דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ROKA ו-IRONMAN מרחיבות את הקשרים באמצעות שותפות גלובלית
ROKA ו-IRONMAN מרחיבות את הקשרים באמצעות שותפות גלובלית
חיים נוי 03/06/18 |  צפיות: 93
ROKA ו-IRONMAN מרחיבות את הקשרים באמצעות שותפות גלובלית

ROKA היא שותפת החליפות הרטובות והשחייה הגלובלית הרשמית של IRONMAN

טמפה, פלורידה ואוסטין, טקסס, 31 במאי 2018, (BUSINESS WIRE) :

IRONMAN, חברה של Wanda Sports Holdings, הודיעה היום על שותפות גלובלית רב שנתית שמרחיבה את הקשרים שלה עם ROKA, מותג ביצועי הספורט הרב ענפי מאוסטין. השותפות החדשה הזאת הופכת את ROKA לשותפת החליפות הרטובות והשחייה הגלובלית הרשמית של IRONMAN® ושל האירועים באליפות העולם של IRONMAN® ואליפות העולם של IRONMAN 70.3®.

השותפות בין IRONMAN ו-ROKA תרחיב שותפות שהתחילה ב-2014. בנוסף להרחבת הנוכחות הפיזית באירועי IRONMAN ברחבי העולם, ROKA ו-IRONMAN משתפות פעולה במוצרי השחייה של אליפות העולם של IRONMAN באוקטובר השנה לכבוד 40 שנה ל-IRONMAN. בנוסף, ROKA תמכור עכשיו מוצרי שחייה במיתוג משותף באינטרנט באמצעות www.ironmanstore.com ו-roka.com, ותמשיך לתת את פרס השחיין המהיר ביותר של ROKA כדי לברך את השחיין המהיר ביותר בקבוצת הגיל בכל משחה באירוע.

"אנחנו שמחים להרחיב את הקשרים שלנו עם IRONMAN", אמר המנכ"ל והמייסד המשותף של ROKA רוב קנלס. "IRONMAN היא הטובה ביותר בעולם בהענקת החוויה האולטימטיבית בתחרויות סיבולת, ו-ROKA היא הטובה ביותר בעולם בתמיכה בספורטאים האלה באמצעות מוצרים טכניים שעונים על דרישות היום. אנחנו נרגשים לעבוד עם IRONMAN על מוצרים ושירותים חדשים ולהביא מיידית את אלה הקיימים שלנו לעוד ספורטאים ברחבי העולם".

בשש השנים האחרונות, ROKA עיצבה את החליפות הרטובות עתירות הביצועים, משקפי המגן, המשקפיים, בגדי השחייה ובגדי התחרות המתקדמים ביותר בעולם, שהשתמשו בהם לתארים עולמיים רבים ויותר מחמישים זכיות ב-IRONMAN ו-IRONMAN 70.3 הספורטאים הטובים ביותר בעולם, בכללם חבייר גומז נויה, לוסי צ'רלס, טים ריד, מליסה האושילט, לוק מקנזי, מרדית קסלר, לינזי קורבין, ג'סי תומס ועוד. באמצעות הקשרים החדשים האלה, ספורטאי IRONMAN יוכלו לדגום את הטכנולוגיה פורצת הדרך של ROKA לפני שהם קונים בכל אירוע של IRONMAN ב-IRONMAN Village ולקבל גישה בלעדית למוצרים חדשים בזמן שלפני התחרויות שלהם.

"ניסיתי בפעם הראשונה את החליפה הרטובה Maverick ואת בגד השחייה Viper של ROKA ב-2014 ואני משתמש בשניהם מאז, אבל לפעמים היה קשה למצוא את המוצרים מחוץ לארצות הברית", אמר חבייר גומז נויה, פעמיים אלוף העולם ב-IRONMAN 70.3 שמחלק את זמנו בין ספרד וניו זילנד. "באמצעות השותפות המורחבת הזאת, ספורטאי IRONMAN בכל העולם יכולים עכשיו להניח את ידיהם על הטכנולוגיה פורצת הדרך שהיא הנשק הסודי שלי בארבע השנים האחרונות".

רק שש שנים אחרי ההתחלה הצנועה שלה בחניה ביתית באוסטין, ROKA צמחה והפכה לחליפה הרטובה ולבוש השחייה המועדפים על אין ספור ספורטאי טריאתלון ומאות קבוצות בענפי ספורט רבים ברחבי העולם, ובגדי השחייה Viper שלה זוכים לאמונם של יותר ספורטאים באליפויות העולם של IRONMAN מאשר כל מותג אחר שנים רבות ברציפות.

"ROKA מגלמת את רוח החדשנות וכושר ההמצאה שמתאימה היטב לצורכי הספורטאים שלנו", מר מתיו ואן ואאן, מנהל הכנסות ראשי של IRONMAN. "אנחנו להוטים להרחיב את השותפות הזאת כדי לכלול את כל האירועים שלנו בכל העולם ולהביא את מוצרי בגדי השחייה של ROKA לספורטאים שלנו ברחבי העולם".

ב-2018, ROKA תהיה נוכחת בסדרת IRONMAN® ובסדרת IRONMAN 70.3®, כולל 40 תחרויות בצפון אמריקה, 32 באירופה ו-13 באוקיאניה, וגם באליפות העולם של IRONMAN ובאליפות העולם של IRONMAN 70.3. כל תחרות IRONMAN כוללת שחייה של 2.4 מייל, 112 מייל באופניים וריצה של 26.2 מייל והאירועים של תחרות IRONMAN 70.3 כוללים שחייה של 1.2 מייל, 56 מייל באופניים וריצה של 13.1 מייל.

למידע נוסף על המותג וסדרת האירועים הגלובליים IRONMAN, בקרו בבקשה באתר www.ironman.com.

למידע נוסף על ROKA, בקרו בבקשה באתר roka.com.

אודות ROKA

ראשיתה של ROKA בחניה ביתית באוסטין, טקסס עם התחלות צנועות ומיקוד מדויק. המשימה של ROKA היא לשחרר את הפוטנציאל האנושי. לצייד, להעצים, לתת השראה ולהדליק. ROKA משרתת את מי שמחפש להגדיר מחדש את הסטנדרט, לדחוף את עצמו עד הגבול - מה והיכן שלא יהיה.

מאז השקתה ב-2013, ספורטאי ROKA זכו ביותר מתריסר תארים עולמיים ומילאו תפקיד חשוב בעיצוב והפיתוח של אוסף חסר תקדים של מוצרים שנרשמו כפטנט וזכו בפרסים. ב-2016 ROKA שלחה בגאווה 18 ספורטאים לאולימפיאדת ריו, שהביאו הביתה זהב וארד.  בפיאונצ'נג ROKA המשיכה את המסורת, והביאה הביתה זהב וארד אולימפיים במשקפי ה-Advanced Performance שלה. ב-2018 ספורטאי עילית ברחבי העולם בריצה, אופניים, טריאתלון, החלקה מהירה על הקרח, כדורעף חופים ואירועי סיבולת בשטח בוטחים במשקפיים של ROKA בהופעות הכי חשובות שלהם בזירות הכי גדולות.

המוצרים של ROKA זמינים בכל העולם באתר www.roka.com ודרך קמעונאים נבחרים. בקרו אותנו באינטרנט למידע נוסף על קווי המשקפיים עם ביצועי פרימיום הצומחים שלנו. תעקבו אחרי ROKA במדיה החברתית בפייסבוק, טוויטר ואינסטגרם.

אודות IRONMAN

IRONMAN, חברה של Wanda Sports Holdings, מפעילה תיק גלובלי של אירועים שכוללים את סדרת הטריאתלונים IRONMAN®, סדרת הטריאתלונים IRONMAN® 70.3®, סדרת הטריאתלונים 5150TM, Rock n' Roll Marathon Series®, Iron Girl®, IRONKIDS®, התחרויות International Triathlon Union World Triathlon Series, אירועי אופני כביש כולל UCI Velothon® Series, תחרויות אופני הרים כולל Absa Cape Epic®, מרתונים חשובים כולל Standard Chartered Singapore Marathon ותחרויות בענפי ספורט רבים אחרים. האירועים של IRONMAN, יחד עם כל האירועים האחרים של Wanda Sports Holdings, מעניקים ליותר ממיליון משתתפים בשנה את היתרונות של ספורט סיבולת באמצעות ההיצע הגדול של החברה. סדרת האירועים האיקונית IRONMAN® היא פלטפורמת הספורט עם ההשתתפות הרבה ביותר בעולם. מאז שנוצר המותג IRONMAN® ב-1978, ספורטאים הוכיחו שהכל אפשרי® כשחצו קווי סיום בתחרויות הסיבולת הכי מאתגרות בעולם. IRONMAN התחילה כמרוץ אחד וצמחה לסנסציה גלובלית עם יותר מ-200 אירועים ב-50 מדינות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.ironman.com.

אודות Wanda Sports Holdings

Wanda Sports Holdings היא הישות העסקית המובילה בעולם בספורט, שהוקמה כדי ללכוד את ההזדמנויות בתעשיית הספורט העולמית ולתרום לזירת הספורט הבינ"ל המשגשגת -- בשלושה תחומי מפתח: 1) ספורט צפייתי (עסקי שיווק ומדיה), 2) ספורט השתתפותי (עסקי סגנון חיים פעיל), 3) שירותים (עסקי שירותים, הפקה ודיגיטל). Wanda Sports Holding כוללת את חברת שיווק הספורט הבינ"ל Infront Sports & Media, מותג הסיבולת האייקוני IRONMAN ו-Wanda Sports China. המטה נמצא בגואנגז'ו, סין.

אנשי קשר

ROKA
אשת קשר לתוכן
Diane Thibert
סגנית נשיא לתקשורת ויחסי ציבור
(310) 804-2400 / diane@roka.com
או
IRONMAN
Dan Berglund
מנהל התקשורת
Press@ironman.com

מקור: ROKA

גלריית מולטימדיה חכמה

 

הזינוק הכי מעורר השראה בכל הטריאתלונים. #FindFaster #IMKona (תמונה: Business Wire)

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180531006432/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ראש השרים של מהרשטרה מבקר במתקן הניסויים של Virgin Hyperloop One כדי לצפות בניסוי חי
חקר ההיתכנות של הקו פונה מומבאי בשלב מתקדם

אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות נוספת בלונדון באמצעות מיילסטון
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות נוספת בלונדון עם מקום שלישי בלונדון באמצעות Milestone International Tax Partners LLP, חברת ייעוץ מס שמתמחה במיסוי בינ"ל. ההסכם לשיתוף פעולה מגדיל את הנוכחות של אנדרסן גלובל באירופה.

ביקורת: שש דמויות מחפשות מחבר - הצגת המופת של פירנדלו בהפקה מהפנטת - בית צבי
14/06/18 | תיאטרון
העלילה עוסקת בלהקת שחקנים העורכת חזרה למחזה של פירנדלו המנוח כשלפתע גולשות לבמה ארונות התפאורה ומהם מגיחים מספר דמויות מאופרות, כולם בני משפחה. הדמויות הללו, הזויות ולמעשה נפשות המשוטטות בעולם בלתי רגועות, עד אשר ייכתב מחזה על חייהם. זו למעשה בקשתם מהבמאית של ההצגה: לכתוב את ההצגה עליהם

Scandinavian Airlines מביאה את Neustar® כדי למדוד את השפעת השיווק על גורמי מפתח של העסק
חברת התעופה האירופית המובילה בוחרת בפתרון של מדידה וניתוחים מאוחדים עבור תובנות שנובעות מנתונים על תמהיל השיווק

סילוריה טכנולוגיות וחברת הטכנולוגיות עראמקו הסעודית מאחדות כוחות כדי למקסם את ייצור הכימיקלים
חברת הטכנולוגיות עראמקו הסעודית, חברת בת של חברת הנפט הגדולה ביותר בעולם, וסילוריה טכנולוגיות, מובילה בטכנולוגיות של תהליכים משבשים לתעשיות הפטרוכימיה והאנרגיה, חתמו על רישיון טכנולוגיה רב מפעלי לשילוב הטכנולוגיה הקניינית של סילוריה (גז טבעי לאולפינים) עם טכנולוגיית תהליך הפיצוח של אולפינים גבוהים של עראמקו הסעודית.

אנדרסן גלובל מוסיפה שירותי עריכת דין בברזיל
אנדרסן גלובל ממשיכה את הצמיחה והנוכחות החזקה שלה באזור אמריקה הלטינית עם התוספת של Lotti e Araujo, חברה לעריכת דין עם משרדים בסאו פאולו וריו דה ז'נרו. פרקטיקת עריכת הדין של לוטי, שכוללת בערך 30 עורכי דין ומנהל אותה המנהל הכללי רוז'ריו אראוז'ו, תשלים את הצוות הקיים של אנדרסן טקס בברזיל.

Madison Realty Capital מספקת מימון של 167.5 מיליון דולר לשינוי מבנה ההון של Madison Square Park Tower, פרויקט קונדו יוקרתי שנמצא ברחוב 22 מזרח מספר 45
הצוות של MRC מספק פתרון מימון ל-The Continuum Company על בסיס מואץ, וסגירה מהירה

ביקורת: משאלה אחת ימינה -הצגה מרגשת ומשובחת על חברי ילדות ואהבות אמת - בית צבי
11/06/18 | תיאטרון
העלילה עוסקת בחבורת בחורים הנפגשת על בסיס קבוע לצפייה בתכניות ספורט . כולם הם ידידי נפש ומסייעים זה לזה. באחת הצפיות בשידורי המונדיאל הם מחליטים לרשום על פתקים את הציפיות שלהם ואת השאיפות שלהם והיכן יהיו בעוד ארבע שנים

National Energy Services Reunited Corp. מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ו-National Petroleum Services
National Energy Services Reunited Corp. ("NESR") (NASDAQ:NESR) (NASDAQ:NESRW), מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ("GES") ו-National Petroleum Services ("NPS") ב-6 ביוני 2018.

National Energy Services Reunited Corp. מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ו-National Petroleum Services
National Energy Services Reunited Corp. ("NESR") (NASDAQ:NESR) (NASDAQ:NESRW), הודיעה היום על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ("GES") ו-National Petroleum Services ("NPS") ב-6 ביוני 2018
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI