דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים
USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים
חיים נוי 10/07/18 |  צפיות: 145
USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים

דאלאס, 9 ביולי 2018, (BUSINESS WIRE):

USREVI CONSULTING (www.usreviconsulting.com), חברת ייעוץ בבתים חד משפחתיים להשכרה עם רקורד של יותר מ-8,000 בתים חד משפחתיים שנקנו, שופצו, הושכרו ונמכרו, מודיעה על ההשקה של הקרן המזינה הראשונה שלה לבתים חד משפחתיים להשכרה (SFR). על ידי גיוס הון של 100 מיליון דולר עם אמצעי אשראי של יותר מ-200 מיליון דולר, USREVI תשתמש בתוכנה קניינית שפותחה על ידי החברה המסונפת שלה, בתהליכים שעברו מיטוב Lean Six Sigma ובאוטומציה, יחד עם הקשרים שלה עם האגרגטורים הכי גדולים בארה"ב של SFR כדי לספק בתים מיוצבים איכותיים למשקיעים המוסדיים ב-SFR שגדלים במהירות בארה"ב.

"בתים חד משפחתיים להשכרה הם סוג נכסי הנדל"ן המסחרי השני בגודלו בארה"ב אחרי בתים רב משפחתיים, אבל משקיעים מוסדיים מהווים רק 2% מכל הסוג. אל תבינו אותי לא נכון, זה גדל בכמעט 100% ב-16 החודשים האחרונים", אמר מריל קליסר, מנכ"ל USREVI CONSULTING. "אנחנו שמחים להציע הזדמנות השקעה לפי סעיף 506(c) למשקיעים מוסמכים שרוצים להיות חלק מסוג הנכסים עם הצמיחה הכי מהירה. מה שמבדל את USREOF FEEDER FUND מקרן "קנה והחזק" הטיפוסית היא שאנחנו נקנה, נייצב  ונמכור לאגרגטורים הכי גדולים, ובכך נפחית את גרירת המזומנים שלהם ואת הצורך לקיים פעילות פנימית שקשורה לרכישה, שיפוץ והשכרה ונאפשר להם להתמקד בהיבט תזרים המזומנים של העסק".

מאז 2012, המנהלים, במצורף, קנו, שיפצו, השכירו, ניהלו נכסים ומכרו יותר מ-8,000 בתים חד משפחתיים בטקסס, מיזורי, קנזס, אינדיאנה ואלבמה בשווי של בערך 1.3 מיליארד דולר. המנהלים סיפקו את שירותי הנדלן האלה ל-Building & Land Technology, Colony, Ovation Partners, Altisource Residential/Front Yard Residential ו-FirstKey Homes/Cerberus.

USREOF FEEDER מיצבה את עצמה להפוך לספקית כלל ארצית של נכסים מיוצבים לאגרגטורים הגדולים ביותר בארה"ב ומאפשרת למשקיעים מוסמכים להשתתף. הקרן צופה שתגלגל נכסים מיוצבים כל 4-7 חודשים על פני תקופה של שנתיים עד שנתיים וחצי. "אנחנו קוראים למודל הזה שטיפה וחזרה", אומר גונר טטלואו, סמנכ"ל ההשקעות שלUSREVI CONSULTING.

אחרי שהמימון שלה יושלם, USREVI צופה רכישה של 200-350+ בתים בחודש בשווקים נרחבים ותשתמש ב-USREVI Consulting ובחברות מסונפות אחרות לרכישה, שיפוץ, השכרה ושירותי ניהול נכסים עד למכירת הנכס.

אודות USREVI CONSULTING LLC

USREVI CONSULTING והחברות המסונפות שלה משתמשות בתוכנת הנדלן הקניינית שלהן, הבינה העסקית והניתוחים ועקרונות ה-Lean Six Sigma כדי לשבש את ענף ה-SFR. החברה והחברות המסונפות שלה פועלות כעת בשישה אזורי מטרופולין: דאלאס- פורט וורת, סנט לואי, קנזס סיטי, אינדיאנפוליס, יוסטון וסן אנטוניו. למידע נוסף על הזדמנויות השקעה:

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20180709005871/en/

אנשי קשר

USREVI CONSULTING
Merrill Kaliser, 972-567-6099
MKALISER@USREVICONSULTING.COM
WWW.USREVICONSULTING.COM

מקור: USREVI CONSULTING

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ליקינקס וגרפואיד משתפות פעולה כדי לספק פתרונות לטיהור מים באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן MESOGRAFTM המובילה בתעשייה - GPURE
Grafoid Inc. ("גרפואיד") שמחה להודיע על שותפות אסטרטגית עם ליקינקס, חברה שמתמחה בצרכים של הנדסת שפכים, כדי לספק פתרונות לטיפול במים בקנה מידה מסחרי באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן החדשנית של גרפואיד MESOGRAFTM.

Braidy Industries רוכשת את המובילה בטכנולוגיות אלומיניום NanoAl
Braidy Industries, Inc. ("בריידי") רכשה את NanoAl LLC (NanoAl), מובילה עולמית במדע של טכנולוגיות חיזוק ננו גבישים שמיושם בפח אלומיניום, כחברה בת בבעלות מלאה שלישית. NanoAl תצטרף למפעל ערגול האלומיניום Braidy Atlas ול-Veloxint בתיק החברות שבהחזקה של Braidy Industries.

Braidy Industries משיקה הנפקה של מניות רגילות
Braidy Industries, Inc. ( הודיעה היום שהתחילה בהנפקה של מניות רגילות כדי לגייס עד 400 מיליון דולר. ההנפקה מכוונת בעיקר למשקיעים מוסדיים, אבל חלק מההנפקה נשמר למשקיעים מן היישוב לפי חוקי מימון המונים של הרשות האמריקנית לניירות ערך שאומצו במסגרת חוק JOBS. בקשר להנפקה, בריידי תשיק את ה"רוד שואו" שלה למשקיעים "מוסמכים" ב-25 בספטמבר בניו יורק.

מועדון החופשות של Anantara משתף פעולה עם גאלף אייר כדי לשפר את ההטבות שזמינות לבעלי נקודות המועדון שלו
מועדון החופשות של Anantara, תוכנית הבעלות המשותפת של חופשות הראשונה במעלה באסיה, שמחה להודיע על שיתוף פעולה עם גאלף אייר, חברת הדגל של בחריין, כדי לשפר עוד את ההטבות שזמינות לבעלי נקודות המועדון שלה.

Motiv Inc מודיעה על שותפות עם הקמעונאית מאיחוד האמירויות שבסיסה בדובאי Sharaf DG
הזמינות הבינ"ל של Motiv Ring מתרחבת לשוק של איחוד האמירויות

אוניברסיטת איקרה בוחרת את Mediasite לכיתות חכמות חדשות, שמחוללות מהפכה בהוראה ובלמידה בפקיסטן
האוניברסיטה הפרטית מתקינה את Mediasite ללכידת הרצאות, השכלה מרחוק וניהול וידאו בחמישה קמפוסים כחלק מפרויקט הלמידה הדיגיטלית הגדול שלה

שארג'ה מודיעה על המרכז המשולב במלואו לשירותים למשקיעים
המרכז החדש יהיה נקודת גישה חשובה עבור משקיעים גלובליים והמפתח להגדלת השירותים למשקיעים באמירות

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בדרום אמריקה באמצעות BKM Berkemeyer
אנדרסן גלובל מודיעה על צמיחה נוספת בדרום אמריקה עם החתימה על הסכם לשיתוף פעולה עם BKM Berkemeyer, אחת מחברות עורכי הדין הכי ותיקות וגדולות בפרגוואי. עם שני מקומות בעיר בירה אסונסיון, לחברה יש כוח אדם של קרוב ל-150 אנשי מקצוע, כולל עשרה שותפים ויותר מ-60 עורכי דין.

תוכנית הערוצים הגלובלית של פלאשפוינט מקבלת בברכה כישרון חדש כדי להאיץ את הצמיחה באזור EMEA
Flashpoint Global Channel Program Welcomes New Talent to Accelerate Growth in EMEA Region

Berkshire Hathaway Specialty Insurance Company מוסיפה מנהלים בקווי מוצרים ובשירותים חשובים
Berkshire Hathaway Specialty Insurance Company (BHSI) הודיעה היום על הרחבה נוספת של צוות ההנהלה שלה בדובאי עם המינוי של בכירים כדי למלא תפקידים בקווי מוצרים ובשירותים חשובים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI