דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר רד האט מאחדת אוטומציית ניהול ענן היברידי עם הגרסה החדשה של Red Hat Ansible Tower
רד האט מאחדת אוטומציית ניהול ענן היברידי עם הגרסה החדשה של Red Hat Ansible Tower
אולמדיה פי. אר 13/02/19 |  צפיות: 430

Red Hat Ansible tower 3.4 מביאה תכונות חדשות של תהליכי עבודה ותקני אבטחה, שתוכננו עבור ניהול פשוט ומאובטח יותר ברחבי סביבות IT היברידי

רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה על הזמינות של Red Hat Ansible tower 3.4– הגרסה החדישה ביותר של ממשק הניהול שלה עבור אוטומציה ברחבי פעילויות IT, כולל תשתית, רשתות תקשורת, ענן ואבטחה.

Red Hat Ansible tower 3.4 כוללת שיפורי תהליכי עבודה (Workflow) רבים, כולל Nested workflows ומיזוג Workflows שתוכננו לפשט אתגרים הכרוכים בניהול תשתיות ענן היברידי מורכבות.

בארגונים רבים מנהלים צוותי IT נפרדים שירותי IT באתריהם (On-premise) ושירותי ענן, כל אחד מהם עם מערכי Ansible Playbooks משלו. כדי לסייע למקסם את היתרונות של אוטומציה ברחבי תשתיות מבוזרות, ארגונים אלה יכולים להתקדם מעבר להטמעת אוטומציה, אל יצירת 'מרכזי מצוינות' של אוטומציה. מרכז מצוינות עוזר לספק אוטומציה עקבית ברחבי הארגון, שיתוף פתרונות אחידים ואסטרטגיות מקובלות, כאשר אוטומציה חודרת לתחומים חדשים של ה- IT הפנימי.

עם Red Hat Ansible tower 3.4 יכולים עתה משתמשים להגדיר תהליך עבודה ראשי אחד (Master workflow) המקשר יחד אזורים שונים של IT – תוכנן לכסות תשתית היברידית בלי להיעצר במערכי טכנולוגיה (silos) ספציפיים.

עם מערך הניהול של רד האט (כולל Red Hat Satellite עבור ניהול Red Hat Enterprise Linux ו- Red Hat CloudForms עבור פעילויות חומרת Bare Metal, מכונות וירטואליות וענן פרטי) בשילוב עם Red Hat Ansible tower, מסוגלים צוותי IT לתאם באופן עקבי יותר תהליכי עבודה ברחבי נכסי תשתיות IT ארגוניות המלאות שלהם.

תהליכי עבודה מתקדמים

עם שיפורי תהליכי עבודה חדשים יכולים משתמשים ליהנות משימוש חוזר בתהליכי אוטומציה מבוססים על סביבות שונות ותרחישים שונים, כדי לנהל טוב יותר את תשתית הענן ההיברידי שלהם. שיפורי תהליכי עבודה הזמינים ב- Red Hat Ansible tower 3.4 כוללים:

  • Nested workflows – מאפשרים למשתמש ליצור רכיבים מודולריים לשימוש חוזר, כדילמכן פעילויות מורכבות יותר בשימוש ב- Red Hat Ansible tower,באותה קלות כמו PlayBook פשוט.
  • Workflow convergence – מאפשר למשתמשים לנהל משימות תהליכי עבודה התלויות בסיוםמשימות תהליכי עבודה רבות אחרות לפני המשך. מאפשר נקודת תיאום בין שלביםשונים.
  • Workflow always job templates -מאפשר ביצוע ללא תלות בהצלחת או כישלון משימה. אם שירות תלוי צריך לרוץ ללאתלות בסטטוס היציאה של תהליך עבודה, תבנית זאת תוכננה להבטיח כי העסק ימשיךלרוץ.
  • Workflow level inventory-מסייע לאפשר למשתמשים ליישם תהליך עבודה לכל מלאי שיש להם גישה אליו, מאפשרשימוש חוזר בתהליכי עבודה של הטמעה ברחבי מרכזי נתונים, סביבות וצוותים.

סקלאביליות מוגברת

עם חלוקת משימות לפרוסות, משתמשים יכולים לקחת משימה גדולה יחידה שתוכננה עבור אלפי מכונות, ולפצל אותה למספר משימות קטנות יותר עבור הפצה ברחבי סביבת cluster Tower. זה מאפשר למשימות לרוץ ביתר אמינות ולהשלים אותן מהר יותר כאשר העבודה מתחלקת בין השרתים ב-cluster, כדי שמשתמשים יוכלו להרחיב טוב יותר את האוטומציה שלהן.

אבטחה משופרת

בנוסף, Red Hat Ansible tower תואם עתה לריצה על Red Hat Enterprise Linux במצב תואם FIPS. הסמכת אבטחה FIPS 140-2 ממכון התקנים והטכנולוגיה הלאומי (NIST) בארה"ב, הינה תקן אבטחה שמגדיר את הדרישות עבור מודולי הצפנה – כולל רכיבי חומרה ותוכנה – המשמשים בתוך מערכת אבטחה להגנה על מידע רגיש אך בלתי מסווג. על ידי מתן האפשרות ל- Red Hat Ansible tower לרוץ על Red Hat Enterprise Linux במצב תואם FIPS, ארגונים יכולים לעמוד בקווים מנחים הכרחיים לאבטחת מידע בלי להתפשר על הצורך שלהם לחדש עם פתרונות תוכנה גמישים.

ג'ו פיצג'רלד, סגן נשיא לניהול ברד האט, אמר: "ראינו ארגונים שרוצים לבנות מרכזי מצוינות אוטומציה כדי להאיץ אוטומציה ברחבי מערך גדול יותר של תחומים, כולל מחשוב, רשתות ואחסון. עם התכונות החדשות ב- Red Hat Ansible tower 3.4, ארגונים מסוגלים להגדיל את ההיקף של פעילויות האוטומציה שלהם, ביחד עם בקרה ונראות מוגברות".

אודות רד האט

רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תוך שימוש בגישה מבוססת על עוצמת הקהילה כדי לספק טכנולוגיות ענן, לינוקס, תוכנה, אחסון ווירטואליזציה אמינות ועתירות ביצועים. רד האט מספקת גם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ זוכי פרסים. כמרכז מקשר ברשת גלובלית של ארגונים, שותפים, וקהילות קוד פתוח, רד האט עוזרת ליצור טכנולוגיות רלבנטיות חדשניות המשחררות משאבים עבור צמיחה ומכינים לקוחות לעתיד של ה-IT .

רד האט ישראל ממוקמת ברעננה ומונה כ-200 עובדים. פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות וירטואליזציה.

למידע נוסף www.redhat.com.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אולמדיה פי. אר


 


מאמרים נוספים מאת אולמדיה פי. אר
 
קבוצת שלמה, פרטנר, MAX, מופת, אלקטרה FM ומלונות פתאל הן הזוכות הגדולות בפרסי השירות של ישראל
כנס שירות וחווית לקוח השנתי של ישראל התקיים זאת השנה ה-17 ברציפות. במסגרת הכנס, אותו מוביל המרכז הישראלי לניהול (המי"ל), מחולקים פרסים לחברות שביצעו מהלכים חשובים לשיפור

Booking.com מכריזה על אירוח במטה המשוחזר והבלעדי של "גברים בשחורTM: אינטרנשיונל" בלונדון
עם יציאתו לאקרנים של הסרט "גברים בשחור: אינטרנשיונל", אשר יוצג בבתי הקולנוע ברחבי העולם החל מה-14 ביוני, Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה נהדרים, חברה ל-Sony Pictures ופתחה בלונדון מקום לינה שלא מהעולם הזה בו תוכלו לשהות הקיץ - שחזור של מטה הגברים בשחור.

דויטשה בנק מקדם טרנספורמציה דיגיטלית עם רד האט
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה בכנס Red Hat Summit שהתקיים בבוסטון, כי דויטשה בנק (Deutsche

רד האט הכריזה על Red Hat Enterprise Linux 8
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה בכנס Red Hat Summit 2019 שהתקיים בבוסטון על Red Hat Enterprise Linux 8, מערכת ההפעלה שתוכננה לתת מענה להיקף ההטמעות ברחבי IT ארגוני

רד האט הכריזה על OpenShift 4
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה בכנס Red Hat Summit שהתקיים בבוסטון על Red Hat OpenShift 4 – הדור הבא של פלטפורמת Kubernetes הארגונית שלה

חמש המלצות לחופשה משפחתית בארצות הברית למשפחות שהטכנולוגיה זורמת להם בכפות הידיים
כל משפחה והחופשה המשפחתית שלה, אם המשפחה שלכם חובבת טכנולוגיה, ההמלצות הבאות במיוחד בשבילכם. Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של

לוגו חדש לרד האט – עיצוב עם הקהילה
בשנה שעברה יצאה רד האט (Red Hat) – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח עם הכנסות של יותר מ- 3 מיליארד דולר בשנה, למסע פתוח ושיתופי במלואו, שמטרתו פיתוח וחידוש הלוגו ומערכת המיתוג שלה.

סקר מצב הקוד הפתוח הארגוני מוכיח את חשיבותו
דוח מחקר חדש של רד האט (Red Hat) - חברת פתרונות קוד פתוח הגדולה בעולם, שבוצע על ידי חברת Illuminas, מספק תמונה מקיפה על מצבו של הקוד הפתוח בארגונים. הפרשנות לאורך הדוח נכתבה על ידי גורדון האף

רד האט משיקה את Red Hat CodeReady Workspaces – סביבת פיתוח משולבת מוטת-Kubernetes ראשונה בתעשייה
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על אספקת Red Hat CodeReady Workspaces – סביבת פיתוח מבוססת דפדפן שהינה מוטת-Kubernetes (Kubernetes-native), המאפשרת

רד האט קיימה סדנה תלת-יומית בנושא Agile Integration למפתחים ובתי תוכנה
רד האט ישראל קיימה במשך שלושה ימים במשרדיה שברעננה, סדנה מיוחדת למפתחי תוכנה ובתי תוכנה (ISVs) בנושאAgile Integration , אותה העבירו וניה פרנאט
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI