דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro מרחיבה את פתרון אבטחת הקונטיינרים שלה במטרה למנוע עיכובים של DevOps
Trend Micro מרחיבה את פתרון אבטחת הקונטיינרים שלה במטרה למנוע עיכובים של DevOps
איריס וינשטיין 29/07/18 |  צפיות: 642

Deep Security Smart Check™ מזהה בעיות אבטחת מידע לפני הפריסה באמצעות סריקה של Image Container

Trend Micro, מובילה עולמית בפתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, הודיעה על הרחבת פתרון אבטחת המידע שלה לקונטיינרים עם פתרון Deep Security™ Smart Check. רכיב האבטחה החדש מספק סריקה רציפה של Image Container המשלימה את הגנת Runtime של Deep Security .

על מנת לזהות תוכנות זדוניות ופגיעויות בצורה יעילה, בנתה Trend Micro את רכיב Smart Check שמאפשר סריקה של Image Container לפני פריסה ובכך מסייע לאתר את בעיות האבטחה בשלב הפיתוח טרם הפצת היישום.

" המפתח להגברת האבטחה עבור יישומים מתחיל בבניית הגנה ל pipeline- CI/CD " אמר ג'ייסון קראדיט, מנהל טכנולוגי בכיר של תאגיד החברות TRC.

"Trend Micro עומדים בדרישות הפיתוח עם כלים שמתאימים לסביבה זו ואינם מאטים אותה".

בנוסף, Trend Micro משיקה חבילה חדשה וכוללת של ממשקי API ומרכז אוטומציה, עם משאבים שייסייעו בהפעלת אוטומציה של אבטחה באמצעות יכולות אינטגרציה משופרות .

לקוחות Trend Micro משתמשים ב- API של המוצר כדי לספק הגנה רציפה, לאפשר מעקב, לנהל את משאבי ה-IT ולתזמר את כלי האינטגרציה שלהם בצורה דומה למוצר שהשיקה לאחרונה אמזון Elastic Container Service for Kubernetes.

"פלטפורמות הקונטיינרים מאפשרות לארגונים להשיג release cycles מהירים יותר של פיתוחי תוכנה, והארגונים לא מוכנים לקבל האטה גם עבור שיקולי אבטחה נוספים" אמר

ביל מקג'י, סגן נשיא בכיר ומנהל של מוצרי הגנת העננים ההיברידת ב- Trend Micro.

"כלל סביבות העבודה דורשות אבטחה וסביבות הקונטיינרים אינן שונות, הנפח העצום ואופיים הזמני יכולים ליצור פערי אבטחה שינוצלו ע"י תוקפים.

ניתן גם לצפות כי התוקפים שהיו ממוקדים בעיקר בסביבות שרתי האפליקציה הפעילים יעבירו את המיקוד שלהם למעגל בניית התוכנה , בניסיון לפרוס תוכנות זדוניות מתוך סביבה זו".

ארגונים נוטים יותר ויותר להעביר סביבות העבודה שלהם לתוך שירותי ענן היברידיים.

. Deep Security Smart Check תומך בדרישות הDevOpsומאפשר להם לבנות בצורה מאובטחת מהר ובכל מקום. זוהי דוגמה נוספת לאופן שבו Trend Micro Deep Security ממשיכה לספק הגנה מתקדמת ולהתאים את עצמה לשינויים בתשתיות של הלקוחות, החל מווירטואליזציה, ועד ענן ציבורי וכעת גם סביבות קונטיינרים.

לפרטים נוספים אודות Deep Security Smart Check בקרו:

https://www.trendmicro.com/en_us/business/products/hybrid-cloud/smart-check-image-scanning.html?cm_mmc=VURL:www.trendmicro.com-_-VURL-_-/smartcheck/index.html-_-vanity


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח עבור PPC Winner
הפרויקט, בהיקף של מיליוני שקלים, כלל בניית פתרון חדשני מבוסס AI להקמה וניהול אוטומטי של קמפיינים לפרסום באמזון

F5 Networks מרחיבה יכולות חדשות של מולטי-קלאוד, קוברנטיס ו- DevOps
F5 Networks מציגה התפתחויות חדשות, הכוללות את רכישת NGINX ושחרור Kubernetes Ingress Controller 1.5, לצד שירותי יישומים מורחבים למולטי-קלאוד והצעות Aspen Mesh.

קרן ההשקעות של הבנק ההולנדי ABN AMRO משקיעה ב-Thetaray הישראלית
המאבק בהלבנת הון, סחר בבני אדם ומימון טרור נמצאים בראש סדר העדיפויות של הבנקים, ו- ABN AMRO משתמש בפתרונות החדשניים של ThetaRay כדי לשמש כשומר סף למערכת הפיננסית שלו.

Trend Micro מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי
Trend Micro, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי וממנה את אחירותם בן חרות ולירן משי כמנהלי לקוחות אזורים, ורוויטל אוחיון מונתה למנהלת ערוצי הפצה בישראל.

"סטיב" - הרובוט שיעזור לכם להרוויח יותר כסף באמזון
הסטארט-אפ הישראלי PPC Winner של היזמים שי ונציה ונדב גורליצקי מגדיל מכירות וממקסם רווחים למוכרים באמזון עם הרובוט החכם "סטיב"

אירופה היא אויב הסייבר הגדול ביותר של עצמה
מודיעין איומים חדש מ- F5 Labs מראה שאירופה סובלת מהתקפות סייבר מרובות יותר מתוך גבולותיה לעומת התקפות מכל מקום אחר בעולם

סיום פרויקט טרנספורמציה דיגיטלית במפגש הפסגה של מיקרוסופט ו- Comm-IT
צוותי הפיתוח וניהול הפרויקטים המובילים של מיקרוסופט ו- Comm-IT נפגשו השבוע על מנת לציין סיום שלב א' מוצלח של פרויקט משותף במסעדה בתל אביב. הפרויקט, שהתנהל בסודיות מוחלטת בשנה וחצי האחרונות, התמקד בטרנספורמציה דיגיטלית של אחד מארגוני התשתית הגדולים ביותר בישראל.

חברת Twingo מארחת מיטאפ בנושא ביג דטה מודרני וארכיטקטורת אנליטיקס ב- AWS
המיטאפ, שיתקיים במטה אמזון במתחם שרונה, תל אביב, יארח לקוחות של AWS, שיציגו כיצד הם ערכו ארכיטקטורה מחדש לפייפליין המידע שלהם על מנת לענות לדרישות העסק הגדלות באופן תדיר, כאשר מרכז הדיון יכלול צלילה לגישת ה- Data Lake.

מינויי בכירים חדשים ב- F5
מיקה ימאמוטו נבחרה לסגנית נשיא לשיווק וחווית הלקוח החדשה וגרג לין מצטרף כסגן נשיא לטכנולוגיות

F5 משלימה את רכישת NGINX
החברה המשולבת תאפשר שירותי יישומים בכל הסביבות מרובות העננים, ותספק את קלות השימוש והגמישות שמפתחים דורשים ותוך כך גם את קנה המידה, אבטחת המידע, האמינות והמוכנות הארגונית אותם דורשים צוותי תפעול הרשת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI