דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro מגדירה מחדש את הגנת נקודות הקצה עם Trend Micro Apex One™
Trend Micro מגדירה מחדש את הגנת נקודות הקצה עם Trend Micro Apex One™
איריס וינשטיין 01/11/18 |  צפיות: 151

פתרון All in One המתקדם להגנת נקודות הקצה הופך את גילוי ההתקפה והתגובה לאוטומטיים, ומספק תובנות לצוותי ה-IT וההגנה של הארגון

Trend Micro, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, משיקה את הגרסה החדשה של פתרון הגנת נקודות הקצה שלה הנקרא כעת Trend Micro Apex One™. הפתרון מגדיר מחדש את הגנתנקודות הקצה עם היצע מורחב של יכולות המוצעות כ- Single Agent בכל הפלטפורמות : SaaSאו באתר הלקוח.

הפתרון המאופיין בפשטותו, מגדיל את סיכויי הגילוי והתגובה האוטומטיים של התקפות, ומספק תובנות פעילות להגברת ההגנה על מחשבי הלקוחות.

צוותי אבטחת מידע בארגונים נדרשים לשלב מספר גדול של מוצרי אבטחת מידע על מנת להגן בצורה מלאה על נקודות הקצה בארגון. בנוסף, עליהם להתמודד עם מספר גדל והולך של התראות כמו גם עם מידע ייעודי שנצבר במערכות ייעודיות ובכל זאת להיות מסוגלים להגיב במהירות מספקת לאיומים המתקדמים.

"לגרסה האחרונה שלנו יש תכונות מתקדמות שנותנות מענה לבעיות אבטחת נקודות הקצה, שאיתן מתמודדים בתעשייה כיום". אמר קוויןסימזר, מנהל התפעול הראשי של Trend Micro . "למרות הטענות של כמה ספקים, הגנה יעילה דורשת מספר שכבות של אבטחה, וזה הבסיס של האסטרטגיה שלנו Apex One ™. הוא בחירה נהדרת עבור עסקים המבקשים להחליף את מערכות האנטי וירוס המסורתי או נאבקים בהתקנות של מספר מערכות מהדור החדש."

Trend Micro Apex One ™מספק שלושה דגשים עיקריים:

· זיהוי ותגובה אוטומטים:
Apex One ™
בנוי על טכנולוגיית האבטחה של XGen ™ ,שהוא שילוב בין דורות של הגנה פונקציונליות מפני איומים, אשר מפעילה בצורה חכמה את הטכנולוגיה המתאימה בזמן הנכון. המוצר כולל את יכולות התיקון ( patching(הווירטואליות המתקדמות ביותר בתעשייה, המבוססות על"Zero Day Initiative" של Trend Micro, לצד מגוון של טכנולוגיות חדשות לאיתור ולחסימה של התקפות מתקדמות, כולל איומים ללא קבצים.

· תובנות לפעולה:

Apex One ™ מציג יכולות זיהוי ותגובה מורחבות (EDR) בנוסף, הוא מתחבר לשרות הגילוי והתגובה המנוהלים(MDR) של Trend Micro המשפר את עבודתם של צוותי אבטחת מידע ארגוניים בניטור התראות ויירוט התקפות.

· All-in-One: 
Apex One ™
מציע מרחב של יכולות מובילות בתעשייה החל ב- Single agent, בעוד ספקים רבים עדיין מציעים רק שתי יכולות או יותר. כלומר, Apex One ™בתוספת למערכתEDR עוצמתית הכוללת כלי גילוי ותגובה אוטומטיים, מפשטים תהליכי הטמעה ומבטלים איים של מידע לא מוגן.

"החברה שלנו מתמודדת עם לחצים ביטחוניים מתמידים, והיא זקוקה להגנה מפני איומים הולכים וגדלים כמו תוכנות זדוניות חסרות קבצים וכופרות, תוך עמידה בתקני תאימות אבטחה", אמר טים מייסי, מנהל תחום האבטחה של חברת Carhartt. "כיום, Trend Microמספקת לנו אבטחה מתקדמת לנקודות קצה ואנו מצפים ליכולות המורחבות של Apex One ™."

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת: www.trendmicro.com/apexone


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Trend Micro חוגגת 30 שנות פעילות מוצלחות ופותחת משרדים חדשים בתל אביב
מנציחה את מנהל הפעילות הקודם שלה בהכרזה על תחרות סטארט אפים על שם תמיר סגל “Segal cyber Security Innovation award”

תנובה בחרה בפתרון אחסון המידע של INFINIDAT
תנובה בחרה בפתרונות האחסון המתקדמים של חברת INFINIDAT בשל הפשטות הניהולית והיכולת לתמוך באופן מלא בתהליכים החדשניים ובשינויים המערכתיים המתוכננים לעתיד הקרוב דוגמת מעבר אתר ומעבר Data Center. בנוסף, היכולות המתקדמות של פתרון InfiniBox משפרות ומפשטות את תהליכי העבודה השוטפים היומיומיים של החברה וממשיכות את הקו של תנובה כחברה העומדת בחזית הטכנולוגיה.

CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
ארגונים המפוזרים על פני אזורים גיאוגרפים גדולים, עומדים בפני אתגרים טכנולוגים רבים לספק שירותי ITהחל משרתים ואחסון, דרך גידול בכמויות המידע הלא מובנה (Unstructured Data) ועד גישה רציפה למידע. כאן השותפות בין CTERA ו- Nutanix באה לביטוי.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay הישראלית, מונה כנציג בפנל המייעץ הטכנולוגי של המועצה המוניטרית בסינגפור
המועצה המוניטרית בסינגפור היא המקבילה לבנק ישראל. זה המינוי הראשון של מנכ"ל ישראלי בפנל . הפנל מייעץ למועצה המוניטרית כיצד תוכל סינגפור ליישם את הפיתוחים והיוזמות הבינלאומיות החדשים בתחום הפינטק במערכת הפיננסית בסינגפור על מנת להציע את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר לכלכלה הסינגפורית.

INFINIDAT הוכרה על ידי גרטנר כמובילה בדוח ריבוע הקסם למערכי אחסון רב-תכליתיים לשנת 2018
פתרון אחסון הנתונים לארגוני אנטרפרייז הוכר בשל שלמות החזון ויכולת הוצאה לפועל, עם ציון כללי של 4.9 ב- Gartner Peer Insights

F5 Labs חושפת: גידול גלובלי בפישינג ובפגיעויות אבטחת יישומים
מודיעין האיומים מגלה כי פישינג אחראי לכמעט מחצית ממקרי הפריצה על ידי root cause (48%). לאחר מכן credential stuffing (18%), התוצאה האוטומטית של פישינג, והתקפות אחרות האוספות מידע אודות זהות המשתמשים ופגיעויות ביישומי web (18%).

הראל טכנולוגיות מקבוצת ONE1 תשווק ותטמיע את פתרונות הדור הבא של INFINIDAT לאחסון נתונים
החברה צופה נפח פעילות של עשרות מיליוני שקלים בשנה הראשונה לשיתוף הפעולה

Trend Micro מגדירה מחדש את הגנת נקודות הקצה עם Trend Micro Apex One™
פתרון All in One המתקדם להגנת נקודות הקצה הופך את גילוי ההתקפה והתגובה לאוטומטיים, ומספק תובנות לצוותי ה-IT וההגנה של הארגון

CTERA ו- IBM משתפות פעולה על מנת לאפשר לארגונים גדולים גישה מאובטחת לענן
פלטפורמת ניהול הקבצים של CTERA מאפשרת ללקוחות לאחד קבצים המפוזרים במשרדים מרוחקים בעולם בתחנות עבודה של משתמשים, במחשבים ניידים, בהתקנים ניידים - למאגר מרכזי ומאובטח.

ענקית הטכנולוגיה Arrow Electronics תפיץ את פתרונות INFINIDAT באירופה
שתי החברות חתמו על הסכם ההפצה, על פיו INFINIDAT תשיג גישה לרשת השותפים הרחבה של Arrow ברחבי אירופה, כולל את אוסטריה, בלגיה, הולנד לוקסמבורג, גרמניה, ספרד, פוטוגל, ישראל, איטליה, סקנדינביה ושוויץ. ההסכם החדש יענה על דרישות השוק הגדל של פתרונות האחסון לארגוני אנטרפרייז.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI