דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Align Technology מסכמת את התוצאות הכספיות ברבעון הראשון של 2019 ושנת הכספים 2018 - מדגישה את עסקי הסורק והשירותים iTero שנמצאים בישראל
Align Technology מסכמת את התוצאות הכספיות ברבעון הראשון של 2019 ושנת הכספים 2018 - מדגישה את עסקי הסורק והשירותים iTero שנמצאים בישראל
חיים נוי 20/05/19 |  צפיות: 337

Align Technology מסכמת את התוצאות הכספיות ברבעון הראשון של 2019 ושנת הכספים 2018 - מדגישה את עסקי הסורק והשירותים iTero שנמצאים בישראל

  • ההכנסות הכוללות של Align ברבעון הראשון של 2019 היו 549.0מיליון דולר, עלייה של 25.6% לעומת השנה הקודמת
  • כמות הטיפוליםבאמצעות Invisalign ברבעון הראשון הייתה 349.2 אלף , עלייה של 28.3% לעומת השנה הקודמת
  • ההכנסות ברבעוןהראשון של 2019 מהסורק והשירותים iTero היו 79.8 מיליון דולר, עלייה של 55.1% לעומת השנה הקודמת
  • ההכנסות הכוללות של Align ב-2018 היו 2.0 מיליארד דולר, עלייה של 33.5%.
  • כמות הטיפולים באמצעות Invisalign ב-2018 הייתה 1.2 מיליון מקרים,עלייה של 31.9%.
  • ההכנסות מעסקי הסורק והשירותים iTero ב-2018 היו 275.0 מיליון דולר,עלייה של 67.5% לעומת השנה הקודמת.

אור יהודה, 17 במאי 2019 :(GLOBE NEWSWIRE)

Align Technology, Inc. אליין טכנולוג'י (Nasdaq: ALGN) סיכמה היום את התוצאות הכספיות שלה ברבעון הראשון שהסתיים ב-31 במרץ 2019, בהדגישה את התוצאות הכספיות של הסורק והשירותים שלה iTero ברבעון הראשון של 2019 ובשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018. Align מעסיקה למעלה מ-325 עובדים באור יהודה, שם היא מייצרת את סורקי ה- iTero לחלל הפה . ב-2018 Align הגדילה משמעותית את מצבת כוח האדם באור יהודה ומגייסת באופן פעיל בתחומים של מחקר ופיתוח, ייצור ותפעול. כדי לתמוך בצמיחה וההתרחבות שלה, Align רכשה חמש קומות בפרויקט Global Towers בפתח תקווה, במחיר רכישה של 102 מיליון שקל, ויש לה אופציה לרכוש שלוש קומות נוספות.

כפי שדווח קודם, ההכנסות הכוללות ברבעון הראשון של 2019 היו 549.0 מיליון דולר, עלייה של 25.6% לעומת השנה הקודמת. כמות הטיפולים באמצעות Invisalign ברבעון הראשון של 2019 הייתה 349.2 אלף מקרים, עלייה של 28.3% לעומת השנה הקודמת. ההכנסות ברבעון הראשון של 2019 מהסורק והשירותים iTero היו 79.8 מיליון דולר, עלייה של 55.1% לעומת השנה הקודמת, ביטוי לחוזק מתמשך בכל האזורים וערוצי הלקוחות. במצטבר, יותר מ-13.5 מיליון סריקות של יישור שיניים ו-3.6 מיליון סריקות משקמות התחילו באמצעות סורקי iTero.

בשנת הכספים 2018, ההכנסות הכוללות של Align היו 2.0 מיליארד דולר, עלייה של 33.5% לעומת השנה הקודמת, והרווח הנקי היה 400.2 מיליון דולר, או $4.92 רווח למניה בדילול. ב-2018, ההכנסות מ-Invisalign היו שיא של 1.7 מיליארד דולר, עלייה של 29.4% לעומת השנה הקודמת עם הספקה של 1.2 מיליון מקרי Invisalign, עלייה של 31.9% לעומת השנה הקודמת. ההכנסות מהסורק והשירותים iTero ב-2018 היו 275.0 מיליון דולר, עלייה של 67.5% לעומת השנה הקודמת עם כמות שיא, עלייה של 77.2% לעומת השנה הקודמת.

בהתייחסו לתוצאות הכספיות של הסורק והשירותים iTero ברבעון הראשון של 2019 ובשנת הכספים 2018, יובל שקד, סגן נשיא בכיר של Align Technology, עסקי הסורק והשירותים iTero, אמר: "תוצאות הרבעון הראשון שלנו בעסקי הסורק והשירותים iTero משקפות גידול חזק בכל אזורי המפתח שלנו. בשנת הכספים 2018, הייתה לנו שנה מצוינת עם סורקי ה- iTero עם עלייה של 77.2% בכמויות לעומת השנה הקודמת. אנחנו מאוד נרגשים לגבי ההתקדמות המתמשכת שהשגנו בעסקי ה-iTero ובטוחים שהם ימשיכו לעזור להגדיל את הצמיחה הכוללת שלנו ויעזרו להגדיל את האימוץ של הטיפול באמצעות  Invisalign בכל העולם".

בפברואר 2019, Align הרחיבה את סל מוצרי סורקי ה- iTero שלה עם ההשקה של מערכת הדימות החדשה iTero Element 5D לבריאות פה מונעת ומשקמת מקיפה ב-International Dental Show (IDS). הסורק iTero Element 5D הוא מערכת דימות השיניים המשולבת הראשונה שמצלמת בו-זמנית תמונות צבעוניות ו-NIRI תלת מימדיות בחלל הפה ומאפשרת השוואה על פני הזמן באמצעות iTero TimeLapse. טכנולוגיה תלת מימד בצבע ו-NIRI בחלל הפה של מערכת הדימות iTero Element 5D עוזרת בזיהוי וניטור של נגעי עששת בין השיניים מעל החניכיים ללא שימוש בקרינה מזיקה. למידע נוסף על מערכת הסריקה הדיגיטלית iTero, בקרו בבקשה באתר visit www.itero.com.

אודות Align Technology, Inc.

Align Technology מתכננת ומייצרת את המערכת Invisalign®, מערכת יישור השיניים השקופה המתקדמת ביותר בעולם, ואת iTero®, הסורקים והשירותים בתוך הפה. המוצרים של Align עוזרים לאנשי מקצועות רפואת השיניים להשיג את התוצאות הקליניות שהם מצפים ולספק אופציות דנטליות יעילות בחזית הטכנולוגיה למטופלים שלהם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.aligntech.com.

למידע נוסף על מערכת Invisalign או כדי למצוא רופא של Invisalign באזור שלכם, בקרו בבקשה באתר www.invisalign.com.

למידע נוסף על מערכת הסריקה הדיגיטלית iTero, בקרו בבקשה באתר www.itero.com.

Align Technology
Madelyn Homick
(408) 470-1180
mhomick@aligntech.com

Zeno Group:
Sarah Johnson
(828) 551-4201
sarah.johnson@zenogroup.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
האיום של התקפת כטב"מים אמיתי, אומרת בלק סייג' | ארה"ב ובעלות הברית שלה צריכות לטפל מייד באיום המתמשך והגדל הזה
אפשר לפרוס במהירות ובקלות פתרונות זולים כדי להבטיח את הבטיחות והביטחון של כולם

Endospan נכנסת לשותפות הפצה אסטרטגית עם CryoLife
CryoLife רוכשת את זכויות ההפצה הבלעדיות עבור NEXUS™ Stent Graft System, המספקת מערכת השתלת "סטנט גראפט" מן המדף, המערכת האנדווסקולרית הראשונה שנועדה לטיפול במחלות בקשת אבי העורקים

The Boiling Crab מודיעה על הסכם הרישוי הבינ"ל השני
The Boiling Crab®, שהפכה לפופולרית כי היא מגישה דגים, מאכלי ים שהוכנו בפשטות ורכיכות בסביבה עממית, גיבשה סופית את הסכם רישוי הזכיינות הבינ"ל השני שלה. ההסכם החדש הוא עם Full Feeling Global שמושבה במנילה, וכולל את הרפובליקה של הפיליפינים (הפיליפינים), שוק חשוב מבחינה אסטרטגית.

אקסון מוביל משיקה את היצע המוצרים Mobil EV™ עבור רכב חשמלי מונע מצבר
אקסון מוביל ExxonMobil הודיעה היום על ההשקה הגלובלית של היצע המוצרים שלה Mobil EV™ ב-IAA של 2019, שכולל חבילה שלמה של נוזלים וחומרי סיכה שנועדו לענות על הדרישות של מערכות ההינע המתפתחות של רכב חשמלי מונע מצבר. במצורף, רכב היברידי עם הטענה חיצונית, רכב חשמלי מונע מצבר ורכב מונע תאי דלק צפויים לעלות על 20 אחוז מצי הרכב הקל של העולם עד 20401.

בורסת סן חואן זמינה כעת באמצעות Deltix CryptoCortex
12/09/19 | שוק ההון
Deltix הכריזה כי פלטפורמת הנכסים הדיגיטליים CyptoCortex מחוברת כעת ל- Dark Pool של בורסת הסחורות סאן חואן ( San Juan Mercantile Exchange "SJMX") . החיבור, על פי Deltix, יספק לסוחרים/ברוקרים של מטבעות קריפטוגרפים, סוחרי OTC, עושי שוק וסוחרי ארביטרז', יכולות סחר ייחודיות, מובילות שוק, לביצוע וניהול הוראות סחר ב- SJMX Dark Pool.

האקדמיה הקולינרית היפנית משיקה את japanese-cuisine.com, אתר עם תוכן מלהיב ותוכנית למידה מתוקשבת כדי לקדם את המטבח היפני בחו"ל
האקדמיה הקולינרית היפנית, שנמצאת במחוז קיוטו והמנכ"ל שלה יושיהירו מוראטה, ובאינטרנט בכתובת https://culinary-academy.jp/english, יצרה שותפות עם Blue Magic, Inc., שהמטה שלה בטוקיו המנכ"ל שלה יוקיקו אקימוטו, ובאינטרנט בכתובת https://bluemagic.co.jp/, כדי לפתח ביחד תוכנית למידה מתוקשבת שמלמדת את התרבות והטכניקה של המטבח היפני האותנטי. השירותים התחילו בכל העולם ב-12 ביולי 2019.

Advanced Energy משלימה את הרכישה של Artesyn Embedded Power
11/09/19 | תעשייה
Advanced Energy Industries, Inc. (Nasdaq: AEIS), מובילה גלובלית בפתרונות מדויקים של המרת הספק, מדידה ובקרה, הודיעה היום על השלמת הרכישה שנמסר עליה בעבר של Artesyn Embedded Power, עסקי ההספק המשובץ של Artesyn Embedded Technologies. עם הרכישה המאוד אסטרטגית הזאת, Advanced Energy הופכת לחברה עם פלטפורמה רב-לאומית ומאוד מגוונת בתחום פתרונות ההספק, שתאיץ את הגידול ברווחי החברה.

חברת עורכי הדין הגדולה ביותר בכוויית חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל
אנדרסן גלובל הודיעה היום שהיא חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין הגדולה ביותר בכוויית, Al Khebra. התוספת של Al Khebra היא המדינה ה-50 עם פרקטיקה של שירותים משפטיים מבין החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל. לאנדרסן גלובל יש קרוב ל-400 אנשי מקצוע בעשר מדינות וביותר מעשרים מקומות באזור המזרח התיכון.

בקסטר מודיעה על הרכישה של צ'יטה מדיקל כדי להרחיב את תיק המוצרים המיוחדים לניטור חולים
Baxter International Inc. (NYSE:BAX), חברת מוצרים רפואיים גלובלית, התקשרה היום בהסכם סופי לרכישת צ'יטה מדיקל, ספקית מובילה של טכנולוגיות ניטור המודינמיות לא פולשניות. ההסכם מפגין את המחויבות המתמשכת של בקסטר לשפר את התוצאות הקליניות באמצעות טכנולוגיית ניטור חולים מבוססת כדי להשכיל ולהנחות טוב יותר את החלטות הטיפול של הקלינאים. לצ'יטה מדיקל יש קירבה טבעית לבקסטר, בגלל ההובלה רבת השנים של בקסטר במערכות עירוי ופתרונות תוך ורידיים (IV), רוחב הידע בניהול נוזלים והנוכחות החזקה בטיפול נמרץ ועירויים. העסקה כללה תשלום במזומן מראש של 190 מיליון דולר, עם פוטנציאל ל-40 מיליון דולר נוספים על בסיס אבני דרך

Aptorum Group מודיעה על הפיתוח של תרופה פוטנציאלית מיקרוביומית לטיפול בהשמנת יתר ותרופות פוטנציאליות שעברו שינוי יעוד לטיפול בנירובלסטומה
Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) ("Aptorum Group"), חברת תרופות ביולוגיות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים שלא נענו, מודיעה על הפיתוח של שתי תרופות פוטנציאליות קדם קליניות לטיפול בהשמנת יתר ובנירובלסטומה, בהתאמה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI