דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים STCPartners הופכת ל-Andersen Tax & Legal בצרפת
STCPartners הופכת ל-Andersen Tax & Legal בצרפת
חיים נוי 06/06/18 |  צפיות: 130
STCPartners הופכת ל-Andersen Tax & Legal בצרפת

סן פרנסיסקו, 5 ביוני 2018, (BUSINESS WIRE):

ארבע שנים אחרי שהפכה לחברה חברה של אנדרסן גלובל, STCPartners מפריס אימצה רשמית את הסימן המסחרי אנדרסן בצרפת והושקה כ-Andersen Tax & Legal. החברה הייתה אחת מהחברות החברות הראשונות של הארגון הגלובלי שעזרה להניע את ההתרחבות הראשונית לתוך אירופה בסוף 2013 ומנהלים אותה השותפים המנהלים ארווה-אנטואן קודרק, דלפין בריאני ופייר בולי. Andersen Tax & Legal בצרפת היא חברה לעריכת דין שמתמחה בהשקעות פרטיות ומציעה שירותים מותאמים אישית וחדשניים ללקוחותיה.

"לרבים מאיתנו יש היסטוריה משותפת וחשנו קירבה טבעית שהתחילה כבר במגעים הראשונים שלנו. העבודה עם אנשים בעלי צורת חשיבה דומה חיונית לחברה שלנו וללקוחות שלנו, שיוכלו כך להרוויח משירותים חלקים ועקביים באיכות הגבוהה ביותר במרכזים כלכליים רבים ברחבי העולם", אמר ארווה-אנטואן קודרק.

דלפין בריאני אמרה: "אנחנו, וגם העובדים שלנו, מגויסים להצלחה של ההשקה הזאת, ומודעים להזדמנות העצומה שקיבלנו המאפשרת לנו להשתתף בפיתוח של חברת עריכת דין ייחודית בצרפת שתהיה מסוגלת להיענות טוב יותר מאי פעם לציפיות והצרכים של לקוחותינו". דלפין בריאני חברה במועצת המנהלים הגלובלית והשותף פייר בולי חבר במועצה המייעצת הגלובלית.

החברה, שהוקמה ב-2005, תמשיך לספק ייעוץ משפטי ומיסים למשפחות עשירות ולעסקים שלהן בצרפת, אירופה ובעולם. Andersen Tax & Legal מייעצת גם לקבוצות פרטיות ומשפחתיות, לבעלי המניות והמנהלים שלהן וגם להנהלות של חברות גדולות, ציבוריות ופרטיות, עם מבנים מגוונים של החזקת מניות. המגזרים החשובים שהחברה משרתת הם חקלאות והפצה של מוצרי צריכה, אנרגיה, עסקים משפחתיים, שירותים פיננסיים, תרופות, תקשורת, טלקום, השקעות פרטיות, נדלן ותחבורה.

"יש לי קשרים מקצועיים קרובים עם הצוות שלנו בפריס ואני מעריך את התובנה העסקית החדשנית שלו והיכולות חוצות הגבולות המובילות. אנחנו שותפים לערכי הליבה של אחריות, אי תלות ושקיפות וגם לחזון משותף של יצירת צוות מצוין ומגוון שמספק שירותים הטובים בענף", אמר מרק וורסאץ, היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "לנוכחות חזקה באזורי האירופי יש חשיבות עליונה לחברה שלנו, וההשקה הרשמית של השם אנדרסן בצרפת היא סימן לצמיחה שלנו בשוק".

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-103 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180605005075/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קבוצת הביטוח ציריך מרחיבה את השימוש הגלובלי ב-Guidewire InsurancePlatform על ידי הבחירה ב-Guidewire Cyence Risk Analytics
חברת הביטוח הרב תחומית תשתמש בפתרון ענן ליצירת מודלים כלכליים של סיכוני סייבר כדי לעזור למבטחים לכמת חשיפות לסיכוני סייבר

אבולה נוטרלה בהצלחה על ידי טיפול חיסוני רב שבטי מהדור האחרון
פלטפורמה מבטיחה חדשה יכולה להגיב במהירות למחלות זיהומיות שמופיעות

Braidy Industries מודיעה על הבחירה של Kiewit כקבלנית EPC
SMS ו-EBNER נבחרו כספקיות הציוד והכבשנים, בהתאמה

ההרשמה לניסוי FAST-FFR של קתוורקס הושלמה מוקדם
קתוורקס הודיעה שההרשמה לניסוי FAST-FFR הושלמה לפני המועד המתוכנן. הניסוי מיועד להעריך את היעילות של מערכת FFRangioTM של קתוורקס מבחינת רגישות וסגוליות בהשוואה למדידת זרימה שיורית (FFR) פולשנית רגילה. ההרשמה לניסוי התחילה ב-27 בספטמבר 2017 והרשמת כל 382 הנבדקים הושלמה שמונה (8) חודשים בלבד לאחר מכן ב-7 ביוני 2018.

סול-ג'ל טכנולוגיות מודיעה על הסכם לשיתוף פעולה לפיתוח של מוצר גנרי עם פריגו
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) , חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום שהיא התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם פריגו ישראל, חברה מסונפת של Perrigo Company plc ("פריגו") (NYSE; TASE: PRGO), לפיתוח, ייצור ומסחור של מוצר גנרי פוטנציאלי.

אנדרסן גלובל מתחילה התרחבות במוזמביק
אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב באפריקה באמצעות Isalcio Mahanjane e Associados, חברה לעריכת דין שהמטה שלה במפוטו, מוזמביק. שיתוף הפעולה עם Isalcio Mahanjane e Associados מסמל את הצמיחה של אנדרסן באזור האפריקני, כי מוזמביק מספקת כיסוי אסטרטגי בדרום מזרח אפריקה והיא המדינה השישית שמשתפת פעולה או מצטרפת באפריקה ב-14 החודשים האחרונים.

צ'קפוינט תרפיוטיקס מודיעה שנתונים קליניים על מעכב ה-EGFR CK-101 נבחרו למצגת בעל פה מאוחרת בכנס העולמי ה-19 על סרטן הריאה של IASLC
14/08/18 | בריאות
CK-101 (שנקרא גם RX518) הוא מעכב קינאז אוראלי, מהדור השלישי, בלתי הפיך נגד מוטציות סלקטיביות בגן EGFR. הפעלת מוטציות בתחום הטירוזין קינאז של EGFR, כגון מחיקת אקסון 19 ו-L858R, נמצאת ב-20% בערך מהחולים עם סרטן ריאות של תאים שאינם קטנים (NSCLC) מתקדם.

בומברדייה ממשיכה את החדירה לשוק האפריקני עם Q400 שהיו בבעלות קודמת
PassionAir הופכת למפעילה הראשונה של בומברדייה בגאנה עם שלושה מטוסי Q400

ביקורת מחזמר: אנני - הפקה נוצצת ותוססת - חגיגה לאוהבי המיוזיקלס - המשכן לאומנויות הבמה וברחבי הארץ
14/08/18 | תיאטרון
המחזמר אנני העולה ברחבי הארץ, בהפקת מאור מיימון, הוא הפקה מקצועית, מרגשת , מלוטשת שאינה נופלת מהפקות דומות על מיטב במות הווסט אנד האנגלי וברודווי. להקת השחקנים-זמרים-רקדנים, היא מעולה וברוכת כישרונות. בלב שלם, ניתן לומר שזו חגיגה לאוהבי הז'אנר.

תרו מפרסמת את התוצאות ברבעון שהסתיים ביוני 2018
המכירות נטו של 154.6 מיליון דולר קטנו ב-6.7 מיליון דולר, או 4.2%, בגלל תחרות מוגברת מתמשכת וסביבת המחירים הקשה, למרות גידול כולל של 11.1% בכמויות. הרווח הגולמי של 100.1 מיליון דולר קטן ב-16.5 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות היה 64.7% לעומת 72.2%.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI