דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro מרחיבה את פתרון אבטחת הקונטיינרים שלה במטרה למנוע עיכובים של DevOps
Trend Micro מרחיבה את פתרון אבטחת הקונטיינרים שלה במטרה למנוע עיכובים של DevOps
איריס וינשטיין 29/07/18 |  צפיות: 518

Deep Security Smart Check™ מזהה בעיות אבטחת מידע לפני הפריסה באמצעות סריקה של Image Container

Trend Micro, מובילה עולמית בפתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, הודיעה על הרחבת פתרון אבטחת המידע שלה לקונטיינרים עם פתרון Deep Security™ Smart Check. רכיב האבטחה החדש מספק סריקה רציפה של Image Container המשלימה את הגנת Runtime של Deep Security .

על מנת לזהות תוכנות זדוניות ופגיעויות בצורה יעילה, בנתה Trend Micro את רכיב Smart Check שמאפשר סריקה של Image Container לפני פריסה ובכך מסייע לאתר את בעיות האבטחה בשלב הפיתוח טרם הפצת היישום.

" המפתח להגברת האבטחה עבור יישומים מתחיל בבניית הגנה ל pipeline- CI/CD " אמר ג'ייסון קראדיט, מנהל טכנולוגי בכיר של תאגיד החברות TRC.

"Trend Micro עומדים בדרישות הפיתוח עם כלים שמתאימים לסביבה זו ואינם מאטים אותה".

בנוסף, Trend Micro משיקה חבילה חדשה וכוללת של ממשקי API ומרכז אוטומציה, עם משאבים שייסייעו בהפעלת אוטומציה של אבטחה באמצעות יכולות אינטגרציה משופרות .

לקוחות Trend Micro משתמשים ב- API של המוצר כדי לספק הגנה רציפה, לאפשר מעקב, לנהל את משאבי ה-IT ולתזמר את כלי האינטגרציה שלהם בצורה דומה למוצר שהשיקה לאחרונה אמזון Elastic Container Service for Kubernetes.

"פלטפורמות הקונטיינרים מאפשרות לארגונים להשיג release cycles מהירים יותר של פיתוחי תוכנה, והארגונים לא מוכנים לקבל האטה גם עבור שיקולי אבטחה נוספים" אמר

ביל מקג'י, סגן נשיא בכיר ומנהל של מוצרי הגנת העננים ההיברידת ב- Trend Micro.

"כלל סביבות העבודה דורשות אבטחה וסביבות הקונטיינרים אינן שונות, הנפח העצום ואופיים הזמני יכולים ליצור פערי אבטחה שינוצלו ע"י תוקפים.

ניתן גם לצפות כי התוקפים שהיו ממוקדים בעיקר בסביבות שרתי האפליקציה הפעילים יעבירו את המיקוד שלהם למעגל בניית התוכנה , בניסיון לפרוס תוכנות זדוניות מתוך סביבה זו".

ארגונים נוטים יותר ויותר להעביר סביבות העבודה שלהם לתוך שירותי ענן היברידיים.

. Deep Security Smart Check תומך בדרישות הDevOpsומאפשר להם לבנות בצורה מאובטחת מהר ובכל מקום. זוהי דוגמה נוספת לאופן שבו Trend Micro Deep Security ממשיכה לספק הגנה מתקדמת ולהתאים את עצמה לשינויים בתשתיות של הלקוחות, החל מווירטואליזציה, ועד ענן ציבורי וכעת גם סביבות קונטיינרים.

לפרטים נוספים אודות Deep Security Smart Check בקרו:

https://www.trendmicro.com/en_us/business/products/hybrid-cloud/smart-check-image-scanning.html?cm_mmc=VURL:www.trendmicro.com-_-VURL-_-/smartcheck/index.html-_-vanity


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Trend Micro: שליש מכל צוות סייבר מרגיש מבודד מהארגון
57% אמרו כי האתגר הגדול ביותר של cybersecurity הוא איום פנימי • 64% אמרו שהנזק שנגרם כתוצאה מהתקפות כמו WannaCry מסייע להסביר את סיכוני הסייבר להנהלת הארגון

Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח סייבר עבור Pcysys
Pcysys מספקת פתרון טכנולוגי חדשני לבדיקת חדירות אוטומטית (Automated Penetration Testing) ובחינת יעילות מערכות ההגנה בארגון. הפתרון של החברה, המבוסס על תוכנה ואלגוריתמים מתוחכמים, מדמה "האקר וירטואלי" המנסה לפרוץ למערכות הארגון, מבלי לפגוע בבטיחות המידע, מזהה ליקויים שקיימים בחוסן המערכות ומספק תובנות. הפתרון של החברה מאפשר לארגונים לתקן ליקויים בעוד מועד ולשפר את מערך האבטחה.

INFINIDAT הוכרזה על ידי Gartner Peer Insights בחודש פברואר 2019 כבחירת הלקוחות עבור מערכי אחסון רב-תכליתיים
ההכרה בתעשייה מבוססת על סקירות חיוביות ודירוג גבוה שהתקבל בעקבות חוויות משתמשי הקצה בעת רכישה ויישום של INFINIDAT

CTERA מכריזה על 2018, כעל שנת שיא
CTERA Networks, מובילה עולמית בתחום אבטחת שרותי קבצים מהקצה לענן Secure Edge-to-Cloud File Services) ) הודיעה היום על 2018 כעל שנת ביצועי שיא שלה, שבה הכפילה את ההכנסות ממכירת מנויי התוכנה . המומנטום של CTERA נגרם בעקבות הביקוש החזק מצד ארגונים גדולים עם סדרי עדיפויות גבוהים, לניהול ואבטחת המידע בתוך הארגון כמו גם מחוצה לו, בענן.

סאפיאנס תגן על תיבות הדואר ב-Office 365 שלה עם פתרונות של חברת Trend Micro
חברת ספיאנס, מובילה בתחום הפתרונות לשוק הביטוח, בחרה בפתרונות ההגנה של Trend Micro ל- Office 365 , על מנת להגן על 2500 תיבות הדואר של עובדיה הפועלים בישראל, אירופה, צפון אמריקה ואסיה פסיפיק. בפרויקט שעלותו מוערכת בכ-500,000 ₪ לשלוש שנים תפרוש החברה את פתרונות Trend Micro בעזרת חברת אבנת .

Trend Micro IoT Security 2.0 משפרת את ההגנה למשתמשים והמוניטין של היצרנים
הגרסה האחרונה של פלטפורמת ההגנה על התקני IoT משפרת את ההגנה, מספקת נראות משופרת ומאפשרת שליטה גדולה יותר

Twingo השלימה פרויקט BIG DATA מבוסס MemSQL ב- IronSource
Twingo מקבוצת Comm-IT הטמיעה בחברת IronSource את בסיס הנתונים MemSQL. הפתרון משרת את לקוחות המובייל של IronSource ברחבי העולם, ומאפשר אנליטיקה בזמן אמת בשילוב מידע היסטורי.

קונטאל ITS מתחדשת בשם חדש: Trunovate
קונטאל ITS (ContelITS), מובילה בפתרונות Manufacturing Execution Systems (MES) לניהול רצפת הייצור בשוק הישראלי, עם למעלה מ- 80 לקוחות גדולים בישראל ובעולם, מתחדשת בשם חדש ומהיום תקרא Trunovate מלשון True Innovation.

דוח חדש של F5 קובע: רוב הארגונים באזור EMEA שואפים לטרנספורמציה דיגיטלית ככוח מניע אסטרטגי ומשמעותי
הדוח מתאר כיצד הטרנספורמציה הדיגיטלית מניעה פריסה של יישומים קריטיים והחלטות ניהוליות. ההשפעות הטכנולוגיות המשמעותיות על ארגונים באזור EMEA כוללות שירותי יישומים, מחויבויות הקשורות ל- Multi-Cloud והשפעה גוברת של DevOps

Comm-IT פיתחה ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים עבור חברת מיכפל
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח תוכנה מתקדמים מהמובילים בישראל, מקבוצת מג'יק, השלימה פרויקט פיתוח של ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים לשימוש מעסיקים, רואי חשבון ויועצי מס עבור חברת מיכפל. הפרויקט החל לפני כשנה וחצי והסתיים בימים האחרונים והינו בהיקף של מיליוני שקלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI