דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר מה הופך את EMEA לאזור המוביל בתחום הענן?
מה הופך את EMEA לאזור המוביל בתחום הענן?
איריס וינשטיין 10/01/18 |  צפיות: 476

מאת: שושי ליבוביץ, מנהלת פעילות F5 ביוון, קפריסין וישראל.

הענן הוא מגרש המשחקים החדש של חדשנות והזדמנויות גידול. יותר מתמיד, ארגונים בכל רחבי EMEA מאמצים אסטרטגיה מבוססת ענן (cloud-first) על מנת להחדיר מהירות וגמישות לתפעול שלהם במטרה לספק ערך גדול יותר ללקוחותיהם.

הטרנספורמציה הדיגיטלית מונעת על ידי הענן ומשפיעה על מגוון סקטורים. בדוח מיוחד שפורסם לאחרונה על ידי HotTopics.ht בחסות חברת F5 Networks, בשם "Top 50 EMEA Cloud Climbers Report", נמצא כי ארגונים ממנפים ביתר שאת את הענן למטרת השגת גמישות עסקית - סיבה שעולה כיום בחשיבותה על חסכון כספי. חברות חדשניות מבינות כיום כי הן יכולות להשיג אוטומציה במהירות גבוהה יותר ולהשתנות כשם שדרישות השוק משתנות באופן דינמי.

אזור EMEA, שישראל נמנית בין חבריו, הפך למוביל עולמי בחדשנות במחשוב הענן. ככל שארגונים מוצאים בענן יותר יתרונות, כך הם מסיטים את האסטרטגיה שלהם למודל רב-ענני (multi cloud) ולמודל של ענן היברידי, על מנת לנצל עוד את יתרונותיו. מגמה זאת באה לידי ביטוי בארגונים בסדרי גודל שונים, החל מסטארט-אפים ועד חברות אנטרפרייז מובילות שוק. מגמת האימוץ של הענן תימשך כמובן, ככל שארגונים מתאמצים להתרחב בעולם המחובר.

ארגונים ברחבי אזור EMEA, כך על פי הדוח, מפתחות סביבות היברידיות שהן מודל לחיקוי, סביבות גמישות ומאובטחות בהן יכולים להתחבר אנשים, מיקומים, עננים ומידע בקלות וביעילות. ארגונים שפנו לענן הציבורי מצליחים לספק שירותים מהירים בצורה חלקה על מנת להגדיל את הגמישות העסקית ולעודד את הגידול העסקי.

עוד על פי הדוח, גם חברות שנקטו באסטרטגיה של ענן פרטי זכו לגמישות רבה יותר ולתהליכים אוטומטיים והצליחו לצמצם את ה- time to market הודות ליתרונות של ריבוי דיירים, יכולות גידול משופרות ואספקה בשרות עצמי. בזכות היתרונות של הענן הפרטי, ארגונים יכלו להקדיש משאבים ליישום אחד ולאפשר לצוותי מערכות המידע להשיג שליטה מלאה מבלי לחשוש כי הדבר ישפיע על יישומים אחרים.

מעבר לכך, ארגונים רבים ב- EMEA משתמשים בשרותי ה- platform cloud gateway על מנת להשיג את מטרותיהן העסקיות ומטרות אבטחת המידע שלהם, כולל single sign-on, ID Federation, SSL inspection, שרותי DNS, איזון עומסים ו- WAF מתקדם.

מיצוב בחזית טכנולוגית הענן מסייע לארגונים לספק, לנהל ולאבטח בהצלחה מידע חיוני ויישומים בענן. על מנת להיות מוביל בתחום הענן, ארגון צריך לשאוף לאמץ מתודולוגיות אפקטיביות לארכיטקטורת הענן על מנת להניע לערך לכל אורכו של העסק עד ללקוח הקצה, וכל זאת תוך אבטחת היישומים והמידע.

אסטרטגיית ענן אפקטיבית מאפשרת גמישות והתאמה לשינויים בחומרה, תוכנה ועל פי דרישה. בינתיים, בקרת יישומים, גישה ואבטחה מבטיחים ביצועי שירותים אופטימליים, זמינות ואבטחת מידע. עם הגישה הנכונה ועם פתרון רב ענני מקיף, ארגונים באזור EMEA ימשיכו להניע לחדשנות ולהוסיף ערך ללקוחותיהם.

 דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Comm-IT משיקה שרות SOC MSSP חדשני ומקיף המסייע ללקוחותיה להתגונן מפני התקפות סייבר בענן
השרות, המשפר זמן ויעילות התגובה לאירועי סייבר, מותאם לראשונה לארגונים שמבססים פעילותם גם בענן

דוח חדש חושף תחזיות לגבי עתיד המודל ה- Multi Cloud ב- EMEA
הדוח, ראשון מסוגו באזור EMEA, מצביע על מגמות מהפכניות וממפה את שיטות העבודה לחמש השנים הקרובות

Trend Micro חוברת ל-Moxa על מנת להגן ולהאיץ את יישומי האינטרנט של הדברים התעשייתי
השותפות מגלמת 60 שנות התמחות משותפת בהגנת סייבר ובקישוריות תעשייתית

סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) גייסה 30 מיליון דולר עבור התרחבות גלובאלית
ביקוש גדל לשירותי ענן מאובטחים, מוביל לשנת שיא נוספת לסיטרה נטוורקס הכפלה של ההכנסות ממנויים ומעל 40,000 ארגונים שהטמיעו את פיתרון ניהול הקבצים, בינהם מקדונלד'ס, WPP ומשרד ההגנה האמריקאי

דו"ח Trend Micro: פושעי סייבר מתרחקים ממתקפות מסוג כופרות ועוברים לשיטות סמויות שנועדו לגנוב כסף ומשאבי מחשוב יקרים
Midyear Security Roundup משלב נתונים רחבים של Trend Micro כדי לספק תובנות עסקיות לגבי איומים הולכים וגדלים

פתרונות אבטחת מידע חדשים של F5 מחזקים הגנת יישומים
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) מכריזה על סט פתרונות חדש שמספק בקרת גישה משופרת ונראות ייעודית של SSL עם יכולות אורקסטרציה על מנת לסייע לסכל את התקפות הסייבר המתוחכמות ביותר של היום.

F5 ממנה את דיויד הלפר לסגן נשיא בכיר למכירות באזור EMEA
מוביל פעילות המכירות החדש של F5 Networks יפעל לחיזוק עסקי אבטחת המידע והענן של החברה

Trend Micro ישראל מעבה את מערך ניהול הלקוחות שלה ומודיעה על מינוי סיגלית לויט למנהלת לקוחות בכירה
במסגרת תפקידה תהיה אחראית לויט לניהול לקוחות גדולים ישראלים.

מחקר של Trend Micro מאשר: ארגונים מתעלמים מסיכוני אבטחת מידע של IoT ומציינים את אובדן אמון הלקוחות כתוצאה המשמעותית לכך
המחקר שנעשה בקרב 1150 מקבלי החלטות מתחום ה-IT ואבטחת המידע בכל העולם, מצביע על סתירה בין ההשקעה במערכות IoT לבין ההשקעה במערכות ההגנה עליהן.

Trend Micro מרחיבה את פתרון אבטחת הקונטיינרים שלה במטרה למנוע עיכובים של DevOps
Deep Security Smart Check™ מזהה בעיות אבטחת מידע לפני הפריסה באמצעות סריקה של Image Container
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI