דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) גייסה 30 מיליון דולר עבור התרחבות גלובאלית
סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) גייסה 30 מיליון דולר עבור התרחבות גלובאלית
איריס וינשטיין 02/10/18 |  צפיות: 105

ניו יורק, תל אביב 2 לאוקטובר 2018, CTERA Networks, מובילה עולמית בתחום פתרונות מאובטחים לניהול קבצים לארגונים גדולים הכריזה על גיוס של 30 מיליון דולר, בסבב גיוס רביעי. את סבב הגיוס הובילו Red Dot Capital Partners - קרן השקעות שממומנת על ידי Temasek Holdings - יחד עם המשקיע החדש Singtel Innov8 והמשקיעים הקיימים:Benchmark Capital, Bessemer Venture Partners, Cisco, Venrock, Vintage Investment Partnersו- Viola Group.

ההשקעה החדשה מיועדת למימון הרחבת מערך המכירות ומתן השרות העולמי, תוך השמת דגש על גידול בסינגפור ובשווקים אסייתים נוספים.

בנוסף, תשמש ההשקעה להמשך הפיתוח של טכנולוגיית שרותי הקבצים, מוגנת הפטנט, של החברה.

"CTERA עוסקת באחד מהתחומים המבטיחים בעולם ה-IT כיום והוא לאפשר למשתמשים אירגוניים גישה מאובטחת ומהירה לנתונים מכלמחשב ו/או טלפון נייד לכל תצורת ענן." אמר יניב שטרן, שותף מנהל ב- Red Dot Capital Partners, שיצטרף לדירקטוריון CTERA.

"התרשמנו מאוד מרמת אבטחת המידע הייחודית שמעניק הפתרון של CTERA, כמו גם מהכמות והאיכות של הלקוחותוהשותפים האסטרטגיים של החברה. אנו נרגשים לאחד כוחות עם החברה ולקחת חלק בהתרחבותה הגלובאלית. סבב גיוס זה מגיע בתום שנה של תוצאות שיא לחברה, בה יותר מהכפילה את ההכנסות ממנוייםלפתרונות התוכנה שלה, חתמה על הסכמי שותפות עם IBM ו- HPE, והגדילה משמעותית את בסיס הלקוחות שלה, ביניהם: מקדונלדס, WPP ומשרד ההגנה האמריקאי.״

" היום, יותר מתמיד, מנהלי IT מבינים ששרתי האחסון המסורתיים עתידים להתחלף במערכות מודרניות מבוססות ענן" אמר לירן אשל, מייסד שותף ומנכ"ל CTERA Networks. " עם יותר מ- 40,000 התקני אחסון בעולם(edge filers)ומיליוני משתמשי קצה CTERA מובילה את תחוםאבטחת שרותי הקבצים האירגוניים ללא פשרות על אבטחת המידע. אנו מקדמים בברכה את Red Dot ו Singtel ומצפים לעבודה המשותפת איתם ועם המשקיעים הנוספים שלנו כדי להמשיך את תנופת הגידול הבינלאומית שלנו".

אודות CTERA

סיטרה נטוורקס הינה חברה מובילה בעולם בתחום פתרונות אחסון מבוססי ענן. החברה נוסדה ב-2008 ע"י יוצאי צ'ק פוינט וכיום מונה כ- 140 עובדים, מהם 80 בישראל. מוצרי סיטרה כוללים חומרה ותוכנה, ומאפשרים לספקי שירותי IT לחברות גדולות להשיק ולנהל פתרונות לאחסון, גיבוי ושיתוף קבצים בצורה אופטימלית על-גבי תשתית ענן פרטית או ציבורית. החברה גייסה כ-100מיליון דולר ממשקיעים וביניהם בנצ'מרק, בסמר, וונרוק ווינטג', סיסקו ,רד דוט וסינגטל.

הנהלת החברה ומרכז הפיתוח שלה נמצאים בישראל, עם משרדי מכירות ברחבי ארצות הברית, קנדה, בריטניה, צרפת, ספרד, איטליה, גרמניה, אוסטרליה והונג קונג. בין 40,000 לקוחות החברה נמצאות חברות מהגדולות בעולם בתחומי הביטוח, בנקאות, אנרגיה, תרופות ועוד , גופים ממשלתיים כמו משרד ההגנה האמריקאי ומדינת טקסס. לחברה שותפויות אסטרטגיות עם סיסקו, Dell EMC, IBM, HPE ו-Amazon Web Services. בישראל משווקת סיטרה כפתרון גיבוי ואחסון קבצים לעסקים על ידי בזק ובזק בינלאומי, ובאירופה מוצרי החברה נמכרים בידי ספקיות שירות כגון אורנג' , טלפוניקה, טלקום איטליה, דויטשה טלקום וסוויסקום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Comm-IT משיקה שרות SOC MSSP חדשני ומקיף המסייע ללקוחותיה להתגונן מפני התקפות סייבר בענן
השרות, המשפר זמן ויעילות התגובה לאירועי סייבר, מותאם לראשונה לארגונים שמבססים פעילותם גם בענן

דוח חדש חושף תחזיות לגבי עתיד המודל ה- Multi Cloud ב- EMEA
הדוח, ראשון מסוגו באזור EMEA, מצביע על מגמות מהפכניות וממפה את שיטות העבודה לחמש השנים הקרובות

Trend Micro חוברת ל-Moxa על מנת להגן ולהאיץ את יישומי האינטרנט של הדברים התעשייתי
השותפות מגלמת 60 שנות התמחות משותפת בהגנת סייבר ובקישוריות תעשייתית

סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) גייסה 30 מיליון דולר עבור התרחבות גלובאלית
ביקוש גדל לשירותי ענן מאובטחים, מוביל לשנת שיא נוספת לסיטרה נטוורקס הכפלה של ההכנסות ממנויים ומעל 40,000 ארגונים שהטמיעו את פיתרון ניהול הקבצים, בינהם מקדונלד'ס, WPP ומשרד ההגנה האמריקאי

דו"ח Trend Micro: פושעי סייבר מתרחקים ממתקפות מסוג כופרות ועוברים לשיטות סמויות שנועדו לגנוב כסף ומשאבי מחשוב יקרים
Midyear Security Roundup משלב נתונים רחבים של Trend Micro כדי לספק תובנות עסקיות לגבי איומים הולכים וגדלים

פתרונות אבטחת מידע חדשים של F5 מחזקים הגנת יישומים
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) מכריזה על סט פתרונות חדש שמספק בקרת גישה משופרת ונראות ייעודית של SSL עם יכולות אורקסטרציה על מנת לסייע לסכל את התקפות הסייבר המתוחכמות ביותר של היום.

F5 ממנה את דיויד הלפר לסגן נשיא בכיר למכירות באזור EMEA
מוביל פעילות המכירות החדש של F5 Networks יפעל לחיזוק עסקי אבטחת המידע והענן של החברה

Trend Micro ישראל מעבה את מערך ניהול הלקוחות שלה ומודיעה על מינוי סיגלית לויט למנהלת לקוחות בכירה
במסגרת תפקידה תהיה אחראית לויט לניהול לקוחות גדולים ישראלים.

מחקר של Trend Micro מאשר: ארגונים מתעלמים מסיכוני אבטחת מידע של IoT ומציינים את אובדן אמון הלקוחות כתוצאה המשמעותית לכך
המחקר שנעשה בקרב 1150 מקבלי החלטות מתחום ה-IT ואבטחת המידע בכל העולם, מצביע על סתירה בין ההשקעה במערכות IoT לבין ההשקעה במערכות ההגנה עליהן.

Trend Micro מרחיבה את פתרון אבטחת הקונטיינרים שלה במטרה למנוע עיכובים של DevOps
Deep Security Smart Check™ מזהה בעיות אבטחת מידע לפני הפריסה באמצעות סריקה של Image Container
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI