשים במהירות ובו בזמן ולהישאר מאובטחים."


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Trend Micro משיקה שרות ניהול מניעה ותגובה חדש המבוסס על מערך מודיעין האיומים והמומחיות שלה
טכנולוגיית איתור האיומים מבוססת בינה מלאכותית שהחברה פיתחה, מאפשרת לארגונים לקבוע סדרי עדיפויות להתרעות בצורה אופטימלית יותר על ידי הכוונה לפעולות

F5 ממנה את מרי גרדנר לסמנכ"לית אבטחת מידע
במסגרת תפקידה היא תהיה אחראית על ניהול מערך אבטחת המידע ברחבי החברה, עם תכנון אסטרטגי, פיקוח ושליטה. התפקיד כולל זיהוי, הערכה ודיווח על ביצועי האבטחה הכוללים של F5 ועמידתה של החברה בדרישות רגולטוריות כמו גם ב-best practices המתפתחים בתעשייה.

Trend Micro צוינה כמובילה במתן פתרונות ההגנה על נקודות קצה על ידי קבוצת המחקר פורסטר
Trend Micro, מובילה עולמית באספקת פתרונות סייבר ואבטחת מידע, הוכתרה כטובה ביותר בין 15 ספקי פתרונות שנבחנו עם ציון מושלם בקטגוריית האסטרטגיה וציון שני בטיבו בנוכחות בשוק.

F5 הוכרה כמובילה בתחום ה- WAF על ידי חברת מחקר עצמאית
הדוח של Forrester Research שחובר על ידי האנליסטית איימי דה-מרטין, מציין את ההצעות הנוכחיות של F5, את אסטרטגית המוצרים ואת נוכחותה בשוק ומעניקה את הציון הגבוה ביותר לזיהוי התקפות ותגובה להתקפות.

ThetaRay גייסה מעל 30 מליון דולר
החברה מתכוונת להשתמש בהון שגייסה להרחבת נוכחותה הגלובלית באירופה , אסיה וארה"ב, כמו גם להגדיל משמעותית של מצבת כוח האדם, ואת פעילות החברה בסניפים הקיימים, זאת נוכח הביקוש הגדל למערכות הנלחמות בפשיעה פיננסית והלבנת הון.

קבוצת ABN AMRO בחרה בפתרון מניעת פשיעה והלבנת ההון של ThetaRay
היקף העסקה מוערך במיליוני דולרים

ThetaRay זכתה ב- Asian Banker Risk Management Award עבור הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לעמידה ברגולציה למוסדות פיננסים
הפתרון של ThetaRay, מבוסס למידת מכונה, זכה בשל יכולתו לזהות סימנים ראשונים של הונאות הלבנת הון

ThetaRay זכתה ב- Asian Banker Risk Management Award עבור הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לעמידה ברגולציה למוסדות פיננסים
הפתרון של ThetaRay, מבוסס למידת מכונה, זכה בשל יכולתו לזהות סימנים ראשונים של הונאות הלבנת הון

לכבוש את אתגרי ה- Multi-Cloud בבטחה
אוטומציה, אורקסטרציה ואופטימיזציה הן המנטרות של העסקים בימינו. קיים לחץ מתמשך לשפר ביצועים ולהפוך לגמישים יותר, וכך הצלחה המונעת על ידי רעיון ה- multi-cloud הופכת למציאות מהפכנית בתעשיות רבות. תעשיית כלי הרכב הופכת אוטומטית יותר, ענף הקמעונאות הופך מהיר יותר, המגזר הפיננסי הפך משפטי והחומרה הפכה זמנית. יחד עם זאת, למרות סיכוני אבטחת המידע הגבוהים, שיטות IT מסורתיות וכלי אבטחת מידע שיצאו משימוש עדיין מאיימים על ההתקדמות ופוגעים בביטחון ב- multi-cloud.

Trend Micro חושפת טכנולוגיה חדשה מבוססת בינה מלאכותית להגנה על דואר אלקטרוני על פי סגנון הכתיבה
Trend Micro, מובילה עולמית לפתרונות סייבר ואבטחת מידע, הכריזה על טכנולוגיה חדשה שנועדה להתמודד עם התקפות על דואר אלקטרוני. הטכנולוגיה שמבוססת על בינה מלאכותית (AI) תוטמע במספר פתרונות של החברה ותוכל לזהות ניסיונות התקפה המוסווים כדואר אלקטרוני מבכירים בתוך הארגון ומחוץ לו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI