דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Comm-IT משיקה שרות SOC MSSP חדשני ומקיף המסייע ללקוחותיה להתגונן מפני התקפות סייבר בענן
Comm-IT משיקה שרות SOC MSSP חדשני ומקיף המסייע ללקוחותיה להתגונן מפני התקפות סייבר בענן
איריס וינשטיין 16/10/18 |  צפיות: 406

השרות, המשפר זמן ויעילות התגובה לאירועי סייבר, מותאם לראשונה לארגונים שמבססים פעילותם גם בענן

חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח תוכנה מתקדמים מהמובילים בישראל, מקבוצת מג'יק, הודיעה על השקת מרכז שירותSOC MSSP חדשני ומקיף לניהול, ניטור, שליטה ובקרה של אירועי סייבר , כחלק משרות אבטחת המידע המנוהל שלה. מרכז השירות, הממוקם במטה החברה בפתח תקווה, תומך בלקוחות החברה ומאפשר בקרה בזמן אמת אחר אירועי סייבר 24/7.

שרות ה- SOC MSSP של Comm IT, הניתן לראשונה לארגונים שמבססים את פעילותם בפלטפורמות ענן, לצד ארגונים הפועלים בדטה סנטר המסורתי, on-premises, מאפשר ללקוחותיה של החברה לקבל בזמן אמת מידע רלוונטי ועדכני בכל הקשור לאיומי הסייבר החדשים והמתקדמים ביותר.

השירות פועל על בסיס מערכת ניהול אירועי אבטחה (SIEM - Security Information and Event Management)מרובת פלטפורמות האוספת ומנתחת אירועי אבטחת מידע ואינדיקציות Cyber Threat Intelligenceממספר פלטפורמות הנמצאות בשימוש הארגון ויוצקת מידע והתראות מבוססי Machine Learningלמערכות ה- Incident Response,שבתורן מנתחות ומגיבות, בשילוב עם אנליסטים בתחום הסייבר, אל מול האירועים השונים.

דימה טאטור, מנהל תחום אבטחת מידע ומומחה הסייבר של Comm-IT אמר כי: "התקפות הסייבר הולכות וגדלות במספרן ומשתכללות בקצב מסחרר. במקביל לכך, יותר ארגונים פורסים את פעילותם בענן, באופן בלעדי או בנוסף לדטה סנטר. שילוב הגורמים הללו, עם ריבוי הפלטפורמות הארגוניות, תורמים להגדלת הדרישה לשירותי אבטחת מידע ומרכזי SOCהתומכים בפלטפורמות מרובות, ובמיוחד בענן בו הסיכון להתקפות סייבר גבוה יותר".

עידן פיינגולד, מנכ"ל Comm-IT אמר כי: "שרות ה- SOC MSSP החדש הוא נדבך נוסף לשורת השירותים המתקדמים שמציעה Comm-IT ללקוחותיה בתחומים מגוונים, עם דגש על שירות בענן (cloud service). שירות זה, בדומה לשירותי ענן אחרים שאנו מספקים, מאפשר ללקוחותינו לקבל פתרון מקצועי, המבוסס על ניסיון רב שנצבר ולצד מחיר אטרקטיבי".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
סיטרה נטוורקס משיקה סדרת מוצרי אחסון בשיתוף עם HPE
סדרה X החדשה משלבת תשתית Hyper Converged עם אחסון בענן פרטי מאובטח

חברת INFINIDAT מכריזה על עדכון תוכנה חדש לפתרון האחסון InfiniBox
עדכון התוכנה החדש ל- InfiniBox מאפשר ללקוחות קונסולידציה רבה יותר לנפחי אחסון, הרחבת ביצועים והגנת מידע מוגברת ועונה על דרישות הלקוחות לתמיכה בפרוטוקול SMB

מחקר של Trend Micro מצא סיכונים עסקיים חמורים במבנים חכמים
ככל שהבניינים חכמים ומחוברים יותר, עסקים ארגוניים נתקלים באיומים פיזיים ואבטחת מידע חדשים

F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

חברת Ex Libris בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT
Ex Libris, ספקית מובילה של פתרונות ענן לקהילת ההשכלה הגבוהה עם התמחות במיכון ספריות אקדמיות ולאומיות, בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT. בפרויקט, שהיקפו נאמד במיליוני דולרים, הוטמע נפח אחסון של למעלה מ- 10 פטה בייט.

דוח Trend Micro: כ- 4 מיליון מתקפות נוזקה זוהו ב- 2018 בישראל
הדוח המסכם לשנת 2018 חושף שיעורי חשיפה גבוהים לאיומים בישראל ומשרטט את השינויים המשמעותיים בנוף האיומים הגלובלי

F5 מאפשרת שירותי 5G עם פתרונות חדשים לספקי השירות
כלים ושירותים חדשים יאפשרו אופטימיזציה של רשתות ומונטיזציה של שירותים חדשים היום לחברות טלקום העוברות ל- 5G

ביטוח ישיר בוחרת בפתרון אחסון הנתונים של INFINIDAT
במסגרת הפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, הוטמע פתרון InfiniBox מבית INFINIDAT בהיקף כולל של 2.5 פטה בייט בשני אתרי החברה

Trend Micro: שליש מכל צוות סייבר מרגיש מבודד מהארגון
57% אמרו כי האתגר הגדול ביותר של cybersecurity הוא איום פנימי • 64% אמרו שהנזק שנגרם כתוצאה מהתקפות כמו WannaCry מסייע להסביר את סיכוני הסייבר להנהלת הארגון

Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח סייבר עבור Pcysys
Pcysys מספקת פתרון טכנולוגי חדשני לבדיקת חדירות אוטומטית (Automated Penetration Testing) ובחינת יעילות מערכות ההגנה בארגון. הפתרון של החברה, המבוסס על תוכנה ואלגוריתמים מתוחכמים, מדמה "האקר וירטואלי" המנסה לפרוץ למערכות הארגון, מבלי לפגוע בבטיחות המידע, מזהה ליקויים שקיימים בחוסן המערכות ומספק תובנות. הפתרון של החברה מאפשר לארגונים לתקן ליקויים בעוד מועד ולשפר את מערך האבטחה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI