דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro משיקה שרות ניהול מניעה ותגובה חדש המבוסס על מערך מודיעין האיומים והמומחיות שלה
Trend Micro משיקה שרות ניהול מניעה ותגובה חדש המבוסס על מערך מודיעין האיומים והמומחיות שלה
איריס וינשטיין 17/07/18 |  צפיות: 754

טכנולוגיית איתור האיומים מבוססת בינה מלאכותית שהחברה פיתחה, מאפשרת לארגונים לקבוע סדרי עדיפויות להתרעות בצורה אופטימלית יותר על ידי הכוונה לפעולות

Trend Micro, מובילה עולמית בפתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, משיקה שרות חדש למניעה ותגובה (Trend Micro Managed Detection & Response). בנוסף, היא משלבת בסל המוצרים שלה יכולות בינה מלאכותית המאפשרות למרכזי השליטה ( SOC) לתעדף את האיומים על פי רמת קריטיות.

השרות החדש והטמעת הבינה המלאכותית מאפשרים לארגונים להתמודד בהצלחה עם אתגרי האיומים החדשים ומשלימים חוסר משמעותי בכלים שעמדו לרשותם עד כה.

ללא התייחסות לגודלם , ארגונים חולקים אתגר משותף והוא המחסור בכוח אדםמיומן. מספר ההתרעות הגדל בהתמדה, האתגר בתעדוף ההתרעות והצורך להכשיר את כח האדם באופן תמידי מגדילים את הסיכון שהם נתונים בו.

על פי דו"ח גרטנר האחרון:" בהתייחס לכל אופרציית אבטחת מידע, איתור, העסקה ותחזוקה של מומחה אבטחת מידע מהווים אתגר רציני, במיוחד בתחום המניעה והתגובה שבו סט היכולות המקצועיות ייחודי".

הוספת שכבה חדשה של יכולות לכל מגוון המוצרים של Trend Micro בכל מקום: בתחנות הקצה, ברשת ובסביבת השרתים מאפשרת כעת למוצרים לאתר בצורה אוטומטית ולהגיב לאיומים לא מוכרים. התוצאה עוזרת לארגונים לתאם ולתעדף איומים על בסיס ההקשר של המידע ממקורות שונים ולהמליץ על תגובה אוטומטית מתאימה.

בנוסף מציעה החברה שלוש הרחבות:

· זיהוי מבוסס בינה מלאכותית בתיאום לאיומים קריטיים.

· תעדוף אוטומטי של מידע על איומים לכל סביבת עבודה: תחנות קצה, רשת ושרתים.

· תזמור ותאום עם תגובה אוטומטית

הגישה של Trend Micro משלבת יכולות מתקדמות של אבטחת מידע למניעת איומים בשילוב עם בינה מלאכותית לסינון ותעדוף של האיומים, מתוך כמות מסיבית ביותר של מידע. כשהמטרה היא להפחית את הסיכון ולהפוך את התגובה לאוטומטית, הגישה ל- Single API

Everywhere, תאפשר למידע לעבור בצורה חופשית בין שכבות ה- IT השונות. הרחבות אלו יפחיתו את זמן האנליזות לאלו שמבצעים את התגובות לאירועים בעצמם ויורידו את העומס על ארגונים שמפעילים את שרות MDR החדש.

"שמענו מלקוחותינו שהעלייה במורכבות האיומים מוצאת אותם לא מוכנים מבחינת כוח אדם ובשל כך לא מוכנים להגיב בצורה הולמת. ולכן הפתרון עבורם לזיהוי ומניעת איומים הוא אוטומציה מבוססת בינה מלאכותית". אמר קוין סימזר, COO Trend Micro. "לקוחות כבר מדווחים על תוצאות נהדרות שאנו כבר מיישמים במגוון המוצרים שלנו".

ספקי שרותי אבטחת מידע גלובלים (Managed Security Service Providers) יוכלו , אף הם, להעניק ללקוחותיהם שרות טוב יותר ואף להרחיב את היצע השירותים שלהם עם שרותי תגובה לאירועים משל עצמם המבוססים על שרותי MDR החדשים של Trend Micro.

חברת המחקר גרטנר העריכה את גודל שוק ה- MDR בכ- 100 מיליון דולר בשנת 2017 ואת קצב הגידול שלו בכ-15% שנה אחר שנה.

לפרטים נוספים אודות שרות ה-MDR החדש של Trend Micro, בקרו

https://www.trendmicro.com/en_us/business/products/user-protection/sps/endpoint/endpoint-sensor.html


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח עבור PPC Winner
הפרויקט, בהיקף של מיליוני שקלים, כלל בניית פתרון חדשני מבוסס AI להקמה וניהול אוטומטי של קמפיינים לפרסום באמזון

F5 Networks מרחיבה יכולות חדשות של מולטי-קלאוד, קוברנטיס ו- DevOps
F5 Networks מציגה התפתחויות חדשות, הכוללות את רכישת NGINX ושחרור Kubernetes Ingress Controller 1.5, לצד שירותי יישומים מורחבים למולטי-קלאוד והצעות Aspen Mesh.

קרן ההשקעות של הבנק ההולנדי ABN AMRO משקיעה ב-Thetaray הישראלית
המאבק בהלבנת הון, סחר בבני אדם ומימון טרור נמצאים בראש סדר העדיפויות של הבנקים, ו- ABN AMRO משתמש בפתרונות החדשניים של ThetaRay כדי לשמש כשומר סף למערכת הפיננסית שלו.

Trend Micro מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי
Trend Micro, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי וממנה את אחירותם בן חרות ולירן משי כמנהלי לקוחות אזורים, ורוויטל אוחיון מונתה למנהלת ערוצי הפצה בישראל.

"סטיב" - הרובוט שיעזור לכם להרוויח יותר כסף באמזון
הסטארט-אפ הישראלי PPC Winner של היזמים שי ונציה ונדב גורליצקי מגדיל מכירות וממקסם רווחים למוכרים באמזון עם הרובוט החכם "סטיב"

אירופה היא אויב הסייבר הגדול ביותר של עצמה
מודיעין איומים חדש מ- F5 Labs מראה שאירופה סובלת מהתקפות סייבר מרובות יותר מתוך גבולותיה לעומת התקפות מכל מקום אחר בעולם

סיום פרויקט טרנספורמציה דיגיטלית במפגש הפסגה של מיקרוסופט ו- Comm-IT
צוותי הפיתוח וניהול הפרויקטים המובילים של מיקרוסופט ו- Comm-IT נפגשו השבוע על מנת לציין סיום שלב א' מוצלח של פרויקט משותף במסעדה בתל אביב. הפרויקט, שהתנהל בסודיות מוחלטת בשנה וחצי האחרונות, התמקד בטרנספורמציה דיגיטלית של אחד מארגוני התשתית הגדולים ביותר בישראל.

חברת Twingo מארחת מיטאפ בנושא ביג דטה מודרני וארכיטקטורת אנליטיקס ב- AWS
המיטאפ, שיתקיים במטה אמזון במתחם שרונה, תל אביב, יארח לקוחות של AWS, שיציגו כיצד הם ערכו ארכיטקטורה מחדש לפייפליין המידע שלהם על מנת לענות לדרישות העסק הגדלות באופן תדיר, כאשר מרכז הדיון יכלול צלילה לגישת ה- Data Lake.

מינויי בכירים חדשים ב- F5
מיקה ימאמוטו נבחרה לסגנית נשיא לשיווק וחווית הלקוח החדשה וגרג לין מצטרף כסגן נשיא לטכנולוגיות

F5 משלימה את רכישת NGINX
החברה המשולבת תאפשר שירותי יישומים בכל הסביבות מרובות העננים, ותספק את קלות השימוש והגמישות שמפתחים דורשים ותוך כך גם את קנה המידה, אבטחת המידע, האמינות והמוכנות הארגונית אותם דורשים צוותי תפעול הרשת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI