דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro מרחיבה את פתרון אבטחת הקונטיינרים שלה במטרה למנוע עיכובים של DevOps
Trend Micro מרחיבה את פתרון אבטחת הקונטיינרים שלה במטרה למנוע עיכובים של DevOps
איריס וינשטיין 29/07/18 |  צפיות: 433

Deep Security Smart Check™ מזהה בעיות אבטחת מידע לפני הפריסה באמצעות סריקה של Image Container

Trend Micro, מובילה עולמית בפתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, הודיעה על הרחבת פתרון אבטחת המידע שלה לקונטיינרים עם פתרון Deep Security™ Smart Check. רכיב האבטחה החדש מספק סריקה רציפה של Image Container המשלימה את הגנת Runtime של Deep Security .

על מנת לזהות תוכנות זדוניות ופגיעויות בצורה יעילה, בנתה Trend Micro את רכיב Smart Check שמאפשר סריקה של Image Container לפני פריסה ובכך מסייע לאתר את בעיות האבטחה בשלב הפיתוח טרם הפצת היישום.

" המפתח להגברת האבטחה עבור יישומים מתחיל בבניית הגנה ל pipeline- CI/CD " אמר ג'ייסון קראדיט, מנהל טכנולוגי בכיר של תאגיד החברות TRC.

"Trend Micro עומדים בדרישות הפיתוח עם כלים שמתאימים לסביבה זו ואינם מאטים אותה".

בנוסף, Trend Micro משיקה חבילה חדשה וכוללת של ממשקי API ומרכז אוטומציה, עם משאבים שייסייעו בהפעלת אוטומציה של אבטחה באמצעות יכולות אינטגרציה משופרות .

לקוחות Trend Micro משתמשים ב- API של המוצר כדי לספק הגנה רציפה, לאפשר מעקב, לנהל את משאבי ה-IT ולתזמר את כלי האינטגרציה שלהם בצורה דומה למוצר שהשיקה לאחרונה אמזון Elastic Container Service for Kubernetes.

"פלטפורמות הקונטיינרים מאפשרות לארגונים להשיג release cycles מהירים יותר של פיתוחי תוכנה, והארגונים לא מוכנים לקבל האטה גם עבור שיקולי אבטחה נוספים" אמר

ביל מקג'י, סגן נשיא בכיר ומנהל של מוצרי הגנת העננים ההיברידת ב- Trend Micro.

"כלל סביבות העבודה דורשות אבטחה וסביבות הקונטיינרים אינן שונות, הנפח העצום ואופיים הזמני יכולים ליצור פערי אבטחה שינוצלו ע"י תוקפים.

ניתן גם לצפות כי התוקפים שהיו ממוקדים בעיקר בסביבות שרתי האפליקציה הפעילים יעבירו את המיקוד שלהם למעגל בניית התוכנה , בניסיון לפרוס תוכנות זדוניות מתוך סביבה זו".

ארגונים נוטים יותר ויותר להעביר סביבות העבודה שלהם לתוך שירותי ענן היברידיים.

. Deep Security Smart Check תומך בדרישות הDevOpsומאפשר להם לבנות בצורה מאובטחת מהר ובכל מקום. זוהי דוגמה נוספת לאופן שבו Trend Micro Deep Security ממשיכה לספק הגנה מתקדמת ולהתאים את עצמה לשינויים בתשתיות של הלקוחות, החל מווירטואליזציה, ועד ענן ציבורי וכעת גם סביבות קונטיינרים.

לפרטים נוספים אודות Deep Security Smart Check בקרו:

https://www.trendmicro.com/en_us/business/products/hybrid-cloud/smart-check-image-scanning.html?cm_mmc=VURL:www.trendmicro.com-_-VURL-_-/smartcheck/index.html-_-vanity


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
פסגת המשקיעים של OurCrowd: ועידת המשקיעים הגדולה ביותר במדינה חוזרת ב-7 למרץ 2019, בירושלים
נושא הועידה- "סטארטאפים: מחוללים שינוי גלובלי" צפוי למשוך כ-15,000 נרשמים

בחירת הלקוחות בפלטפורמת ההגנה על עמדות הקצה הטובה ביותר לשנת 2018 על ידי "Gartner Peer Insights" הייתה Trend Micro
הכרה זו מצטרפת לרשימה ארוכה של זכיות שהוענקו על ידי גרטנר לחברה

מחלקת המחקר של Trend Micro חשפה סיכונים בתקיפות שרשרת האספקה למערכות אספקת מים ואנרגיה
במערכות תשתית רבות נמצאו נקודות פגיעות החושפות אותן לסיכון התקפת סייבר משמעותי

INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
הגרסה החדשה של Neutrix Cloud מוסיפה רפליקציה חוצה-אזורים, ממשקים חדשים ואינטגרציות נוספות למחשוב רב-ענני

Trend Micro חוגגת 30 שנות פעילות מוצלחות ופותחת משרדים חדשים בתל אביב
מנציחה את מנהל הפעילות הקודם שלה בהכרזה על תחרות סטארט אפים על שם תמיר סגל “Segal cyber Security Innovation award”

תנובה בחרה בפתרון אחסון המידע של INFINIDAT
תנובה בחרה בפתרונות האחסון המתקדמים של חברת INFINIDAT בשל הפשטות הניהולית והיכולת לתמוך באופן מלא בתהליכים החדשניים ובשינויים המערכתיים המתוכננים לעתיד הקרוב דוגמת מעבר אתר ומעבר Data Center. בנוסף, היכולות המתקדמות של פתרון InfiniBox משפרות ומפשטות את תהליכי העבודה השוטפים היומיומיים של החברה וממשיכות את הקו של תנובה כחברה העומדת בחזית הטכנולוגיה.

CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
ארגונים המפוזרים על פני אזורים גיאוגרפים גדולים, עומדים בפני אתגרים טכנולוגים רבים לספק שירותי ITהחל משרתים ואחסון, דרך גידול בכמויות המידע הלא מובנה (Unstructured Data) ועד גישה רציפה למידע. כאן השותפות בין CTERA ו- Nutanix באה לביטוי.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay הישראלית, מונה כנציג בפנל המייעץ הטכנולוגי של המועצה המוניטרית בסינגפור
המועצה המוניטרית בסינגפור היא המקבילה לבנק ישראל. זה המינוי הראשון של מנכ"ל ישראלי בפנל . הפנל מייעץ למועצה המוניטרית כיצד תוכל סינגפור ליישם את הפיתוחים והיוזמות הבינלאומיות החדשים בתחום הפינטק במערכת הפיננסית בסינגפור על מנת להציע את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר לכלכלה הסינגפורית.

INFINIDAT הוכרה על ידי גרטנר כמובילה בדוח ריבוע הקסם למערכי אחסון רב-תכליתיים לשנת 2018
פתרון אחסון הנתונים לארגוני אנטרפרייז הוכר בשל שלמות החזון ויכולת הוצאה לפועל, עם ציון כללי של 4.9 ב- Gartner Peer Insights

F5 Labs חושפת: גידול גלובלי בפישינג ובפגיעויות אבטחת יישומים
מודיעין האיומים מגלה כי פישינג אחראי לכמעט מחצית ממקרי הפריצה על ידי root cause (48%). לאחר מכן credential stuffing (18%), התוצאה האוטומטית של פישינג, והתקפות אחרות האוספות מידע אודות זהות המשתמשים ופגיעויות ביישומי web (18%).
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI