דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים STCPartners הופכת ל-Andersen Tax & Legal בצרפת
STCPartners הופכת ל-Andersen Tax & Legal בצרפת
חיים נוי 06/06/18 |  צפיות: 204
STCPartners הופכת ל-Andersen Tax & Legal בצרפת

סן פרנסיסקו, 5 ביוני 2018, (BUSINESS WIRE):

ארבע שנים אחרי שהפכה לחברה חברה של אנדרסן גלובל, STCPartners מפריס אימצה רשמית את הסימן המסחרי אנדרסן בצרפת והושקה כ-Andersen Tax & Legal. החברה הייתה אחת מהחברות החברות הראשונות של הארגון הגלובלי שעזרה להניע את ההתרחבות הראשונית לתוך אירופה בסוף 2013 ומנהלים אותה השותפים המנהלים ארווה-אנטואן קודרק, דלפין בריאני ופייר בולי. Andersen Tax & Legal בצרפת היא חברה לעריכת דין שמתמחה בהשקעות פרטיות ומציעה שירותים מותאמים אישית וחדשניים ללקוחותיה.

"לרבים מאיתנו יש היסטוריה משותפת וחשנו קירבה טבעית שהתחילה כבר במגעים הראשונים שלנו. העבודה עם אנשים בעלי צורת חשיבה דומה חיונית לחברה שלנו וללקוחות שלנו, שיוכלו כך להרוויח משירותים חלקים ועקביים באיכות הגבוהה ביותר במרכזים כלכליים רבים ברחבי העולם", אמר ארווה-אנטואן קודרק.

דלפין בריאני אמרה: "אנחנו, וגם העובדים שלנו, מגויסים להצלחה של ההשקה הזאת, ומודעים להזדמנות העצומה שקיבלנו המאפשרת לנו להשתתף בפיתוח של חברת עריכת דין ייחודית בצרפת שתהיה מסוגלת להיענות טוב יותר מאי פעם לציפיות והצרכים של לקוחותינו". דלפין בריאני חברה במועצת המנהלים הגלובלית והשותף פייר בולי חבר במועצה המייעצת הגלובלית.

החברה, שהוקמה ב-2005, תמשיך לספק ייעוץ משפטי ומיסים למשפחות עשירות ולעסקים שלהן בצרפת, אירופה ובעולם. Andersen Tax & Legal מייעצת גם לקבוצות פרטיות ומשפחתיות, לבעלי המניות והמנהלים שלהן וגם להנהלות של חברות גדולות, ציבוריות ופרטיות, עם מבנים מגוונים של החזקת מניות. המגזרים החשובים שהחברה משרתת הם חקלאות והפצה של מוצרי צריכה, אנרגיה, עסקים משפחתיים, שירותים פיננסיים, תרופות, תקשורת, טלקום, השקעות פרטיות, נדלן ותחבורה.

"יש לי קשרים מקצועיים קרובים עם הצוות שלנו בפריס ואני מעריך את התובנה העסקית החדשנית שלו והיכולות חוצות הגבולות המובילות. אנחנו שותפים לערכי הליבה של אחריות, אי תלות ושקיפות וגם לחזון משותף של יצירת צוות מצוין ומגוון שמספק שירותים הטובים בענף", אמר מרק וורסאץ, היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "לנוכחות חזקה באזורי האירופי יש חשיבות עליונה לחברה שלנו, וההשקה הרשמית של השם אנדרסן בצרפת היא סימן לצמיחה שלנו בשוק".

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-103 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180605005075/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
TurbineAero, Inc. מודיעה על הרכישה של עסק התיקון של חלקי APU מ-Triumph Group
TurbineAero, חברת פורטפוליו של The Gores Group, הודיעה היום על הרכישה של קו מוצרי התיקון (RPL) של חלקי APU מ-Triumph Aviation Services Asia, Ltd.

תרו מודיעה על השלמת התוכנית לרכישה חוזרת של מניות ב-250 מיליון דולר
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום על השלמת התוכנית שלה לרכישה חוזרת של מניות ב-250 מיליון דולר. החברה קנתה בחזרה 2,493,378 מהמניות הרגילות שלה בעסקאות בשוק הפתוח במחיר ממוצע של $100.28 למניה. החברה הודיעה על התוכנית לרכישה חוזרת ב-23 בנובמבר 2016 והשלימה אותה ב-11 בינואר 2019.

סול-ג'ל טכנולוגיות ממנה את ג'ון ויירה למנהל המסחור בארה"ב
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL), חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום על המינוי של ג'ון ויירה למנהל המסחור בארה"ב.

ניוסקייל ו-JAEC מסכימות לבדוק התקנה של SMR בירדן
ניוסקייל ו-JAEC חותמות על מזכר הבנות לבדיקת היכולות והתועלות הייחודיות של ה-SMR של ניוסקייל עבור ירדן

Braidy Industries ממנה את ותיק תעשיית המתכת תומס מודרובסקי לנשיא Braidy Atlas
מר מודרובסקי מביא לתפקיד ניסיון רב בבניית מפעלים חדשים, הפעלה ועיבוד מתכות וינהל את המפעל של Braidy Atlas במהלך הבנייה הנוכחית ולתוך הפעילות שצפויה להתחיל ב-2020

הנרי שיין ו-Vets First Choice מודיעים על מועצת המנהלים של קובטרוס
דייוויד אי. שו ישמש יו"ר מועצת המנהלים; פיליפ לאסקאווי יהיה הדירקטור הבלתי תלוי המוביל

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים רוכשת את The MBA Tour
הרכישה תנצל את הנתונים והנכסים הדיגיטליים של GMAC כדי לעודד דו-שיח יותר אסטרטגי בין בתי ספר למינהל עסקים ומועמדים

ביקורת - מרוב אהבה - ערב שירי יוסי בנאי - מופע מוזיקלי מענג שלא נס ליחו - תיאטרון הספרייה
12/01/19 | תיאטרון
מופע הבידור והזמר המשובח "מרוב אהבה", ערב שירים ומערכונים של יוסי בנאי, שוב חוזר והפעם בתיאטרון הספרייה ברמת גן, מיסודו של בית צבי. נבחרת של שחקנים , בוגרי בית צבי,מגישה פנינה מוזיקלית המשובצת במיטב היצירה השנונה והאהובה של מי שנחשב לאחד מחשובי האמנים והיוצרים הישראלים.

Mary Kay אירופה זוכה בארד בפרסי המצוינות בטכנולוגיה של ברנדון הול גרופ לשנת 2018
הפרס הנחשק חולק כבוד למערכת לימוד המכירות Link & LearnTM החדשה והחדשנית

WeWork סוגרת השקעה של 6 מיליארד דולר מ-SoftBank
WeWork הודיעה היום שהיא קיבלה השקעה של 6 מיליארד דולר מ-SoftBank. 5 מיליארד דולר בצורת הון צמיחה ראשוני ומיליארד הדולר הנותרים הון משני שישמש למימון רכישת מניות ממשקיעים ועובדים. הערכת השווי אחרי הכסף של WeWork הוא עכשיו 47 מיליארד דולר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI