דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים ניידים מחשבים רכישה מחדש
מחשבים רכישה מחדש
יחיאל לוי 11/07/18 |  צפיות: 459

העולם שלנו הוא מאוד ממוחשב. יש כבר טלפון חכם שאיתו כל אדם יכול לבצע פעילויות מאוד מתקדמות כפי שעושים במחשבים, ויש מלאי רחב של מחשבים ניידים אשר יש להם ביצועים נהדרים לצד עלות שהיא לגמרי לא גבוהה ויכולה להתאים לכל כיס.

הבעיה עם מחשבים ניידים היא שהם מאוד עדינים, ולצד כל העדינות הזו קיים גם האפקט של השימוש אשר יכול להביא אל תקלות ואל בלאי מאוד מהירים. בסיטואציה שבה המחשב נעשה תקול, האם זה כדאי ללכת אל מעבדת מחשבים ניידים על מנת לבצע תיקון או האם עדיף לבצע רכישה של מחשב נייד חדש עם כל שיאי השכלול? זו אכן שאלה חשובה שאותה צריכים לפתור בצורה פרטנית לאדם ולמחשב, כאשר סיוע של טכנאי מחשבים הוא תמיד אופציה שבה עדיף להשתמש.


מחשבים כדאיות של תיקון

לא בכל סיטואציה זה יוצא משתלם לתקן את המחשב הישן. זה נכון שיש את הערך החשוב הזה של חיסכון בכסף לצד השלכה של כמה שפחות פסולת אלקטרונית בארץ ובעולם, אולם כאשר המחשב הוא כזה אשר בו היה ביצוע טוב למשך של שלוש ואפילו חמש שנים טובות, דבר זה אומר כי אולי הבלאי הוא כבר גבוה והחומרה אשר קיימת במחשב היא לא רק עייפה אלא כזו אשר לא ממש עומדת בדרישות של תוכנות חדשות ויותר מתקדמות.

במקרים מעין אלה זה חשוב לבדוק עם מעבדת מחשבים ניידים מה העלות של התיקון, ולקבל חוות דעת מקצועית לגבי הישנות התקלות והכדאיות של מעבר אל מחשב נייד חדש לחלוטין. בדיוק כפי שמכונית היא לא דבר שבו מבצעים שימוש לכל החיים, כך גם מחשב עושה את שלו ואותו צריכים להחליף רגע לפני שהוא שובק חיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
פרויקטים שבונים את המדינה
17/09/18 | נדל"ן
אולי מבחינת הצליל תב"ע ותמ"א יכולים לגרום לבלבול לאנשים שלא ממש מבינים את ההבדל בין שתי אלה,

יושבים על זה
הסיטואציה שבה הם נמצאים היא לא נוחה, אבל היא בהחלט יכולה רק להחמיר במידה ולא נוקטים בצעדים אשר מסייעים לגוף להתמודד עם העובדה כי כל היום יושבים

איפה מניחים את כלי העבודה
כאן זה המקום להתעכב על המיקום שבו הכי אידיאלי להניח את כל הכלים הגדולים והקטנים

משדרגים את המראה עם חומצה
השינויים בתחום האסתטיקה הובילו אל התבלטות בכל הנוגע לטיפולים שמסייעים לשמר מראה צעיר ככל האפשר, וכעת עם חומצה היאלורונית בהזרקה פשוטה כל אחד יכול להיראות צעיר מכפי שהוא במאוד

עידן של מזרונים
27/08/18 | צרכנות
למרבה המזל נכון להיום המבחר הוא רחב, ומתוכו יכולים לאתר מזרון במבצע בדיוק לפי הדגם שאותו מחפשים.

במה עובדים בארצות הברית
למה יכולים לצפות כאשר עוברים על פני עבודות שממוקמות ברחבי ארצות הברית?

אירועים שירושלמים אוהבים
22/08/18 | צילום
ראוי להתעכב על צלם בירושלים מלא ניסיון והמלצות, כדי לקבל משהו שיהיה זיכרון נהדר לעתיד.

רוצים אזרחות פולנית
את המהלכים של הוצאת דרכון פולני חייבים לבצע מול עו"ד ונוטריון שמולו מתקדמים שלב אחר שלב

צבע עבור מקצוענים
ישנו הבדל בין צבעים אשר מיועדים לצביעה של מתכת באופן מקצועי לבין צבעים אשר אותם מייעדים עבור קהל הצובעים היותר חובבני, ויש לעמוד על ההבדלים הללו טרם הבחירה של צבע שיכול להיות פחות רלבנטי ולא מתאים.

כמה עולה רכב חדש
איך בדיוק יכולים להוריד את העלות הזו למשהו עד כמה שיותר זול?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI