דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר F5 מאפשרת שירותי 5G עם פתרונות חדשים לספקי השירות
F5 מאפשרת שירותי 5G עם פתרונות חדשים לספקי השירות
איריס וינשטיין 26/02/19 |  צפיות: 210

כלים ושירותים חדשים יאפשרו אופטימיזציה של רשתות ומונטיזציה של שירותים חדשים היום לחברות טלקום העוברות ל- 5G

F5 Networks (NASDAQ: FFIV) מכריזה על מספר פתרונות ושיפורים שיאפשרו לספקי השירותים להשיק שירותי 5G. ההכרזה כוללת חבילת וירטואליזציה לרשתות, NFV (Network Function Virtualization), שתאפשר אופטימיזציה והתאמת קנה מידה לרשתות ה- 4G הקיימות ורשתות ה- 5G החדשות, יחד עם שיפורים נוספים שיסייעו לספקים להאיץ אספקת שירותי 5G ולאבטח את הרשתות שלהם בכל שכבה. החברה גם הודיעה על שירות חדש ותכנית תמיכה שתוכננה ספציפית על מנת לענות על הדרישות המורכבות והמתפתחות של ספקי השירות.

"אחרי שנים של הכנה ל- 5G אנחנו רואים התקדמות, כאשר חברות הטלקום וספקי השירות מתחילים ליישם את התשתית על מנת להפוך את ההבטחה שלה למציאות," אמר ג'יימס פגר, סגן נשיא ומנכ"ל, ספקי שירות, ב- F5. "אנחנו מספקים פתרונות וירטואליזציה ושירותים מותאמים שמסייעים להם למקסם את ההשקעות המשמעותיות ברשתות ה- 4G הקיימות שלהם כעת ובו בעת לבצע אופטימיזציה בתשתית שלהם ולאפשר את קנה המידה הדרוש על מנת לפרוס רשתות 5G מחר".

יכולות וביצועים חדשים ל- NFV

עם F5, ארגונים יכולים לפשט את ניהול מעגל החיים המלא של שירותי VNF ולפתוח יכולות גידול חיוניות ואוטומציה לרשתות וירטואליות חדשות תוך הימנעות ממורכבות מעיקה. שלא כמו מתחרים, F5 מציעה פתרונות בחבילה, שהינם פשוטים לרכישה, פריסה, ניהול ושדרוג במודל "השתמש לפני שאתה רוכש" עם אפשרויות למנוי ורישיון רצוף. גישה זאת מותאמת באופן אידיאלי למפעילי רשתות המובייל וספקי השירות שמעוניינים לבסס את התשתית שלהם על תוכנה כחלק מהאבולוציה של הרשת שלהם.

F5 מכריזה על הרחבה של פתרונות NFV עם חבילת Carrier Grade NAT (CGNAT) עצמאית. הפתרון החדש בחבילה, הכולל את F5 VNF Manager, יציע סט כלים רחב שמאפשר לספקי השירות לבצע מיגרציה ל- IPv6 ובו בעת להמשיך לתמוך ולהפעיל עם התקנים ותוכן של IPv4, דבר שיפשט את התכנון, קביעת הגודל והרכישה של הרשת. חבילת CGNAT VNF תהיה זמינה במחצית הראשונה של שנת 2019.

הצעות ה- NFV של F5 כוללות גם שיפורי ביצועים חדשים באמצעות Quick Assist Technology (QAT) של Intel. התמיכה שלIntel QAT ב- BIG-IP Virtual Edition להאצת SSL/TLS ו- offload תספק ביצועים גבוהים פי ארבעה להצפנה שנעשית בתוכנה, דבר שמשחרר CPU לביצוע משימות אחרות של אספקת יישומים, כולל ביקורת L7, אכיפת מדיניות ויכולת תכנות.

ביצועים גבוהים יותר וקצב העברה מוגבר יתאפשרו בתמיכה של במשפחת מתאמי ממשקי הרשת Mellanox ConnectX ב- BIG IP Virtual Edition, כולל 100G. כאשר עובדים יחד, פתרונות F5 ו- Mellanox ממריצים את ביצועי מישור המידע באמצעות דרייברים שמצמצמים את ההוצאות המיוחסות לעיבוד חבילות המידע (packets). מתאמי הרשת של Mellanox ישפרו משמעותית את הביצועים של כלל הפורטפוליו של פתרונות F5 VNF solutions.

לקריאה אודות הכרזות נוספות של F5 בכנס MWC בברצלונה הקליקו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
סיטרה נטוורקס משיקה סדרת מוצרי אחסון בשיתוף עם HPE
סדרה X החדשה משלבת תשתית Hyper Converged עם אחסון בענן פרטי מאובטח

חברת INFINIDAT מכריזה על עדכון תוכנה חדש לפתרון האחסון InfiniBox
עדכון התוכנה החדש ל- InfiniBox מאפשר ללקוחות קונסולידציה רבה יותר לנפחי אחסון, הרחבת ביצועים והגנת מידע מוגברת ועונה על דרישות הלקוחות לתמיכה בפרוטוקול SMB

מחקר של Trend Micro מצא סיכונים עסקיים חמורים במבנים חכמים
ככל שהבניינים חכמים ומחוברים יותר, עסקים ארגוניים נתקלים באיומים פיזיים ואבטחת מידע חדשים

F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

חברת Ex Libris בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT
Ex Libris, ספקית מובילה של פתרונות ענן לקהילת ההשכלה הגבוהה עם התמחות במיכון ספריות אקדמיות ולאומיות, בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT. בפרויקט, שהיקפו נאמד במיליוני דולרים, הוטמע נפח אחסון של למעלה מ- 10 פטה בייט.

דוח Trend Micro: כ- 4 מיליון מתקפות נוזקה זוהו ב- 2018 בישראל
הדוח המסכם לשנת 2018 חושף שיעורי חשיפה גבוהים לאיומים בישראל ומשרטט את השינויים המשמעותיים בנוף האיומים הגלובלי

F5 מאפשרת שירותי 5G עם פתרונות חדשים לספקי השירות
כלים ושירותים חדשים יאפשרו אופטימיזציה של רשתות ומונטיזציה של שירותים חדשים היום לחברות טלקום העוברות ל- 5G

ביטוח ישיר בוחרת בפתרון אחסון הנתונים של INFINIDAT
במסגרת הפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, הוטמע פתרון InfiniBox מבית INFINIDAT בהיקף כולל של 2.5 פטה בייט בשני אתרי החברה

Trend Micro: שליש מכל צוות סייבר מרגיש מבודד מהארגון
57% אמרו כי האתגר הגדול ביותר של cybersecurity הוא איום פנימי • 64% אמרו שהנזק שנגרם כתוצאה מהתקפות כמו WannaCry מסייע להסביר את סיכוני הסייבר להנהלת הארגון

Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח סייבר עבור Pcysys
Pcysys מספקת פתרון טכנולוגי חדשני לבדיקת חדירות אוטומטית (Automated Penetration Testing) ובחינת יעילות מערכות ההגנה בארגון. הפתרון של החברה, המבוסס על תוכנה ואלגוריתמים מתוחכמים, מדמה "האקר וירטואלי" המנסה לפרוץ למערכות הארגון, מבלי לפגוע בבטיחות המידע, מזהה ליקויים שקיימים בחוסן המערכות ומספק תובנות. הפתרון של החברה מאפשר לארגונים לתקן ליקויים בעוד מועד ולשפר את מערך האבטחה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI