דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro משיקה שרות ניהול מניעה ותגובה חדש המבוסס על מערך מודיעין האיומים והמומחיות שלה
Trend Micro משיקה שרות ניהול מניעה ותגובה חדש המבוסס על מערך מודיעין האיומים והמומחיות שלה
איריס וינשטיין 17/07/18 |  צפיות: 610

טכנולוגיית איתור האיומים מבוססת בינה מלאכותית שהחברה פיתחה, מאפשרת לארגונים לקבוע סדרי עדיפויות להתרעות בצורה אופטימלית יותר על ידי הכוונה לפעולות

Trend Micro, מובילה עולמית בפתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, משיקה שרות חדש למניעה ותגובה (Trend Micro Managed Detection & Response). בנוסף, היא משלבת בסל המוצרים שלה יכולות בינה מלאכותית המאפשרות למרכזי השליטה ( SOC) לתעדף את האיומים על פי רמת קריטיות.

השרות החדש והטמעת הבינה המלאכותית מאפשרים לארגונים להתמודד בהצלחה עם אתגרי האיומים החדשים ומשלימים חוסר משמעותי בכלים שעמדו לרשותם עד כה.

ללא התייחסות לגודלם , ארגונים חולקים אתגר משותף והוא המחסור בכוח אדםמיומן. מספר ההתרעות הגדל בהתמדה, האתגר בתעדוף ההתרעות והצורך להכשיר את כח האדם באופן תמידי מגדילים את הסיכון שהם נתונים בו.

על פי דו"ח גרטנר האחרון:" בהתייחס לכל אופרציית אבטחת מידע, איתור, העסקה ותחזוקה של מומחה אבטחת מידע מהווים אתגר רציני, במיוחד בתחום המניעה והתגובה שבו סט היכולות המקצועיות ייחודי".

הוספת שכבה חדשה של יכולות לכל מגוון המוצרים של Trend Micro בכל מקום: בתחנות הקצה, ברשת ובסביבת השרתים מאפשרת כעת למוצרים לאתר בצורה אוטומטית ולהגיב לאיומים לא מוכרים. התוצאה עוזרת לארגונים לתאם ולתעדף איומים על בסיס ההקשר של המידע ממקורות שונים ולהמליץ על תגובה אוטומטית מתאימה.

בנוסף מציעה החברה שלוש הרחבות:

· זיהוי מבוסס בינה מלאכותית בתיאום לאיומים קריטיים.

· תעדוף אוטומטי של מידע על איומים לכל סביבת עבודה: תחנות קצה, רשת ושרתים.

· תזמור ותאום עם תגובה אוטומטית

הגישה של Trend Micro משלבת יכולות מתקדמות של אבטחת מידע למניעת איומים בשילוב עם בינה מלאכותית לסינון ותעדוף של האיומים, מתוך כמות מסיבית ביותר של מידע. כשהמטרה היא להפחית את הסיכון ולהפוך את התגובה לאוטומטית, הגישה ל- Single API

Everywhere, תאפשר למידע לעבור בצורה חופשית בין שכבות ה- IT השונות. הרחבות אלו יפחיתו את זמן האנליזות לאלו שמבצעים את התגובות לאירועים בעצמם ויורידו את העומס על ארגונים שמפעילים את שרות MDR החדש.

"שמענו מלקוחותינו שהעלייה במורכבות האיומים מוצאת אותם לא מוכנים מבחינת כוח אדם ובשל כך לא מוכנים להגיב בצורה הולמת. ולכן הפתרון עבורם לזיהוי ומניעת איומים הוא אוטומציה מבוססת בינה מלאכותית". אמר קוין סימזר, COO Trend Micro. "לקוחות כבר מדווחים על תוצאות נהדרות שאנו כבר מיישמים במגוון המוצרים שלנו".

ספקי שרותי אבטחת מידע גלובלים (Managed Security Service Providers) יוכלו , אף הם, להעניק ללקוחותיהם שרות טוב יותר ואף להרחיב את היצע השירותים שלהם עם שרותי תגובה לאירועים משל עצמם המבוססים על שרותי MDR החדשים של Trend Micro.

חברת המחקר גרטנר העריכה את גודל שוק ה- MDR בכ- 100 מיליון דולר בשנת 2017 ואת קצב הגידול שלו בכ-15% שנה אחר שנה.

לפרטים נוספים אודות שרות ה-MDR החדש של Trend Micro, בקרו

https://www.trendmicro.com/en_us/business/products/user-protection/sps/endpoint/endpoint-sensor.html


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Trend Micro: שליש מכל צוות סייבר מרגיש מבודד מהארגון
57% אמרו כי האתגר הגדול ביותר של cybersecurity הוא איום פנימי • 64% אמרו שהנזק שנגרם כתוצאה מהתקפות כמו WannaCry מסייע להסביר את סיכוני הסייבר להנהלת הארגון

Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח סייבר עבור Pcysys
Pcysys מספקת פתרון טכנולוגי חדשני לבדיקת חדירות אוטומטית (Automated Penetration Testing) ובחינת יעילות מערכות ההגנה בארגון. הפתרון של החברה, המבוסס על תוכנה ואלגוריתמים מתוחכמים, מדמה "האקר וירטואלי" המנסה לפרוץ למערכות הארגון, מבלי לפגוע בבטיחות המידע, מזהה ליקויים שקיימים בחוסן המערכות ומספק תובנות. הפתרון של החברה מאפשר לארגונים לתקן ליקויים בעוד מועד ולשפר את מערך האבטחה.

INFINIDAT הוכרזה על ידי Gartner Peer Insights בחודש פברואר 2019 כבחירת הלקוחות עבור מערכי אחסון רב-תכליתיים
ההכרה בתעשייה מבוססת על סקירות חיוביות ודירוג גבוה שהתקבל בעקבות חוויות משתמשי הקצה בעת רכישה ויישום של INFINIDAT

CTERA מכריזה על 2018, כעל שנת שיא
CTERA Networks, מובילה עולמית בתחום אבטחת שרותי קבצים מהקצה לענן Secure Edge-to-Cloud File Services) ) הודיעה היום על 2018 כעל שנת ביצועי שיא שלה, שבה הכפילה את ההכנסות ממכירת מנויי התוכנה . המומנטום של CTERA נגרם בעקבות הביקוש החזק מצד ארגונים גדולים עם סדרי עדיפויות גבוהים, לניהול ואבטחת המידע בתוך הארגון כמו גם מחוצה לו, בענן.

סאפיאנס תגן על תיבות הדואר ב-Office 365 שלה עם פתרונות של חברת Trend Micro
חברת ספיאנס, מובילה בתחום הפתרונות לשוק הביטוח, בחרה בפתרונות ההגנה של Trend Micro ל- Office 365 , על מנת להגן על 2500 תיבות הדואר של עובדיה הפועלים בישראל, אירופה, צפון אמריקה ואסיה פסיפיק. בפרויקט שעלותו מוערכת בכ-500,000 ₪ לשלוש שנים תפרוש החברה את פתרונות Trend Micro בעזרת חברת אבנת .

Trend Micro IoT Security 2.0 משפרת את ההגנה למשתמשים והמוניטין של היצרנים
הגרסה האחרונה של פלטפורמת ההגנה על התקני IoT משפרת את ההגנה, מספקת נראות משופרת ומאפשרת שליטה גדולה יותר

Twingo השלימה פרויקט BIG DATA מבוסס MemSQL ב- IronSource
Twingo מקבוצת Comm-IT הטמיעה בחברת IronSource את בסיס הנתונים MemSQL. הפתרון משרת את לקוחות המובייל של IronSource ברחבי העולם, ומאפשר אנליטיקה בזמן אמת בשילוב מידע היסטורי.

קונטאל ITS מתחדשת בשם חדש: Trunovate
קונטאל ITS (ContelITS), מובילה בפתרונות Manufacturing Execution Systems (MES) לניהול רצפת הייצור בשוק הישראלי, עם למעלה מ- 80 לקוחות גדולים בישראל ובעולם, מתחדשת בשם חדש ומהיום תקרא Trunovate מלשון True Innovation.

דוח חדש של F5 קובע: רוב הארגונים באזור EMEA שואפים לטרנספורמציה דיגיטלית ככוח מניע אסטרטגי ומשמעותי
הדוח מתאר כיצד הטרנספורמציה הדיגיטלית מניעה פריסה של יישומים קריטיים והחלטות ניהוליות. ההשפעות הטכנולוגיות המשמעותיות על ארגונים באזור EMEA כוללות שירותי יישומים, מחויבויות הקשורות ל- Multi-Cloud והשפעה גוברת של DevOps

Comm-IT פיתחה ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים עבור חברת מיכפל
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח תוכנה מתקדמים מהמובילים בישראל, מקבוצת מג'יק, השלימה פרויקט פיתוח של ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים לשימוש מעסיקים, רואי חשבון ויועצי מס עבור חברת מיכפל. הפרויקט החל לפני כשנה וחצי והסתיים בימים האחרונים והינו בהיקף של מיליוני שקלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI