דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים משנים את המצב בכריית מטבעות קריפטו
משנים את המצב בכריית מטבעות קריפטו
חיים נוי 10/03/19 |  צפיות: 97

משנים את המצב בכריית מטבעות קריפטו

לוכסמבורג / ACCESSWIRE / 8 במרץ, 2019/:

OnMiners S.A (ww.OnMiners.com) שמחה להודיע על ההשקה הרשמית של המכונות לכרייה מטבעות קריפטו האנדותרמיות החזקות שלה עם תכונות שיכבשו בסערה את תחום כריית מטבעות הקריפטו הגלובלי. החברה מודיעה שמכונות הכרייה הרב האלגוריתמיות שלה שזה עתה הושקו מציעות את קצבי הגיבוב הגדולים ביותר שקיימים בשוק, תוך צמצום צריכת החשמל, הרעש ויצירת החום.

OnMiners מציעה כעת שלוש מכונות כרייה, דהיינו On2U, On4U ו-OnTower, שכולן יכולות לכרות ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. כל המכונות האלה מגיעות מוגדרות מראש, והמשתמשים יכולים להתחיל לכרות מיידית פשוט על ידי חיבורן לחשמל.

קצב הגיבוב הוא הגורם הכי חשוב שצריך להביא בחשבון כשבוחרים מכונה לכריית מטבעות קריפטו. במילים פשוטות, אפשר להגדיר אותו כמהירות שבה מכונת כרייה נתונה פועלת. כורים תמיד מעדיפים קצב גיבוב גבוה יותר כי זה מגדיל את ההזדמנות שלהם למצוא את הבלוק הבא ולקבל את התגמול. להלן מצוינות עוצמות הגיבוב של שלושת המוצרים במבט חטוף.

עוצמת גיבוב

On2U: 140 TH/s לביטקוין, 38 GH/s ללייטקוין, 5 GH/s לאתריום, 230 KH/s למונרו, 1.3 TH/s לדאש ו-1.1 MH/s k לזי-קאש.
On4U: 270 TH/s לביטקוין, 75 GH/s ללייטקוין, 9 GH/s לאתריום, 450 KH/s למונרו, 2.5 TH/s לדאש ו-2.1 MH/s k לזי-קאש.
OnTower: 1620 TH/s לביטקוין, 450 GH/s ללייטקוין, 54 GH/s לאתריום, 2700 KH/s למונרו, 15 TH/s לדאש ו-12.6 MH/s לזי-קאש.

OnMiners הביאה בחשבון את החשיבות של עוצמת הגיבוב כשתיכננה את שלוש המכונות שלה. התוצאה היא יצירה של שלוש מכונות עם קצבי גיבוב שאין שני להם בשוק.

צריכת חשמל

תכונה חשובה אחרת של שלוש מכונות הכרייה מתוצרת OnMiners היא טיבן האנדותרמי. באמצעות שימוש בטכנולוגיה הכי חדישה של שבבים אנדותרמיים, OnMiners מבטיחה שהמוצרים שלה מסוגלים לספוג אנרגיית חום מהסביבה ולא לפלוט חום. כתוצאה מכך, למכונות הכרייה האלה יש צריכת חשמל משמעותית נמוכה יותר בהשוואה לכל החלופות שקיימות בשוק. צריכת החשמל של המכונות On2U ו-On4U הן 600W±7% ו-1200W±7% בהתאמה. בהיותה שילוב של שש מכונות On4U, צריכת החשמל של OnTower היא פי 6 מהצריכה של מכונות הכרייה On4U.

תכונות חשובות אחרות

*מגיעה מוגדרת מראש, כך שהלקוח צריך רק לחבר לחשמל ולהתחיל לכרות

*מערכת קירור באמצעות אוויר ללא רעש מקורית של OnMiners

*חיבור לרשת: אתרנט ו-Wi-Fi

*אחריות לשנה אחת

*שימוש בשבב אנדותרמי 7 nm

*רמת רעש של 18db ו-20 db במכונות On2U ו-On4U

*תואמת לשקעים אוניברסליים 110v-240v

*משלוח לכל העולם פרט למדינות באזור המלחמה

"השוק הגלובלי ראה הרבה חוות כרייה שסגרו את הפעילות שלהן בחודשים האחרונים. עם ההשקה של המוצרים החדשים שלנו, למשקיעים יש עכשיו הזדמנות נהדרת לחזור לעשות עסקים עם רווחיות גבוהה יותר מאי פעם", אמר היסאו סאיטו, מנכ"ל OnMiners.

ברמת הקושי והמחיר הנוכחיים, שלוש המכונות מתוצרת OnMiners תוכננו להפיק 100% תשואה על ההשקעה בתוך בערך חודש. ההשקה של מכונות הכרייה האלה יוצרת בהחלט מצב של רווח לכול למשקיעים בכריית קריפטו כי עכשיו הם יוכלו להפעיל מכונת כרייה או אפילו חוות כרייה שלמה בלי צורך להעסיק אנשים מיומנים.

למידע נוסף על OnMiners והמוצרים שלה, בקרו בבקשה באתר https://www.onminers.com/

אודות

OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה. באמצעות שימוש בטכנולוגיה של השבב האנדותרמי, OnMiners מציעה מגוון מקיף של מכונות כרייה שקל להתקין אותן, פולטות פחות חום בהשוואה לאחרות וחוסכות למשתמשים בהוצאות על אנרגיה.

אשת קשר:

Lucie Weber
lucie@onminers.com
+352 27 86 12 84

מקור: OnMiners S.A

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: משפחה חמה -תיקי דיין בדמות האימא הפולנייה בקומדיה של ענת גוב על משפחה ישראלית- מצחיק ומרגש - תיאטרון בית ליסין
24/03/19 | תיאטרון
משפחה חמה היא קומדיה מצחיקה מאוד ומרגשת מאת המחזאית המנוחה ענת גוב , העולה בתיאטרון בית ליסין ומגוללת את סיפורה של משפחה ישראלית טיפוסית המונהגת על ידי "אימא פולניה" . תיקי דיין "חיית במה" ותיקה מככבת בקומדיה הרלבנטית לימים אלה של ההכנות לסדר פסח.

אקוויום ממשיכה להתרחב באיחוד האמירויות עם ההשקה של אקוויום ב-DIFC
הספקית הבינ"ל המובילה של שירותים מקצועיים אקוויום Equiom שמחה להודיעה על פתיחת משרד חדש במרכז הפיננסי הבינ"ל של דובאי (DIFC). פתיחת המשרד, שיפעל בשם אקוויום (האי מאן) בע"מ (סניף DIFC), היא הצעד הבא בהתרחבות וההשקעה המתמשכות של החברה באזור.

InboundJunction מצטרפת לתוכנית ההתרחבות 365x (שנתמכת על ידי מיקרוסופט) כשותפת שיווק
סוכנות השיווק תספק שירותי ייעוץ במנטורינג ושיווק להזנקים המשתתפים

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות בשנה המלאה 2018 ומוסרת עדכון על החברה
החברה עמדה בכל אבני הדרך ב-2018 ומצפה השנה לדווח על תוצאות ראשוניות של Epsolay® ו-TWIN, פוטנציאלית התרופות המקומיות הטובות מסוגן לרוזציאה פפולו פוסטולרית ואקנה וולגריס

טומי הילפיגר קורא ליזמים חברתיים להתמודד באתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר
טומי הילפיגר, שבבעלות PVH Corp. [NYSE:PVH], שמח להודיע שאפשר להגיש עכשיו בקשות לשנה השנייה של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר. מטרת התוכנית הגלובלית היא לתמוך בהזנקים יזמיים ועסקים בשלב ההגדלה שמפתחים פתרונות שמקדמים שינוי כלילתי וחיובי באופנה. אחרי שנה ראשונה מוצלחת, החברה נרגשת להמשיך לפעול לזיהוי הזדמנויות שתומכות בקידום תעשיית האופנה.

Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI