דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro מגדירה מחדש את הגנת נקודות הקצה עם Trend Micro Apex One™
Trend Micro מגדירה מחדש את הגנת נקודות הקצה עם Trend Micro Apex One™
איריס וינשטיין 01/11/18 |  צפיות: 286

פתרון All in One המתקדם להגנת נקודות הקצה הופך את גילוי ההתקפה והתגובה לאוטומטיים, ומספק תובנות לצוותי ה-IT וההגנה של הארגון

Trend Micro, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, משיקה את הגרסה החדשה של פתרון הגנת נקודות הקצה שלה הנקרא כעת Trend Micro Apex One™. הפתרון מגדיר מחדש את הגנתנקודות הקצה עם היצע מורחב של יכולות המוצעות כ- Single Agent בכל הפלטפורמות : SaaSאו באתר הלקוח.

הפתרון המאופיין בפשטותו, מגדיל את סיכויי הגילוי והתגובה האוטומטיים של התקפות, ומספק תובנות פעילות להגברת ההגנה על מחשבי הלקוחות.

צוותי אבטחת מידע בארגונים נדרשים לשלב מספר גדול של מוצרי אבטחת מידע על מנת להגן בצורה מלאה על נקודות הקצה בארגון. בנוסף, עליהם להתמודד עם מספר גדל והולך של התראות כמו גם עם מידע ייעודי שנצבר במערכות ייעודיות ובכל זאת להיות מסוגלים להגיב במהירות מספקת לאיומים המתקדמים.

"לגרסה האחרונה שלנו יש תכונות מתקדמות שנותנות מענה לבעיות אבטחת נקודות הקצה, שאיתן מתמודדים בתעשייה כיום". אמר קוויןסימזר, מנהל התפעול הראשי של Trend Micro . "למרות הטענות של כמה ספקים, הגנה יעילה דורשת מספר שכבות של אבטחה, וזה הבסיס של האסטרטגיה שלנו Apex One ™. הוא בחירה נהדרת עבור עסקים המבקשים להחליף את מערכות האנטי וירוס המסורתי או נאבקים בהתקנות של מספר מערכות מהדור החדש."

Trend Micro Apex One ™מספק שלושה דגשים עיקריים:

· זיהוי ותגובה אוטומטים:
Apex One ™
בנוי על טכנולוגיית האבטחה של XGen ™ ,שהוא שילוב בין דורות של הגנה פונקציונליות מפני איומים, אשר מפעילה בצורה חכמה את הטכנולוגיה המתאימה בזמן הנכון. המוצר כולל את יכולות התיקון ( patching(הווירטואליות המתקדמות ביותר בתעשייה, המבוססות על"Zero Day Initiative" של Trend Micro, לצד מגוון של טכנולוגיות חדשות לאיתור ולחסימה של התקפות מתקדמות, כולל איומים ללא קבצים.

· תובנות לפעולה:

Apex One ™ מציג יכולות זיהוי ותגובה מורחבות (EDR) בנוסף, הוא מתחבר לשרות הגילוי והתגובה המנוהלים(MDR) של Trend Micro המשפר את עבודתם של צוותי אבטחת מידע ארגוניים בניטור התראות ויירוט התקפות.

· All-in-One: 
Apex One ™
מציע מרחב של יכולות מובילות בתעשייה החל ב- Single agent, בעוד ספקים רבים עדיין מציעים רק שתי יכולות או יותר. כלומר, Apex One ™בתוספת למערכתEDR עוצמתית הכוללת כלי גילוי ותגובה אוטומטיים, מפשטים תהליכי הטמעה ומבטלים איים של מידע לא מוגן.

"החברה שלנו מתמודדת עם לחצים ביטחוניים מתמידים, והיא זקוקה להגנה מפני איומים הולכים וגדלים כמו תוכנות זדוניות חסרות קבצים וכופרות, תוך עמידה בתקני תאימות אבטחה", אמר טים מייסי, מנהל תחום האבטחה של חברת Carhartt. "כיום, Trend Microמספקת לנו אבטחה מתקדמת לנקודות קצה ואנו מצפים ליכולות המורחבות של Apex One ™."

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת: www.trendmicro.com/apexone


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Comm-IT פיתחה ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים עבור חברת מיכפל
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח תוכנה מתקדמים מהמובילים בישראל, מקבוצת מג'יק, השלימה פרויקט פיתוח של ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים לשימוש מעסיקים, רואי חשבון ויועצי מס עבור חברת מיכפל. הפרויקט החל לפני כשנה וחצי והסתיים בימים האחרונים והינו בהיקף של מיליוני שקלים.

Trend Micro צופה כי ב-2019 התקפות מתוחכמות ימשיכו להיות דומיננטיות
Trend Micro, מובילה עולמית בפתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, חושפת את דו"ח התחזיות שלה לשנת 2019 ומתריעה כי התקפות הסייבר יהפכו ליעילות יותר בשל ניצול אלמנטים מתוחכמים התוקפים את סביבות המחשוב המשתנות בארגונים. הדו"ח ממפה את האיומים ההולכים וגדלים שאיתם מתמודדים ארגונים ומשתמשים בעולם מקושר.

פסגת המשקיעים של OurCrowd: ועידת המשקיעים הגדולה ביותר במדינה חוזרת ב-7 למרץ 2019, בירושלים
נושא הועידה- "סטארטאפים: מחוללים שינוי גלובלי" צפוי למשוך כ-15,000 נרשמים

בחירת הלקוחות בפלטפורמת ההגנה על עמדות הקצה הטובה ביותר לשנת 2018 על ידי "Gartner Peer Insights" הייתה Trend Micro
הכרה זו מצטרפת לרשימה ארוכה של זכיות שהוענקו על ידי גרטנר לחברה

מחלקת המחקר של Trend Micro חשפה סיכונים בתקיפות שרשרת האספקה למערכות אספקת מים ואנרגיה
במערכות תשתית רבות נמצאו נקודות פגיעות החושפות אותן לסיכון התקפת סייבר משמעותי

INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
הגרסה החדשה של Neutrix Cloud מוסיפה רפליקציה חוצה-אזורים, ממשקים חדשים ואינטגרציות נוספות למחשוב רב-ענני

Trend Micro חוגגת 30 שנות פעילות מוצלחות ופותחת משרדים חדשים בתל אביב
מנציחה את מנהל הפעילות הקודם שלה בהכרזה על תחרות סטארט אפים על שם תמיר סגל “Segal cyber Security Innovation award”

תנובה בחרה בפתרון אחסון המידע של INFINIDAT
תנובה בחרה בפתרונות האחסון המתקדמים של חברת INFINIDAT בשל הפשטות הניהולית והיכולת לתמוך באופן מלא בתהליכים החדשניים ובשינויים המערכתיים המתוכננים לעתיד הקרוב דוגמת מעבר אתר ומעבר Data Center. בנוסף, היכולות המתקדמות של פתרון InfiniBox משפרות ומפשטות את תהליכי העבודה השוטפים היומיומיים של החברה וממשיכות את הקו של תנובה כחברה העומדת בחזית הטכנולוגיה.

CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
ארגונים המפוזרים על פני אזורים גיאוגרפים גדולים, עומדים בפני אתגרים טכנולוגים רבים לספק שירותי ITהחל משרתים ואחסון, דרך גידול בכמויות המידע הלא מובנה (Unstructured Data) ועד גישה רציפה למידע. כאן השותפות בין CTERA ו- Nutanix באה לביטוי.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay הישראלית, מונה כנציג בפנל המייעץ הטכנולוגי של המועצה המוניטרית בסינגפור
המועצה המוניטרית בסינגפור היא המקבילה לבנק ישראל. זה המינוי הראשון של מנכ"ל ישראלי בפנל . הפנל מייעץ למועצה המוניטרית כיצד תוכל סינגפור ליישם את הפיתוחים והיוזמות הבינלאומיות החדשים בתחום הפינטק במערכת הפיננסית בסינגפור על מנת להציע את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר לכלכלה הסינגפורית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI