דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro משיקה שרות ניהול מניעה ותגובה חדש המבוסס על מערך מודיעין האיומים והמומחיות שלה
Trend Micro משיקה שרות ניהול מניעה ותגובה חדש המבוסס על מערך מודיעין האיומים והמומחיות שלה
איריס וינשטיין 17/07/18 |  צפיות: 522

טכנולוגיית איתור האיומים מבוססת בינה מלאכותית שהחברה פיתחה, מאפשרת לארגונים לקבוע סדרי עדיפויות להתרעות בצורה אופטימלית יותר על ידי הכוונה לפעולות

Trend Micro, מובילה עולמית בפתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, משיקה שרות חדש למניעה ותגובה (Trend Micro Managed Detection & Response). בנוסף, היא משלבת בסל המוצרים שלה יכולות בינה מלאכותית המאפשרות למרכזי השליטה ( SOC) לתעדף את האיומים על פי רמת קריטיות.

השרות החדש והטמעת הבינה המלאכותית מאפשרים לארגונים להתמודד בהצלחה עם אתגרי האיומים החדשים ומשלימים חוסר משמעותי בכלים שעמדו לרשותם עד כה.

ללא התייחסות לגודלם , ארגונים חולקים אתגר משותף והוא המחסור בכוח אדםמיומן. מספר ההתרעות הגדל בהתמדה, האתגר בתעדוף ההתרעות והצורך להכשיר את כח האדם באופן תמידי מגדילים את הסיכון שהם נתונים בו.

על פי דו"ח גרטנר האחרון:" בהתייחס לכל אופרציית אבטחת מידע, איתור, העסקה ותחזוקה של מומחה אבטחת מידע מהווים אתגר רציני, במיוחד בתחום המניעה והתגובה שבו סט היכולות המקצועיות ייחודי".

הוספת שכבה חדשה של יכולות לכל מגוון המוצרים של Trend Micro בכל מקום: בתחנות הקצה, ברשת ובסביבת השרתים מאפשרת כעת למוצרים לאתר בצורה אוטומטית ולהגיב לאיומים לא מוכרים. התוצאה עוזרת לארגונים לתאם ולתעדף איומים על בסיס ההקשר של המידע ממקורות שונים ולהמליץ על תגובה אוטומטית מתאימה.

בנוסף מציעה החברה שלוש הרחבות:

· זיהוי מבוסס בינה מלאכותית בתיאום לאיומים קריטיים.

· תעדוף אוטומטי של מידע על איומים לכל סביבת עבודה: תחנות קצה, רשת ושרתים.

· תזמור ותאום עם תגובה אוטומטית

הגישה של Trend Micro משלבת יכולות מתקדמות של אבטחת מידע למניעת איומים בשילוב עם בינה מלאכותית לסינון ותעדוף של האיומים, מתוך כמות מסיבית ביותר של מידע. כשהמטרה היא להפחית את הסיכון ולהפוך את התגובה לאוטומטית, הגישה ל- Single API

Everywhere, תאפשר למידע לעבור בצורה חופשית בין שכבות ה- IT השונות. הרחבות אלו יפחיתו את זמן האנליזות לאלו שמבצעים את התגובות לאירועים בעצמם ויורידו את העומס על ארגונים שמפעילים את שרות MDR החדש.

"שמענו מלקוחותינו שהעלייה במורכבות האיומים מוצאת אותם לא מוכנים מבחינת כוח אדם ובשל כך לא מוכנים להגיב בצורה הולמת. ולכן הפתרון עבורם לזיהוי ומניעת איומים הוא אוטומציה מבוססת בינה מלאכותית". אמר קוין סימזר, COO Trend Micro. "לקוחות כבר מדווחים על תוצאות נהדרות שאנו כבר מיישמים במגוון המוצרים שלנו".

ספקי שרותי אבטחת מידע גלובלים (Managed Security Service Providers) יוכלו , אף הם, להעניק ללקוחותיהם שרות טוב יותר ואף להרחיב את היצע השירותים שלהם עם שרותי תגובה לאירועים משל עצמם המבוססים על שרותי MDR החדשים של Trend Micro.

חברת המחקר גרטנר העריכה את גודל שוק ה- MDR בכ- 100 מיליון דולר בשנת 2017 ואת קצב הגידול שלו בכ-15% שנה אחר שנה.

לפרטים נוספים אודות שרות ה-MDR החדש של Trend Micro, בקרו

https://www.trendmicro.com/en_us/business/products/user-protection/sps/endpoint/endpoint-sensor.html


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
פסגת המשקיעים של OurCrowd: ועידת המשקיעים הגדולה ביותר במדינה חוזרת ב-7 למרץ 2019, בירושלים
נושא הועידה- "סטארטאפים: מחוללים שינוי גלובלי" צפוי למשוך כ-15,000 נרשמים

בחירת הלקוחות בפלטפורמת ההגנה על עמדות הקצה הטובה ביותר לשנת 2018 על ידי "Gartner Peer Insights" הייתה Trend Micro
הכרה זו מצטרפת לרשימה ארוכה של זכיות שהוענקו על ידי גרטנר לחברה

מחלקת המחקר של Trend Micro חשפה סיכונים בתקיפות שרשרת האספקה למערכות אספקת מים ואנרגיה
במערכות תשתית רבות נמצאו נקודות פגיעות החושפות אותן לסיכון התקפת סייבר משמעותי

INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
הגרסה החדשה של Neutrix Cloud מוסיפה רפליקציה חוצה-אזורים, ממשקים חדשים ואינטגרציות נוספות למחשוב רב-ענני

Trend Micro חוגגת 30 שנות פעילות מוצלחות ופותחת משרדים חדשים בתל אביב
מנציחה את מנהל הפעילות הקודם שלה בהכרזה על תחרות סטארט אפים על שם תמיר סגל “Segal cyber Security Innovation award”

תנובה בחרה בפתרון אחסון המידע של INFINIDAT
תנובה בחרה בפתרונות האחסון המתקדמים של חברת INFINIDAT בשל הפשטות הניהולית והיכולת לתמוך באופן מלא בתהליכים החדשניים ובשינויים המערכתיים המתוכננים לעתיד הקרוב דוגמת מעבר אתר ומעבר Data Center. בנוסף, היכולות המתקדמות של פתרון InfiniBox משפרות ומפשטות את תהליכי העבודה השוטפים היומיומיים של החברה וממשיכות את הקו של תנובה כחברה העומדת בחזית הטכנולוגיה.

CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
ארגונים המפוזרים על פני אזורים גיאוגרפים גדולים, עומדים בפני אתגרים טכנולוגים רבים לספק שירותי ITהחל משרתים ואחסון, דרך גידול בכמויות המידע הלא מובנה (Unstructured Data) ועד גישה רציפה למידע. כאן השותפות בין CTERA ו- Nutanix באה לביטוי.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay הישראלית, מונה כנציג בפנל המייעץ הטכנולוגי של המועצה המוניטרית בסינגפור
המועצה המוניטרית בסינגפור היא המקבילה לבנק ישראל. זה המינוי הראשון של מנכ"ל ישראלי בפנל . הפנל מייעץ למועצה המוניטרית כיצד תוכל סינגפור ליישם את הפיתוחים והיוזמות הבינלאומיות החדשים בתחום הפינטק במערכת הפיננסית בסינגפור על מנת להציע את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר לכלכלה הסינגפורית.

INFINIDAT הוכרה על ידי גרטנר כמובילה בדוח ריבוע הקסם למערכי אחסון רב-תכליתיים לשנת 2018
פתרון אחסון הנתונים לארגוני אנטרפרייז הוכר בשל שלמות החזון ויכולת הוצאה לפועל, עם ציון כללי של 4.9 ב- Gartner Peer Insights

F5 Labs חושפת: גידול גלובלי בפישינג ובפגיעויות אבטחת יישומים
מודיעין האיומים מגלה כי פישינג אחראי לכמעט מחצית ממקרי הפריצה על ידי root cause (48%). לאחר מכן credential stuffing (18%), התוצאה האוטומטית של פישינג, והתקפות אחרות האוספות מידע אודות זהות המשתמשים ופגיעויות ביישומי web (18%).
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI