דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Murray Energy Corporation תארח שיחת ועידה עם משקיעים על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018
Murray Energy Corporation תארח שיחת ועידה עם משקיעים על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018
חיים נוי 12/03/19 |  צפיות: 72

 

Murray Energy Corporation תארח שיחת ועידה עם משקיעים על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018

סנט קלרסוויל, אוהיו, 11 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

Murray Energy Corporation ("Murray Energy") הודיעה שתארח שיחת ועידה עם משקיעים כדי לדבר על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018 ביום חמישי, 21 במרץ 2019 בשעה 11:00 שעון החוף המזרחי. הגישה לשיחת הוועידה עם המשקיעים תוגבל למחזיקים של:  אמצעי ההלוואות הקצובות המובטחות בעדיפות עליונה לפירעון ב-2022 (ביחד "ההלוואות הקצובות המובטחות בעדיפות עליונה") מיום 29 ביוני 2018; אמצעי ההלוואות הקצובות המובטחות לפירעון ב-2020 (ביחד "ההלוואות הקצובות המובטחות הבכירות"), מיום 16 באפריל 2015, כפי שתוקנו; האג"ח המובטחות הבכירות 12% לפירעון ב-2014 ("האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד 1.5"), מיום 29 ביוני 2018; האג"ח המובטחות הבכירות 11.25% לפירעון ב-2021 ("האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד שני"), מיום 16 באפריל 2015, כפי שתוקנו; אמצעי האשראי המתגלגל ואמצעי ה-FILO (ביחד "אמצעי האשראי המתגלגל"), מיום 5 בדצמבר 2013, כפי שתוקנו ונוסחו מחדש ב-29 ביוני 2018, וברוקרים- דילרים ואנליסטים של ניירות ערך מסוימים.

Murray Energy פרסמה הוראות ספציפיות איך לגשת לשיחת הוועידה עם משקיעים באתר המשקיעים המאובטח של Murray Energy, שמשתמשים מורשים יכולים לגשת אליו דרך העמוד Investors באתר הציבורי שלנו בכתובת www.murrayenergycorp.com.

אם אתה מחזיק של ההלוואות הקצובות המובטחות בעדיפות עליונה, ההלוואות הקצובות המובטחות הבכירות, האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד 1.5, האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד שני, אמצעי האשראי המתגלגל או ברוקר- דילר או אנליסט של ניירות ערך מוסמך, שמעוניין לגשת לאתר המשקיעים המאובטח אבל לא אושרת עדיין על ידי Murray Energy, פנה בבקשה לעמוד Investors של www.murrayenergycorp.com לקבלת מידע איך לקבל אישור.

אנשי קשר

Jason D. Witt
Assistant General Counsel and
Director of Investor and Media Relations
(740) 338-3100 (phone)
investors@coalsource.com (email)

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190311005578/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים



 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: משפחה חמה -תיקי דיין בדמות האימא הפולנייה בקומדיה של ענת גוב על משפחה ישראלית- מצחיק ומרגש - תיאטרון בית ליסין
24/03/19 | תיאטרון
משפחה חמה היא קומדיה מצחיקה מאוד ומרגשת מאת המחזאית המנוחה ענת גוב , העולה בתיאטרון בית ליסין ומגוללת את סיפורה של משפחה ישראלית טיפוסית המונהגת על ידי "אימא פולניה" . תיקי דיין "חיית במה" ותיקה מככבת בקומדיה הרלבנטית לימים אלה של ההכנות לסדר פסח.

אקוויום ממשיכה להתרחב באיחוד האמירויות עם ההשקה של אקוויום ב-DIFC
הספקית הבינ"ל המובילה של שירותים מקצועיים אקוויום Equiom שמחה להודיעה על פתיחת משרד חדש במרכז הפיננסי הבינ"ל של דובאי (DIFC). פתיחת המשרד, שיפעל בשם אקוויום (האי מאן) בע"מ (סניף DIFC), היא הצעד הבא בהתרחבות וההשקעה המתמשכות של החברה באזור.

InboundJunction מצטרפת לתוכנית ההתרחבות 365x (שנתמכת על ידי מיקרוסופט) כשותפת שיווק
סוכנות השיווק תספק שירותי ייעוץ במנטורינג ושיווק להזנקים המשתתפים

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות בשנה המלאה 2018 ומוסרת עדכון על החברה
החברה עמדה בכל אבני הדרך ב-2018 ומצפה השנה לדווח על תוצאות ראשוניות של Epsolay® ו-TWIN, פוטנציאלית התרופות המקומיות הטובות מסוגן לרוזציאה פפולו פוסטולרית ואקנה וולגריס

טומי הילפיגר קורא ליזמים חברתיים להתמודד באתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר
טומי הילפיגר, שבבעלות PVH Corp. [NYSE:PVH], שמח להודיע שאפשר להגיש עכשיו בקשות לשנה השנייה של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר. מטרת התוכנית הגלובלית היא לתמוך בהזנקים יזמיים ועסקים בשלב ההגדלה שמפתחים פתרונות שמקדמים שינוי כלילתי וחיובי באופנה. אחרי שנה ראשונה מוצלחת, החברה נרגשת להמשיך לפעול לזיהוי הזדמנויות שתומכות בקידום תעשיית האופנה.

Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI