דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר רד האט מאחדת אוטומציית ניהול ענן היברידי עם הגרסה החדשה של Red Hat Ansible Tower
רד האט מאחדת אוטומציית ניהול ענן היברידי עם הגרסה החדשה של Red Hat Ansible Tower
אולמדיה פי. אר 13/02/19 |  צפיות: 627

Red Hat Ansible tower 3.4 מביאה תכונות חדשות של תהליכי עבודה ותקני אבטחה, שתוכננו עבור ניהול פשוט ומאובטח יותר ברחבי סביבות IT היברידי

רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה על הזמינות של Red Hat Ansible tower 3.4– הגרסה החדישה ביותר של ממשק הניהול שלה עבור אוטומציה ברחבי פעילויות IT, כולל תשתית, רשתות תקשורת, ענן ואבטחה.

Red Hat Ansible tower 3.4 כוללת שיפורי תהליכי עבודה (Workflow) רבים, כולל Nested workflows ומיזוג Workflows שתוכננו לפשט אתגרים הכרוכים בניהול תשתיות ענן היברידי מורכבות.

בארגונים רבים מנהלים צוותי IT נפרדים שירותי IT באתריהם (On-premise) ושירותי ענן, כל אחד מהם עם מערכי Ansible Playbooks משלו. כדי לסייע למקסם את היתרונות של אוטומציה ברחבי תשתיות מבוזרות, ארגונים אלה יכולים להתקדם מעבר להטמעת אוטומציה, אל יצירת 'מרכזי מצוינות' של אוטומציה. מרכז מצוינות עוזר לספק אוטומציה עקבית ברחבי הארגון, שיתוף פתרונות אחידים ואסטרטגיות מקובלות, כאשר אוטומציה חודרת לתחומים חדשים של ה- IT הפנימי.

עם Red Hat Ansible tower 3.4 יכולים עתה משתמשים להגדיר תהליך עבודה ראשי אחד (Master workflow) המקשר יחד אזורים שונים של IT – תוכנן לכסות תשתית היברידית בלי להיעצר במערכי טכנולוגיה (silos) ספציפיים.

עם מערך הניהול של רד האט (כולל Red Hat Satellite עבור ניהול Red Hat Enterprise Linux ו- Red Hat CloudForms עבור פעילויות חומרת Bare Metal, מכונות וירטואליות וענן פרטי) בשילוב עם Red Hat Ansible tower, מסוגלים צוותי IT לתאם באופן עקבי יותר תהליכי עבודה ברחבי נכסי תשתיות IT ארגוניות המלאות שלהם.

תהליכי עבודה מתקדמים

עם שיפורי תהליכי עבודה חדשים יכולים משתמשים ליהנות משימוש חוזר בתהליכי אוטומציה מבוססים על סביבות שונות ותרחישים שונים, כדי לנהל טוב יותר את תשתית הענן ההיברידי שלהם. שיפורי תהליכי עבודה הזמינים ב- Red Hat Ansible tower 3.4 כוללים:

  • Nested workflows – מאפשרים למשתמש ליצור רכיבים מודולריים לשימוש חוזר, כדילמכן פעילויות מורכבות יותר בשימוש ב- Red Hat Ansible tower,באותה קלות כמו PlayBook פשוט.
  • Workflow convergence – מאפשר למשתמשים לנהל משימות תהליכי עבודה התלויות בסיוםמשימות תהליכי עבודה רבות אחרות לפני המשך. מאפשר נקודת תיאום בין שלביםשונים.
  • Workflow always job templates -מאפשר ביצוע ללא תלות בהצלחת או כישלון משימה. אם שירות תלוי צריך לרוץ ללאתלות בסטטוס היציאה של תהליך עבודה, תבנית זאת תוכננה להבטיח כי העסק ימשיךלרוץ.
  • Workflow level inventory-מסייע לאפשר למשתמשים ליישם תהליך עבודה לכל מלאי שיש להם גישה אליו, מאפשרשימוש חוזר בתהליכי עבודה של הטמעה ברחבי מרכזי נתונים, סביבות וצוותים.

סקלאביליות מוגברת

עם חלוקת משימות לפרוסות, משתמשים יכולים לקחת משימה גדולה יחידה שתוכננה עבור אלפי מכונות, ולפצל אותה למספר משימות קטנות יותר עבור הפצה ברחבי סביבת cluster Tower. זה מאפשר למשימות לרוץ ביתר אמינות ולהשלים אותן מהר יותר כאשר העבודה מתחלקת בין השרתים ב-cluster, כדי שמשתמשים יוכלו להרחיב טוב יותר את האוטומציה שלהן.

אבטחה משופרת

בנוסף, Red Hat Ansible tower תואם עתה לריצה על Red Hat Enterprise Linux במצב תואם FIPS. הסמכת אבטחה FIPS 140-2 ממכון התקנים והטכנולוגיה הלאומי (NIST) בארה"ב, הינה תקן אבטחה שמגדיר את הדרישות עבור מודולי הצפנה – כולל רכיבי חומרה ותוכנה – המשמשים בתוך מערכת אבטחה להגנה על מידע רגיש אך בלתי מסווג. על ידי מתן האפשרות ל- Red Hat Ansible tower לרוץ על Red Hat Enterprise Linux במצב תואם FIPS, ארגונים יכולים לעמוד בקווים מנחים הכרחיים לאבטחת מידע בלי להתפשר על הצורך שלהם לחדש עם פתרונות תוכנה גמישים.

ג'ו פיצג'רלד, סגן נשיא לניהול ברד האט, אמר: "ראינו ארגונים שרוצים לבנות מרכזי מצוינות אוטומציה כדי להאיץ אוטומציה ברחבי מערך גדול יותר של תחומים, כולל מחשוב, רשתות ואחסון. עם התכונות החדשות ב- Red Hat Ansible tower 3.4, ארגונים מסוגלים להגדיל את ההיקף של פעילויות האוטומציה שלהם, ביחד עם בקרה ונראות מוגברות".

אודות רד האט

רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תוך שימוש בגישה מבוססת על עוצמת הקהילה כדי לספק טכנולוגיות ענן, לינוקס, תוכנה, אחסון ווירטואליזציה אמינות ועתירות ביצועים. רד האט מספקת גם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ זוכי פרסים. כמרכז מקשר ברשת גלובלית של ארגונים, שותפים, וקהילות קוד פתוח, רד האט עוזרת ליצור טכנולוגיות רלבנטיות חדשניות המשחררות משאבים עבור צמיחה ומכינים לקוחות לעתיד של ה-IT .

רד האט ישראל ממוקמת ברעננה ומונה כ-200 עובדים. פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות וירטואליזציה.

למידע נוסף www.redhat.com.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אולמדיה פי. אר


 


מאמרים נוספים מאת אולמדיה פי. אר
 
הכינו את הסלפי: הבריכות הכי יפות בעולם
לא רק הישראלים מכורים לבריכות שחייה. עם כל הכבוד לחופים הציוריים, בריכות שחייה עדיין עושות את זה לכ-40% מהתיירים בעולם. כך לפחות נמצא במחקר* שערכה Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון

מהן תצפיות הכוכבים הטובות בעולם?
בסוף השבוע הקרוב ובעיקר בלילה שבין ה-12 ל-13 באוגוסט, ישראלים רבים יחפשו את הנקודה הטובה ביותר לצפות בשיאו של מטר המטאורים הגדול ביותר במהלך השנה. מטיילים רבים ינהרו אל השדות הפתוחים ובעיקר

לישון בתוך אבוקד
לראשונה אי פעם, ניתנה הזדמנות לבלות לילה בתוך אבוקדו. לכבוד יום האבוקדו הבינלאומי שהתקיים בשבוע שעבר ב-31 ביולי, ענקית התיירות Booking.com, יצרה את בית האבוקדו הראשון בעולם - מקום אירוח בצורת אבוקדו.

Booking.com חושפת: אלו העדפות החופשה של משפחות ישראליות בקיץ
תל אביב, ישראל – 31 ביולי, 2019 – בזמן שעונת התיירות מגיעה לשיאה כאשר אלפי משפחות ישראליות מתייצבות בנתב"ג כדי להמריא לחופשת הקיץ השנתית שלהן, מחקר* חדש שביצעה חברת מדגם עבור Booking.com, המובילה הדיגיטלית העולמית בחיבור

61% מהישראלים בונים על המלצות המארח כדי לחמוק ממלכודות תיירים
ישנו מגוון רחבה של מקומות אירוח בעולם, כאשר אלו הפועלים על ידי מארחים פרטיים הופכים מבוקשים יותר עם הזמן. למאחרים עצמם ישנו אתגר משמעותי ביצירת חווית שהייה אולטימטיבית. כך עולה ממחקר שנערך על ידי ענקית התיירות Booking.com, בקרב 21,500 מטיילים ברחבי העולם, וביניהם

נתונים Booking.com מציגים עליה בביקוש למקומות אירוח אלטרנטיביים
ענקית התיירות, Booking.com, אחת מפלטפורמות הנסיעות הדיגיטליות המובילות בעולם, הודיעה כי יותר מ-3 מיליארד אורחים הזמינו דרכה מקומות אירוח מאז 2007, כאשר 750 מיליון מהאורחים האלו

טסים באינסטגרם: מה הם הרגלי הנופש של דור ה-Z
הרבה ספקולציות כבר עסקו בדור ה-Z (גילאי 16-24). כולן ניסו לחזות ולנתח מה הם בעצם עושים, ומה יש להם לומר על העולם. חברת Booking.com, המובילה הדיגיטלית העולמית בחיבור בין מטיילים למגוון הרחב

יופי בריא: יום טיפוח לחולות ביה"ח שיבא וולפסון
23/07/19 | בריאות
בבתי החולים שיבא וולפסון החליטו להעניק לחולות המחלקה הכירורגית-אונקולוגית יום טיפוח נשי. במסגרת שיתוף הפעולה עם ייבואנית מוצרי הטיפוח האורגנים לשיער, מוד קוסמטיקס בע"מ, יגיעו אחת לשבועיים צוות של מעצבי שיער וקוסמטיקאיות ויעניקו טיפולי יופי ללא תשלום.

פרויקט מסלול: לחוות את אירועי שבוע האופנה ביעד מעבר לים
מטיילים רבים הרחיבו את האופקים בחופשה, אספו חוויות חדשות וצברו מזכרות, אך כמעט מחצית (47%)* מהנוסעים ברחבי העולם חוזרים מלאי השראה ורצון לשנות את הסטייל האישי שלהם. הקשר בין אופנה לחופשה מסביב לעולם מתחזק כאשר שליש (31%)* מהמטיילים ברחבי העולם אמרו שהם נוסעים כדי לגלות טרנדים

המטסים הטובים ביותר בעולם
אם אהבתם את הצגת הכלים הצבאיים באירועי 4 ביולי בארה"ב או לא הספקתם לצפות במטס חיל האויר הישראלי לכבוד יום העצמאות ואתם לא מעוניינים לחכות שנה עד למטס הבא, תוכלו לצפות במופעי מטס-אווירי גם ברחבי העולם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI