דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro מגדירה מחדש את הגנת נקודות הקצה עם Trend Micro Apex One™
Trend Micro מגדירה מחדש את הגנת נקודות הקצה עם Trend Micro Apex One™
איריס וינשטיין 01/11/18 |  צפיות: 369

פתרון All in One המתקדם להגנת נקודות הקצה הופך את גילוי ההתקפה והתגובה לאוטומטיים, ומספק תובנות לצוותי ה-IT וההגנה של הארגון

Trend Micro, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, משיקה את הגרסה החדשה של פתרון הגנת נקודות הקצה שלה הנקרא כעת Trend Micro Apex One™. הפתרון מגדיר מחדש את הגנתנקודות הקצה עם היצע מורחב של יכולות המוצעות כ- Single Agent בכל הפלטפורמות : SaaSאו באתר הלקוח.

הפתרון המאופיין בפשטותו, מגדיל את סיכויי הגילוי והתגובה האוטומטיים של התקפות, ומספק תובנות פעילות להגברת ההגנה על מחשבי הלקוחות.

צוותי אבטחת מידע בארגונים נדרשים לשלב מספר גדול של מוצרי אבטחת מידע על מנת להגן בצורה מלאה על נקודות הקצה בארגון. בנוסף, עליהם להתמודד עם מספר גדל והולך של התראות כמו גם עם מידע ייעודי שנצבר במערכות ייעודיות ובכל זאת להיות מסוגלים להגיב במהירות מספקת לאיומים המתקדמים.

"לגרסה האחרונה שלנו יש תכונות מתקדמות שנותנות מענה לבעיות אבטחת נקודות הקצה, שאיתן מתמודדים בתעשייה כיום". אמר קוויןסימזר, מנהל התפעול הראשי של Trend Micro . "למרות הטענות של כמה ספקים, הגנה יעילה דורשת מספר שכבות של אבטחה, וזה הבסיס של האסטרטגיה שלנו Apex One ™. הוא בחירה נהדרת עבור עסקים המבקשים להחליף את מערכות האנטי וירוס המסורתי או נאבקים בהתקנות של מספר מערכות מהדור החדש."

Trend Micro Apex One ™מספק שלושה דגשים עיקריים:

· זיהוי ותגובה אוטומטים:
Apex One ™
בנוי על טכנולוגיית האבטחה של XGen ™ ,שהוא שילוב בין דורות של הגנה פונקציונליות מפני איומים, אשר מפעילה בצורה חכמה את הטכנולוגיה המתאימה בזמן הנכון. המוצר כולל את יכולות התיקון ( patching(הווירטואליות המתקדמות ביותר בתעשייה, המבוססות על"Zero Day Initiative" של Trend Micro, לצד מגוון של טכנולוגיות חדשות לאיתור ולחסימה של התקפות מתקדמות, כולל איומים ללא קבצים.

· תובנות לפעולה:

Apex One ™ מציג יכולות זיהוי ותגובה מורחבות (EDR) בנוסף, הוא מתחבר לשרות הגילוי והתגובה המנוהלים(MDR) של Trend Micro המשפר את עבודתם של צוותי אבטחת מידע ארגוניים בניטור התראות ויירוט התקפות.

· All-in-One: 
Apex One ™
מציע מרחב של יכולות מובילות בתעשייה החל ב- Single agent, בעוד ספקים רבים עדיין מציעים רק שתי יכולות או יותר. כלומר, Apex One ™בתוספת למערכתEDR עוצמתית הכוללת כלי גילוי ותגובה אוטומטיים, מפשטים תהליכי הטמעה ומבטלים איים של מידע לא מוגן.

"החברה שלנו מתמודדת עם לחצים ביטחוניים מתמידים, והיא זקוקה להגנה מפני איומים הולכים וגדלים כמו תוכנות זדוניות חסרות קבצים וכופרות, תוך עמידה בתקני תאימות אבטחה", אמר טים מייסי, מנהל תחום האבטחה של חברת Carhartt. "כיום, Trend Microמספקת לנו אבטחה מתקדמת לנקודות קצה ואנו מצפים ליכולות המורחבות של Apex One ™."

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת: www.trendmicro.com/apexone


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
סיטרה נטוורקס משיקה סדרת מוצרי אחסון בשיתוף עם HPE
סדרה X החדשה משלבת תשתית Hyper Converged עם אחסון בענן פרטי מאובטח

חברת INFINIDAT מכריזה על עדכון תוכנה חדש לפתרון האחסון InfiniBox
עדכון התוכנה החדש ל- InfiniBox מאפשר ללקוחות קונסולידציה רבה יותר לנפחי אחסון, הרחבת ביצועים והגנת מידע מוגברת ועונה על דרישות הלקוחות לתמיכה בפרוטוקול SMB

מחקר של Trend Micro מצא סיכונים עסקיים חמורים במבנים חכמים
ככל שהבניינים חכמים ומחוברים יותר, עסקים ארגוניים נתקלים באיומים פיזיים ואבטחת מידע חדשים

F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

חברת Ex Libris בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT
Ex Libris, ספקית מובילה של פתרונות ענן לקהילת ההשכלה הגבוהה עם התמחות במיכון ספריות אקדמיות ולאומיות, בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT. בפרויקט, שהיקפו נאמד במיליוני דולרים, הוטמע נפח אחסון של למעלה מ- 10 פטה בייט.

דוח Trend Micro: כ- 4 מיליון מתקפות נוזקה זוהו ב- 2018 בישראל
הדוח המסכם לשנת 2018 חושף שיעורי חשיפה גבוהים לאיומים בישראל ומשרטט את השינויים המשמעותיים בנוף האיומים הגלובלי

F5 מאפשרת שירותי 5G עם פתרונות חדשים לספקי השירות
כלים ושירותים חדשים יאפשרו אופטימיזציה של רשתות ומונטיזציה של שירותים חדשים היום לחברות טלקום העוברות ל- 5G

ביטוח ישיר בוחרת בפתרון אחסון הנתונים של INFINIDAT
במסגרת הפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, הוטמע פתרון InfiniBox מבית INFINIDAT בהיקף כולל של 2.5 פטה בייט בשני אתרי החברה

Trend Micro: שליש מכל צוות סייבר מרגיש מבודד מהארגון
57% אמרו כי האתגר הגדול ביותר של cybersecurity הוא איום פנימי • 64% אמרו שהנזק שנגרם כתוצאה מהתקפות כמו WannaCry מסייע להסביר את סיכוני הסייבר להנהלת הארגון

Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח סייבר עבור Pcysys
Pcysys מספקת פתרון טכנולוגי חדשני לבדיקת חדירות אוטומטית (Automated Penetration Testing) ובחינת יעילות מערכות ההגנה בארגון. הפתרון של החברה, המבוסס על תוכנה ואלגוריתמים מתוחכמים, מדמה "האקר וירטואלי" המנסה לפרוץ למערכות הארגון, מבלי לפגוע בבטיחות המידע, מזהה ליקויים שקיימים בחוסן המערכות ומספק תובנות. הפתרון של החברה מאפשר לארגונים לתקן ליקויים בעוד מועד ולשפר את מערך האבטחה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI