דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנדרסן מתחילה התרחבות בבריטניה
אנדרסן מתחילה התרחבות בבריטניה
חיים נוי 09/03/18 |  צפיות: 337
אנדרסן מתחילה התרחבות בבריטניה

סן פרנסיסקו, 8 במרץ 2018, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל גאה להודיע על התרחבותה בבריטניה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת מע"מ מובילה בלונדון, RBCVAT Limited. החברה, בראשות רוג'ר ביבן, היא תוספת משמעותית בהגדלת הפלטפורמה של אנדרסן בשוק החשוב הזה באירופה. RBCVAT Limited תהיה חלק מהשותפות באחריות מוגבלת (LLP) שאנדרסן הקימה בבריטניה עם השותפים המייסדים ג'ורג' מקקרקן וג'יימס פרוסט.

"בריטניה היא השלב החשוב הבא בצמיחה של החברה שלנו ורציתי להבטיח שנשתף פעולה עם ארגון איכותי עם תרבות שעולה בקנה אחד עם היעדים שלנו", אמר היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC  מרק וורסאץ. "רוג'ר הוא בוגר של ארתור אנדרסן והיה המגויס הייעודי הראשון של אנדרסן בתחום המע"מ באירופה, כך שהוא נותן לנו חברה מעולה ואנשים מצוינים שמדגישים את המוניטין שלנו כטובים בענף. התוספת שלRBCVAT Limited יחד עם היכולות המיוחדות של רוג'ר היא יתרון גדול לחברה שלנו, ואני מצפה להמשך ההתבססות שלנו בבריטניה".

RBCVAT Limited הוקמה לפני יותר מ-15 שנה ומתמחה בשירותי ייעוץ מע"מ כל אירופי. המומחיות של החברה כוללת ייעוץ מע"מ מוכוון עסקים לחברות רב לאומיות, ייעוץ לעסקים אמריקנים על עסקאות נכנסות, שרשראות אספקה ותכנון מע"מ באירופה, תמיכה בעסקים אמריקנים ברישום ודוחות המע"מ שלהן באירופה והספקת חבילות הדרכה מקיפות על מע"מ.

"התרבות של החברה שלנו מתמקדת בהענקת תשומת לב שאין כמותה לפרטים ושירות מצוין ויעיל ללקוחותינו תוך התאמת הגישה שלנו לצרכים שלהם, ואנחנו ממשיכים להיות ספק שירותי המע"מ הטוב בענף עבור לקוחותינו בכל מדינות אירופה. שיתוף הפעולה עם אנדרסן יהיה התאמה מצוינת מבחינת השירותים שאנחנו מספקים ואנחנו נרגשים לענות אפילו טוב יותר על הצרכים של לקוחותינו, שנעשים יותר ויותר מורכבים ובינ"ל", הוסיף רוג'ר.

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החָבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-2,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-87 מקומות באמצעות החֲברות החָבֶרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור:  Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180308005086/en

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל ממשיכה את הצמיחה בבריטניה עם Claritas Tax Limited
אנדרסן גלובל הרחיבה היום את עסקיה בבריטניה עם ההוספה של Claritas Tax Limited, חברת שירותי ייעוץ וציות מס מברמינגהם, העיר השנייה בגודלה במדינה. Claritas היא החברה הרביעית שמשתפת פעולה עם אנדרסן גלובל בבריטניה.

Amazon Web Services משיקה אזור חדש בשוודיה
אזור AWS אירופה (סטוקהולם) החדש מרחיב את הנוכחות הגלובלית של חלוצת הענן ומאפשר ללקוחות סקנדינביים להפעיל יישומים ולאחסן את התוכן שלהם במרכזי נתונים בשוודיה.

מועדון החופשות של Anantara מוסיף את עומאן אייר לחברות התעופה השותפות שלו במזרח התיכון
מועדון החופשות של Anantara, תוכנית הבעלות המשותפת של חופשות הראשונה במעלה באסיה, הוסיפה את עומאן אייר, חברת הדגל של עומאן, לרשימת השותפים שלה במזרח התיכון כדי לשפר את ההטבות שזמינות לבעלי הנקודות של מועדון החופשות של Anantara ולחברי סינבד של עומאן אייר.

Galimedix Therapeutics ממנה את ותיק הענף ד"ר הרמן רוס למדען ראשי
Galimedix Therapeutics, שמפתחת פתרונות חדשים למחלות עיניים וניוון עצבי, הודיעה על המינוי של ד"ר הרמן רוס למדען הראשי שלה, בתוקף מ-1 בדצמבר 2018.

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים בוחרת שלושה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות
בתי הספר מביאים מומחיות ותובנות שתומכות במשימה של GMAC

תרו מוסרת לבעלי המניות נהלים בנוגע לניכוי מס ישראלי במקור על הדיבידנד
דיבידנד מיוחד ישולם ב-28 בדצמבר

סקלור מגדילה את האבטחה של דואלים וצרופות באמצעות יכולת אוטומציה מתקדמת
סקלור, הספקית של פלטפורמת האבטחה ממוקדת הנתונים הפתוחה הראשונה, הודיעה היום על ההרחבה של Seclore Email Protector שלה. Email Auto-Protecto החדש מצרף אוטומטית אמצעי בקרה גרנולריים מתמידים לדואלים וצרופות רגישים על בסיס כללים מוגדרים מראש. הפתרון מציע שתי דרכים חשובות לאוטומציה של הגנה על דואל.

Blueprint OneWorld של דיליג'נט ו- CSC חושפות שותפות חדשה לאיחוד בין שירותי ניהול ישות גלובלית ושירותי סוכן רשום - בחבילה אחת
דיליג'נט הכריזה כי מוצר ה- Blueprint OneWorld שלה יחבור ל- CSC, ספקית גלובלית מובילה של שירותי סוכן רשום (Registered Agent).האינטגרציה הטכנולוגית החדשה תספק פתרון ניהול ישות גלובלי טוב מסוגו לארגונים המחפשים דרך יעילה יותר לניהול ישות.

Harry Potter: Hogwarts Mystery מזמין את השחקנים לקשט את האולמות לחג המולד בעולם הקוסמות
מה-6 עד ה-12 בדצמבר המעריצים יכולים להצביע עבור קישוט החג החביב עליהם באירוע "חג המולד עם מסתורין בהוגוורטס"

השקה מוצלחת לאב הטיפוס של יישום הרשת החברתית של SVPER
אב הטיפוס המקוון של SVPER מדגים איך מעודדים משתמשים להפוך קשרים מקוונים ליחסים בעולם האמיתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI