דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים
USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים
חיים נוי 10/07/18 |  צפיות: 81
USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים

דאלאס, 9 ביולי 2018, (BUSINESS WIRE):

USREVI CONSULTING (www.usreviconsulting.com), חברת ייעוץ בבתים חד משפחתיים להשכרה עם רקורד של יותר מ-8,000 בתים חד משפחתיים שנקנו, שופצו, הושכרו ונמכרו, מודיעה על ההשקה של הקרן המזינה הראשונה שלה לבתים חד משפחתיים להשכרה (SFR). על ידי גיוס הון של 100 מיליון דולר עם אמצעי אשראי של יותר מ-200 מיליון דולר, USREVI תשתמש בתוכנה קניינית שפותחה על ידי החברה המסונפת שלה, בתהליכים שעברו מיטוב Lean Six Sigma ובאוטומציה, יחד עם הקשרים שלה עם האגרגטורים הכי גדולים בארה"ב של SFR כדי לספק בתים מיוצבים איכותיים למשקיעים המוסדיים ב-SFR שגדלים במהירות בארה"ב.

"בתים חד משפחתיים להשכרה הם סוג נכסי הנדל"ן המסחרי השני בגודלו בארה"ב אחרי בתים רב משפחתיים, אבל משקיעים מוסדיים מהווים רק 2% מכל הסוג. אל תבינו אותי לא נכון, זה גדל בכמעט 100% ב-16 החודשים האחרונים", אמר מריל קליסר, מנכ"ל USREVI CONSULTING. "אנחנו שמחים להציע הזדמנות השקעה לפי סעיף 506(c) למשקיעים מוסמכים שרוצים להיות חלק מסוג הנכסים עם הצמיחה הכי מהירה. מה שמבדל את USREOF FEEDER FUND מקרן "קנה והחזק" הטיפוסית היא שאנחנו נקנה, נייצב  ונמכור לאגרגטורים הכי גדולים, ובכך נפחית את גרירת המזומנים שלהם ואת הצורך לקיים פעילות פנימית שקשורה לרכישה, שיפוץ והשכרה ונאפשר להם להתמקד בהיבט תזרים המזומנים של העסק".

מאז 2012, המנהלים, במצורף, קנו, שיפצו, השכירו, ניהלו נכסים ומכרו יותר מ-8,000 בתים חד משפחתיים בטקסס, מיזורי, קנזס, אינדיאנה ואלבמה בשווי של בערך 1.3 מיליארד דולר. המנהלים סיפקו את שירותי הנדלן האלה ל-Building & Land Technology, Colony, Ovation Partners, Altisource Residential/Front Yard Residential ו-FirstKey Homes/Cerberus.

USREOF FEEDER מיצבה את עצמה להפוך לספקית כלל ארצית של נכסים מיוצבים לאגרגטורים הגדולים ביותר בארה"ב ומאפשרת למשקיעים מוסמכים להשתתף. הקרן צופה שתגלגל נכסים מיוצבים כל 4-7 חודשים על פני תקופה של שנתיים עד שנתיים וחצי. "אנחנו קוראים למודל הזה שטיפה וחזרה", אומר גונר טטלואו, סמנכ"ל ההשקעות שלUSREVI CONSULTING.

אחרי שהמימון שלה יושלם, USREVI צופה רכישה של 200-350+ בתים בחודש בשווקים נרחבים ותשתמש ב-USREVI Consulting ובחברות מסונפות אחרות לרכישה, שיפוץ, השכרה ושירותי ניהול נכסים עד למכירת הנכס.

אודות USREVI CONSULTING LLC

USREVI CONSULTING והחברות המסונפות שלה משתמשות בתוכנת הנדלן הקניינית שלהן, הבינה העסקית והניתוחים ועקרונות ה-Lean Six Sigma כדי לשבש את ענף ה-SFR. החברה והחברות המסונפות שלה פועלות כעת בשישה אזורי מטרופולין: דאלאס- פורט וורת, סנט לואי, קנזס סיטי, אינדיאנפוליס, יוסטון וסן אנטוניו. למידע נוסף על הזדמנויות השקעה:

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20180709005871/en/

אנשי קשר

USREVI CONSULTING
Merrill Kaliser, 972-567-6099
MKALISER@USREVICONSULTING.COM
WWW.USREVICONSULTING.COM

מקור: USREVI CONSULTING

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
TradeStation International Ltd תציע חשבון מנוי שכולל את כל יכולות הניתוח המתקדמות של TradeStation Technologies
TradeStation International Ltd, חברת הבת הבריטית בלונדון של TradeStation Group, Inc., הודיעה היום שהיא מציעה עכשיו לסוחרים, משקיעים, יועצים ואנליסטים של השוק באירופה גישה ל-TradeStation Analytics -- חשבון מנוי שאינו ברוקראז' שכולל את כל יכולות הניתוח המתקדמות של הפלטפורמה שזכתה בפרסים* TradeStation.

הודעה על בוררות הוגשה נגד כוויית
עורכי הדין של אשת עסקים בכירה מגישים הודעה על בוררות שנטען בה שבתי משפט בכוויית מפרים את החוק הבינ"ל

חברת התעופה הלאומית של אוגנדה חותמת על הזמנה סופית של ארבעה מטוסי Bombardier CRJ900
המפעילה הראשונה באפריקה של תא הנוסעים החדש ATMOSPHÈRE של סדרת CRJ

מורפיסק פותחת מטה חברה חדש בפארק הטכנולוגיות המתקדמות בבאר שבע
מבנה חדיש מאפשר מקום להמשך התרחבות, שטח העבודה תוכנן להמריץ יצירתיות ועבודה משותפת

Cushman & Wakefield תרכוש את החברה הקשורה האירית שלה מ-Sherry FitzGerald Group
· יותר ממאה מומחים לנדלן מסחרי בדבלין, לימריק וגולוואי יצטרפו לאחת מחברות שירותי הנדלן הגדולות בעולם · המנהל הכללי איידן גאיבין הופך למנהל אירלנד של Cushman & Wakefield ומצטרף להנהלה הבכירה שלה באנגליה ואירלנד

Fischer & Schickendantz ו-Solution Alliance SRL מאמצות את המותג אנדרסן באורוגוואי
Fischer & Schickendantz, בהנהלת חואן פדריקו פישר, ו-Solution Alliance SRL, בהנהלת חואן איגנסיו טרוקולי, התמתגו מחדש השבוע כ-Andersen Tax & Legal, חברה חברה של אנדרסן גלובל. החברה, שבסיסה במונטווידיאו, התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל בספטמבר 2017, והיא עכשיו חברה משולבת במלואה באיגוד הבינ"ל

הופעת הבכורה של תא הנוסעים החדש ATMOSPHÈRE של בומברדייה בסלון האווירי הבינ"ל בפארנבורו 2018
בומברדייה מטוסים מסחריים חשפה את פנים המטוס החדש של המטוס הראשון בסדרת CRJ עם העיצוב החדש של תא הנוסעים ATMOSPHÈRE ביום הראשון של הסלון האווירי הבינ"ל בפארנבורו בבריטניה.

ביקורת: היורשת - רבקה מיכאלי בדרמה ישראלית של גורן אגמון על צוואה שמפרקת משפחה
16/07/18 | תיאטרון
מרגש ומרטיט - תיאטרון בית ליסין

PhosAgro ו-Growthpoint Properties בין הזוכות הגדולות בדירוג הבכורה של המנהלים הבכירים בשווקים מתעוררים ב-EMEA של Institutional Investor
PhosAgro ו-Growthpoint Properties הן בין כמה חברות בולטות שלקחו הביתה מקומות מובילים כל אחת במגזר שלה בדירוג הבכורה של המנכ"לים הכי טובים ומנהלי הכספים, אנשי קשרי הלקוחות וחברות קשרי הלקוחות המובילים באזור של Institutional Investor.

ביקורת - משרתם של שני אדונים - בית ליסין- קומדיה מבריקה וקולחת -הברקות השירה המדובבת - נפלאות
14/07/18 | תיאטרון
"משרתם של שני אדונים" , העולה בתיאטרון בית ליסין - היא קומדיה מבריקה וקולחת, השופעת הברקות בימוי ומשחק מעולה . המחזאי האיטלקי הנודע קרלו גולדוני כתב אותה בשנת 1745 ואולם הדמויות בהצגה לבושים בגדים עכשוויים, למעט תלבושות גרוטסקיות, ומצוידים אפילו בטלפון נייד ובמוצרים מעלי-אקספרס.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI