דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) גייסה 30 מיליון דולר עבור התרחבות גלובאלית
סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) גייסה 30 מיליון דולר עבור התרחבות גלובאלית
איריס וינשטיין 02/10/18 |  צפיות: 304

ניו יורק, תל אביב 2 לאוקטובר 2018, CTERA Networks, מובילה עולמית בתחום פתרונות מאובטחים לניהול קבצים לארגונים גדולים הכריזה על גיוס של 30 מיליון דולר, בסבב גיוס רביעי. את סבב הגיוס הובילו Red Dot Capital Partners - קרן השקעות שממומנת על ידי Temasek Holdings - יחד עם המשקיע החדש Singtel Innov8 והמשקיעים הקיימים:Benchmark Capital, Bessemer Venture Partners, Cisco, Venrock, Vintage Investment Partnersו- Viola Group.

ההשקעה החדשה מיועדת למימון הרחבת מערך המכירות ומתן השרות העולמי, תוך השמת דגש על גידול בסינגפור ובשווקים אסייתים נוספים.

בנוסף, תשמש ההשקעה להמשך הפיתוח של טכנולוגיית שרותי הקבצים, מוגנת הפטנט, של החברה.

"CTERA עוסקת באחד מהתחומים המבטיחים בעולם ה-IT כיום והוא לאפשר למשתמשים אירגוניים גישה מאובטחת ומהירה לנתונים מכלמחשב ו/או טלפון נייד לכל תצורת ענן." אמר יניב שטרן, שותף מנהל ב- Red Dot Capital Partners, שיצטרף לדירקטוריון CTERA.

"התרשמנו מאוד מרמת אבטחת המידע הייחודית שמעניק הפתרון של CTERA, כמו גם מהכמות והאיכות של הלקוחותוהשותפים האסטרטגיים של החברה. אנו נרגשים לאחד כוחות עם החברה ולקחת חלק בהתרחבותה הגלובאלית. סבב גיוס זה מגיע בתום שנה של תוצאות שיא לחברה, בה יותר מהכפילה את ההכנסות ממנוייםלפתרונות התוכנה שלה, חתמה על הסכמי שותפות עם IBM ו- HPE, והגדילה משמעותית את בסיס הלקוחות שלה, ביניהם: מקדונלדס, WPP ומשרד ההגנה האמריקאי.״

" היום, יותר מתמיד, מנהלי IT מבינים ששרתי האחסון המסורתיים עתידים להתחלף במערכות מודרניות מבוססות ענן" אמר לירן אשל, מייסד שותף ומנכ"ל CTERA Networks. " עם יותר מ- 40,000 התקני אחסון בעולם(edge filers)ומיליוני משתמשי קצה CTERA מובילה את תחוםאבטחת שרותי הקבצים האירגוניים ללא פשרות על אבטחת המידע. אנו מקדמים בברכה את Red Dot ו Singtel ומצפים לעבודה המשותפת איתם ועם המשקיעים הנוספים שלנו כדי להמשיך את תנופת הגידול הבינלאומית שלנו".

אודות CTERA

סיטרה נטוורקס הינה חברה מובילה בעולם בתחום פתרונות אחסון מבוססי ענן. החברה נוסדה ב-2008 ע"י יוצאי צ'ק פוינט וכיום מונה כ- 140 עובדים, מהם 80 בישראל. מוצרי סיטרה כוללים חומרה ותוכנה, ומאפשרים לספקי שירותי IT לחברות גדולות להשיק ולנהל פתרונות לאחסון, גיבוי ושיתוף קבצים בצורה אופטימלית על-גבי תשתית ענן פרטית או ציבורית. החברה גייסה כ-100מיליון דולר ממשקיעים וביניהם בנצ'מרק, בסמר, וונרוק ווינטג', סיסקו ,רד דוט וסינגטל.

הנהלת החברה ומרכז הפיתוח שלה נמצאים בישראל, עם משרדי מכירות ברחבי ארצות הברית, קנדה, בריטניה, צרפת, ספרד, איטליה, גרמניה, אוסטרליה והונג קונג. בין 40,000 לקוחות החברה נמצאות חברות מהגדולות בעולם בתחומי הביטוח, בנקאות, אנרגיה, תרופות ועוד , גופים ממשלתיים כמו משרד ההגנה האמריקאי ומדינת טקסס. לחברה שותפויות אסטרטגיות עם סיסקו, Dell EMC, IBM, HPE ו-Amazon Web Services. בישראל משווקת סיטרה כפתרון גיבוי ואחסון קבצים לעסקים על ידי בזק ובזק בינלאומי, ובאירופה מוצרי החברה נמכרים בידי ספקיות שירות כגון אורנג' , טלפוניקה, טלקום איטליה, דויטשה טלקום וסוויסקום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Trend Micro: שליש מכל צוות סייבר מרגיש מבודד מהארגון
57% אמרו כי האתגר הגדול ביותר של cybersecurity הוא איום פנימי • 64% אמרו שהנזק שנגרם כתוצאה מהתקפות כמו WannaCry מסייע להסביר את סיכוני הסייבר להנהלת הארגון

Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח סייבר עבור Pcysys
Pcysys מספקת פתרון טכנולוגי חדשני לבדיקת חדירות אוטומטית (Automated Penetration Testing) ובחינת יעילות מערכות ההגנה בארגון. הפתרון של החברה, המבוסס על תוכנה ואלגוריתמים מתוחכמים, מדמה "האקר וירטואלי" המנסה לפרוץ למערכות הארגון, מבלי לפגוע בבטיחות המידע, מזהה ליקויים שקיימים בחוסן המערכות ומספק תובנות. הפתרון של החברה מאפשר לארגונים לתקן ליקויים בעוד מועד ולשפר את מערך האבטחה.

INFINIDAT הוכרזה על ידי Gartner Peer Insights בחודש פברואר 2019 כבחירת הלקוחות עבור מערכי אחסון רב-תכליתיים
ההכרה בתעשייה מבוססת על סקירות חיוביות ודירוג גבוה שהתקבל בעקבות חוויות משתמשי הקצה בעת רכישה ויישום של INFINIDAT

CTERA מכריזה על 2018, כעל שנת שיא
CTERA Networks, מובילה עולמית בתחום אבטחת שרותי קבצים מהקצה לענן Secure Edge-to-Cloud File Services) ) הודיעה היום על 2018 כעל שנת ביצועי שיא שלה, שבה הכפילה את ההכנסות ממכירת מנויי התוכנה . המומנטום של CTERA נגרם בעקבות הביקוש החזק מצד ארגונים גדולים עם סדרי עדיפויות גבוהים, לניהול ואבטחת המידע בתוך הארגון כמו גם מחוצה לו, בענן.

סאפיאנס תגן על תיבות הדואר ב-Office 365 שלה עם פתרונות של חברת Trend Micro
חברת ספיאנס, מובילה בתחום הפתרונות לשוק הביטוח, בחרה בפתרונות ההגנה של Trend Micro ל- Office 365 , על מנת להגן על 2500 תיבות הדואר של עובדיה הפועלים בישראל, אירופה, צפון אמריקה ואסיה פסיפיק. בפרויקט שעלותו מוערכת בכ-500,000 ₪ לשלוש שנים תפרוש החברה את פתרונות Trend Micro בעזרת חברת אבנת .

Trend Micro IoT Security 2.0 משפרת את ההגנה למשתמשים והמוניטין של היצרנים
הגרסה האחרונה של פלטפורמת ההגנה על התקני IoT משפרת את ההגנה, מספקת נראות משופרת ומאפשרת שליטה גדולה יותר

Twingo השלימה פרויקט BIG DATA מבוסס MemSQL ב- IronSource
Twingo מקבוצת Comm-IT הטמיעה בחברת IronSource את בסיס הנתונים MemSQL. הפתרון משרת את לקוחות המובייל של IronSource ברחבי העולם, ומאפשר אנליטיקה בזמן אמת בשילוב מידע היסטורי.

קונטאל ITS מתחדשת בשם חדש: Trunovate
קונטאל ITS (ContelITS), מובילה בפתרונות Manufacturing Execution Systems (MES) לניהול רצפת הייצור בשוק הישראלי, עם למעלה מ- 80 לקוחות גדולים בישראל ובעולם, מתחדשת בשם חדש ומהיום תקרא Trunovate מלשון True Innovation.

דוח חדש של F5 קובע: רוב הארגונים באזור EMEA שואפים לטרנספורמציה דיגיטלית ככוח מניע אסטרטגי ומשמעותי
הדוח מתאר כיצד הטרנספורמציה הדיגיטלית מניעה פריסה של יישומים קריטיים והחלטות ניהוליות. ההשפעות הטכנולוגיות המשמעותיות על ארגונים באזור EMEA כוללות שירותי יישומים, מחויבויות הקשורות ל- Multi-Cloud והשפעה גוברת של DevOps

Comm-IT פיתחה ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים עבור חברת מיכפל
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח תוכנה מתקדמים מהמובילים בישראל, מקבוצת מג'יק, השלימה פרויקט פיתוח של ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים לשימוש מעסיקים, רואי חשבון ויועצי מס עבור חברת מיכפל. הפרויקט החל לפני כשנה וחצי והסתיים בימים האחרונים והינו בהיקף של מיליוני שקלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI