דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מותגים מובילים של P&G כולל פמפרס, אריאל והרבל אסנס מרחיבים את ההובלה בצריכה אחראית
מותגים מובילים של P&G כולל פמפרס, אריאל והרבל אסנס מרחיבים את ההובלה בצריכה אחראית
חיים נוי 26/04/19 |  צפיות: 378
מותגים מובילים של P&G כולל פמפרס, אריאל והרבל אסנס מרחיבים את ההובלה בצריכה אחראית

פריס, 24 באפריל 2019, (BUSINESS WIRE):

חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) פירטה היום את מפת הדרכים והפעולות שבה נוקטים המותגים המובילים שלה כדי להגדיל את ההשפעה החיובית על החברה והסביבה באמצעות הקריטריונים שלה "Brand 2030". היום בכנס Sustainable Brands Paris, מנהלים בכירים של החברה הציגו מסגרת צופה לעתיד, כולל אסטרטגיות חדשניות שיעוררו השראה ויאפשרו צריכה אחראית לחמישה מיליארד הצרכנים שמשרתת P&G בכל יום. מותגים מובילים של P&G כולל Pampers®, Ariel® ו-Herbal Essences® מתקדמים באימוץ של המסגרת הזאת באמצעות פעולות ומחויבויות שיעזרו להאיץ סגנונות חיים של קיימות.

"הצרכנים כבר לא מוכנים להתפשר על הביצועים כדי לחיות באופן מקיים והם מצפים ממותגים לנקוט בפעולה משמעותית בפתרון של כמה מהאתגרים הכי מורכבים שניצבים בפני העולם" אמר מרק פריצ'רד, מנהל המותגים הראשי של P&G. "זאת הסיבה ש-P&G מתמקדת בלהמציא מחדש את השיווק כדי להשתמש בהגעה ובקול של המותגים שלנו ככוח למען הטוב וכוח למען הצמיחה. אנחנו רוצים שהמותגים שלנו יצמחו וייצרו ערך ובתוך כך ישפיעו באופן מדיד, ארוך טווח וחיובי על החברה ועל הסביבה".

הקריטריונים "Brand 2030" מתפרסים על שני תחומים, שכל אחד מהם מתווה פעולות קונקרטיות שמותגים יכולים לנקוט כדי להיות "כוח למען הטוב וכוח למען הצמיחה":

  • השאיפה של המותג כשמותגים שמים מחויבויות חברתיות או סביבתיות אסטרטגיות בלב חוויית הצרכן שלהם, ועוזרים לטפל בשינוי חברתי היכן שהם יכולים לתרום באופן ייחודי ומשמעותי.
  • העיקרים של המותג כשמותגים מחדשים במוצרים ובאריזות, מנצלים את הקול שלהם כדי לקדם קיימות חברתית וסביבתית ונוהגים בשקיפות לגבי הרכיבים ומדע הבטיחות שלהם תוך הפחתת ההשפעה של שרשרת האספקה שלהם.

דוגמאות לאופן שבו מותגים מובילים של P&G כבר מאמצים את הקריטריונים באמצעות ביטוי בהיר של השאיפות שלהם ויישום תוכניות:

השאיפה של אריאל היא להמציא מחדש ניקיון טוב יותר כדי לצרוך 50% פחות משאבים בתחומי השפעה חשובים כמו אנרגיה ומים על ידי יצירת חידושים במוצרים, שירותים ואריזות. העיקרים של אריאל כוללים את המחויבויות האחרונות שלה לגבי אריזות, כפי שנמסר עליהם היום, כגון השאיפה להפוך את כל האריזות לניתנות למיחזור עד 2022 ולהפחית 30% מאריזות הפלסטיק עד 2025. בנוסף, אריאל משתמשת בקול שלה כדי לעזור לעצב עתיד של שווים באמצעות קמפיינים כמו "Partage des taches" בצרפת ו-"Share the Load" בהודו, שתומכים ברעיון של גברים ונשים שמשתתפים באופן שווה במשימות משק בית.

השאיפה של הרבל אסנס היא לאפשר לכולם לחוות את הכוח החיובי של הטבע ולתמוך במגוון הביולוגי לתועלת בני האדם וכדור הארץ. מעבר לכך, הרבל אסנס משמש דוגמה לשיתוף מידע מקיף על הרכיבים שלו, מסביר בשקיפות את תהליך הבטיחות עם ארבעה שלבים ומקבל הכרה מ-PETA כמותג ללא אכזריות.

bio:renew של הרבל אסנס הוא מותג טיפוח השיער הגלובלי הראשון שצמחי המרפא שלו קיבלו אישור מהגנים הבוטניים המלכותיים, קיו, סמכות מובילה עולמית בצמחים. הרבל אסנס גם מנצל את הקול שלו כדי לקדם את ההשקה של אריזה שתוכננה לעזור ללקויי ראייה ובקבוקים מפלסטיק חופים בשוק הגדול ביותר שלו, ארה"ב.

השאיפה של פמפרס היא לתת למיליוני תינוקות הזדמנות להתפתחות בריאה ומאושרת, תוך שיתוף פעולה עם אנשי בריאות,  הורים וארגונים לא ממשלתיים. כחלק מהעיקרים של Brand 2030 של P&G, פמפרס מציגה את "שבעת המעשים למען הטוב" שלה כולל הפעולות הקונקרטיות האלה: להמשיך לחדש אל פתרונות החתלה יותר בני קיימא כדי להתקדם אל שימוש ב-30% פחות1 חומרי החתלה לתינוק בתקופת ההחתלה שלו. על ידי חדשנות ושימוש בחומרים יותר יעילים, המותג כבר הפחית את המשקל הממוצע של החיתולים שלו ב-18%2 בשלוש השנים האחרונות, עם אותו יובש אמין. מיחזור מוביל של חיתולים ומגבונים והתחייבות להשיק מתקני מיחזור בשלוש ערים עד 2021. בשותפות עם יוניסף, פמפרס עזרה להדביר את הטטנוס אמהות וילודים ב-24 מדינות. במרץ 2019 מדינה אחת נוספת - צ'אד - הדבירה את המחלה הזאת, והתוצאה היא חיים של 880,000 ילודים שניצלו4 מאז 2006.

"הקריטריונים של Brand 2030 מדגימים הובלה למובילי מותגים על ידי הגדרה מה המשמעות עבור מותג פרטני לאפשר צריכה אחראית. הם מבטיחים שילוב יסודי וארוך טווח של השפעות חברתיות וסביבתיות משמעותיות ומדידות באסטרטגיה והחוויה הכוללות של המותג - לעומת יוזמת שיווק עם מטרה חברתית אחת בחסות המותג או הפעלת רק פלח אחד של תמהיל השיווק", אמרה קואן ויקורן סקזיניארז, מנהלת העסקים הראשית של Sustainable Brands.

"פעלנו עם כמה בעלי עניין חיצוניים כדי לעזור ליצור את הקריטריונים", אמרה וירז'יני הליאס, מנהלת קיימות ראשית של P&G. "רצינו ליצור קריטריונים שיהפכו את SDG12 למוחשי עבור המותגים, שיטילו עליהם אחריות להתקדם להבאת הצריכה האחראית לרמה הבאה. באמצעות המותגים שלנו אנחנו משרתים חמישה מיליארד אנשים בכל העולם, וזה נותן לנו הזדמנות ואחריות ייחודיות לא רק לשמח אנשים באמצעות ביצועים טובים יותר של המוצרים, אלא גם לקדם שיחות, להשפיע על גישות, לשנות התנהגויות ולהפוך סגנונות חיים של קיימות בקנה מידה גדול למציאות גלובלית".

אודות הגישה של P&G לאזרחות

תוכניות האזרחות התאגידית של החברה תומכות ביעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם ומתמקדות באתיקה ואחריות תאגידית, קיימות סביבתית, השפעה על הקהילה, שוויון מגדרי וגיוון וכלילה. הקריטריונים של Brand 2030 הם דרישות למותגים פרטניים שהן בנוסף לתוכניות של החברה. למידע נוסף על הפעילות האזרחות של P&G, תקראו את דוח האזרחות של P&G לשנת 2018 כאן.

אודות פרוקטר & גמבל

P&G משרתת צרכנים ברחבי העולם באמצעות אחד התיקים החזקים ביותר של מותגים אמינים ואיכותיים מובילים, ביניהם:

Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Whisper®

הקהילה של P&G כוללת פעילות בכ-70 מדינות ברחבי העולם. למידע והחדשות הכי מעודכנים על P&G והמותגים שלה בקרו בבקשה באתר http://ww.pg.com.

אודות Sustainable Brands Paris

Sustainable Brands היא הקהילה הכלל עולמית הראשונה של מותגי וארגוני חדשנות וקיימות. המותג המשפיע ביותר בעולם ב-CSR מגיע לצרפת בפעם הראשונה ב-23 עד 25 באפריל 2019. הכנס כולל פורמט משבש כדי להמציא מחדש מחויבות של מותגים ולפתוח נקודת מבט חדשות.

1 לעומת חיתול חד פעמי טיפוסי

2 לעומת החיתולים הכי נמכרים של פמפרס ב-2016.

3 טכנולוגיית המיחזור הומצאה על ידי Fater, מיזם משותף של P&G ו-Angelini (שמייצרת את פמפרס באיטליה)

4 מבוסס על נתונים מוערכים של ארגון הבריאות העולמי ויוניסף נכון לפברואר 2019

אנשי קשר

אנשי הקשר של P&G:
Becky East
H&K Strategies
+44 7785 990159
Becky.East@hkstrategies.com

Eleni Papadimitriou
P&G Communications
+41792077166
papadimitriou.e@pg.com

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190424005170/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
הופעת הבכורה של אנדרסן גלובל בקולומביה
אנדרסן גלובל גאה להודיע על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי דין בקולומביה. Jiménez, Higuita, Rodríguez & Asociados (חברת JHR) מבוגוטה D.C. היא החברה הראשונה שאיתה אנדרסן גלובל פיתחה נוכחות במדינה. קולומביה היא המדינה העשירית באמריקה הלטינית שבה יש לאנדרסן גלובל נוכחות עם 900 אנשי מקצוע בסך הכל באזור

Mary Kay ממנה את קתרין וונג למנהלת הכללית בסין
מעצמת הקוסמטיקה הגלובלית תומכת במנהיגות נשית ברחבי העולם

Mattel® משיקה את משחק מרוצי המכוניות הדיגיטלי Hot WheelsTM Infinite Loop, המשחק החינמי הראשון של המותג Hot Wheels
מביאה את הזיכיון האיקוני לפלטפורמה ניידת עבור מעריצים מגיל 13 ומעלה

32 חברות אופנה וטקסטיל גלובליות מובילות מתחייבות לגבי האקלים, המיגוון הביולוגי והאוקיינוסים
32 Leading Global Fashion and Textile Companies Make Commitments on Climate, Biodiversity and Oceans ·

טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לאפריל 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לאפריל 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש אפריל.

מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו
פרויקט רב שימושי חדשני ייצור עיר בתוך עיר מלאה בשטחים ירוקים

אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI