דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ג'טקס ונמל התעופה ברלין נויהרדנברג מפתחים את ה-FBO הירוק הטהור הראשון בעולם בברלין
ג'טקס ונמל התעופה ברלין נויהרדנברג מפתחים את ה-FBO הירוק הטהור הראשון בעולם בברלין
חיים נוי 18/01/22 |  צפיות: 223

ג'טקס ונמל התעופה ברלין נויהרדנברג מפתחים את ה-FBO הירוק הטהור הראשון בעולם בברלין

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 17 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

Jetex, מובילה עולמית עטורת פרסים בתעופה למנהלים, ונמל התעופה נויהרדנברג בברלין מכריזים על חתימת הסכם מיזם משותף לפיו שני הצדדים יפעלו לפיתוח של מסוף תעופה מנהלים ברמה עולמית ופעילות בסיס קבועה בנמל התעופה נויהרדנברג בברלין (EDON).

ברלין היא אחד מעשרת שווקי התעופה הפרטיים המובילים באירופה עם יותר מ-20,000 תנועות מטוסי מנהלים שנתיות. "FBO ברלין נויהרדנברג" מסוף למטרה מיוחדת (SPV) שיוקם בשותפות של 50-50 מיזמים משותפים בין ג'טקס לשדה התעופה נויהרדנברג בברלין. השקעת Jetex בכפוף לתנאים מסוימים מתקיימים בכפוף לתנאים מסוימים נוספים על ידי נמל התעופה נויהרדנברג בברלין.

מפעילי ובעלי מטוסי תעופה פרטיים ייהנו מ-FBO ייעודי ברמה עולמית שישרת את שוק הגבולשל ברלין, האזור של מזרח גרמניה ופולין, ויציע את רמות האירוח האיכותיות ביותר של שירות, אבטחה ופרטיות.

הפיתוח יכלול 1,500 מ"ר, מסוף מטוסים פרטיים, בנייני משרדים, מרכז תמיכה בטיסה ומרכז כנסים וכן עבודות קרקע ותשתיות נלוות. עם עד 20 חניונים נוספים למטוסים פרטיים עם דרישות טכניות נלוות, ה- FBO יציע מתקני תחזוקה, תיקון ושיפוץ, תמיכה קרקעית מלאה וציוד לתפעול חלק.

נמל התעופה ברלין נויהרדנברג מציע ללקוחות פעולות ללא הגבלה 24 שעות ביממה. מסלול ההמראה שלו הוא 2,400 מטר על 50 מטר, מספיק כדי להכיל את כל סוגי המטוסים הפרטיים המודרניים עד לסוג איירבוס A350.

לנוסעים ולצוות תהיה גישה לשירות לימוזינה לברלין עם זמני העברה של כשעה, כמו גם שירות הסעות במסוק מ/אל ברלין ונמל התעופה ווילי ברנדט. מלון שלוס נויהרדנברג (Schloss Neuhardenberg) היוקרתי בן 55 החדרים, המציע יחידות אירוח יוקרתיות, מסעדות ומתקני כנסים, ממוקם במרחק של 5 דקות משדה התעופה.

נמל התעופה נויהרדנברג בברלין הוא גם האתר של אחת החוות הסולאריות הגדולות באירופה המייצרת יותר מ-175 מגה וואט של אנרגיה מתחדשת נקייה, שתשמש את Jetex ליצירת ה-FBO הירוק הטהור הראשון בעולם. הפרויקט יסייע להפחית באופן משמעותי את פליטת הפחמן הדו-חמצני ואת ההשפעה על איכות האוויר של התעופה הכללית במטרופולין ברלין ויספק לברלין ולשוק המזרח גרמני שדה תעופה ידידותי לסביבה של העתיד.

בהתייחסו לחדשות של היום, פיטר סולבק, בעל מניות ראשי ומנכ"ל פיתוח שדה התעופה A/S, אמר: "המעורבות של Jetex היא צעד חשוב לא פחות בפיתוח שדה התעופה שלנו. מאז 2007, אנחנו כחברה דנית שואפים לשימוש חוזר אזרחי בשדה התעופה הממשלתי לשעבר של גרמניה. התנאים מצוינים. תהליך היישום לגישה ועזיבה הנתמכת על ידי לווין נמצא בעיצומו. יש לנו תמיכה פוליטית חזקה מאוד ותמיכה חיובית מאוד מהקהילה האזורית שלנו כולל תושבים מקומיים ובעלי עסקים בנויהרדנברג ובסביבתו שנמצאים לגמרי מאחורי הפרויקט שלנו. עם Jetex, אזור הבירה הגרמנית יכול להצליח לשמור ולהרחיב את מקומו כאזור כלכלי, תרבותי ופנאי במה שהוא שוק תחרותי בינלאומי. התנאים לתעופה העסקית באזור ברלין ישתפרו באופן קיצוני ויועלו לרמה חדשה ובת קיימא. עם המפעל הפוטו-וולטאי בחלל הפתוח שיצרנו כמפתחי פרויקטים בשנת 2012, שהוא עדיין אחד הגדולים באירופה, התעופה תמצא תנאים אידיאליים כאן במזרח ברנדנבורג לשינוי הקרוב באסטרטגיית הניידות בתעופה עם שותפנו ג'טקס, אנו שולטים באבני הדרך הקרובות לאישורים הדרושים ולמצוא את מקומנו בפיתוח הכולל של התעופה באזור הבירה של גרמניה".

בהתייחסו להודעה אמר עאדל מרדיני, מייסד ומנכ"ל Jetex: "Jetex מחויבת לספק ללקוחותיה את רמות השירות הגבוהות ביותר וחוויה חלקה. גורם מרכזי להצלחה שלנו הוא היכולת להגדיל את רשת ה- FBO שלנו בשערים בינלאומיים מרכזיים עם ביקוש משמעותי לתעופה פרטית. כבירת גרמניה ומרכז מסחרי ותרבותי גדול, ברלין היא יעד שהשתוקקנו אליו כדי לקבל בו נוכחות. Neuhardenberg הוא שדה תעופה מצוין עבור FBO הראשון שלנו בגרמניה המציע את המרחב הנדרש לפיתוח מסוף סילון פרטי ברמה עולמית ופעולת FBO. כיום, יותר מאי פעם, אנו מתמקדים בקיימות ובמזעור טביעת הרגל הפחמנית שלנו. Jetex מציעה מספר פתרונות סביבתיים ופיתוח ה-FBO הירוק הטהור הראשון בעולם, שיכלול גם את החידושים האחרונים בעיצוב אקולוגי, מהווה אבן דרך משמעותית. אני רוצה להודות לבעלי נמל התעופה נויהרדנברג ולצוות המסחרי שלהם על התמיכה שהם נתנו לנו עד כה ואנחנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק תחת השותפות החדשה של המיזם המשותף".

עבור נמל התעופה נויהרדנברג בברלין, יו"ר מועצת המנהלים והבעלים השותף דיטר וורנהאגן אמר: "זיהינו זה מכבר את Jetex כשותפה המושלמת לפיתוח ה- FBO שלנו. זוהי חברה שצוברת נוכחות גוברת בעסקי FBO העולמיים וכזו הידועה כמציעה את קהילת התעופה העסקית בעולם, סטנדרטים של שירות ומצוינות העולים בהרבה על רבים בענף. המיזם המשותף שלנו, כאשר יפותח, יראה יצירת מעל 50 משרות בנויהרדנברג ויספק למפעילים ולבעלים של מטוסי עסקים לא רק FBO ברמה עולמית לברלין, אלא גם פיתוח דגל בתוך רשת ה- FBO הגלובלית של Jetex. כעת אנו להוטים להתחיל בקונספטים של תכנון מסוף וליצור קשר עם שותפים ובעלי עניין כדי לסייע בקידום הפרויקט לשלב תפעולי וליצור שדה תעופה עסקי ייחודי בר קיימא לסביבה עבור השוק הברלינאי-מזרח גרמני"

לאחר חתימת ההסכם, ג'טקס ונמל התעופה נויהרדנברג בברלין מתחילים לעבוד על תכנון טרמינלים ותכנון תשתיות. הודעות נוספות יבוצעו בנוגע למועד הפתיחה הצפוי.

אודות ג'טקס:

מובילה גלובלית בתעופה לבכירים שזכתה בפרסים רבים, JETEXמוכרת בזכות אספקת פתרונות תמיכה בענפי תעופה גמישים, הטובים מסוגם ללקוחות בכל העולם. ג'טקס מספקת מסופים פרטיים יוצאי דופן FBO, תדלוק מטוסים, שירותי קרקע ותכנון טיסות ייחודי. החברה מטפלת בבעלים ומפעילים של מטוסי מנהלים עבור טיסות עסקיות, מסחריות ואישיות. לפרטים נוספים אודות ג'טקס, בקרו באתר www.jetex.comועקבו אחרינו באינסטגרם, טוויטר, פייסבוק ולינקדאין.

קובץ מצורף

  • Jetex & Berlin Neuhardenberg Airportannounce the signing of a Joint Venture Agreement.

למידע נוסף:

Oleg Kafarov

Director of Portfolio Development & Corporate Communications

Jetex

+971 4 212 4900

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זוכי אתגר מיליון הדולר Graph for All של TigerGraph הרשימו עם פתרונות חדשניים לבעיות גלובליות באמצעות שימוש בטכנולוגיית Graph
הפרויקטים המובילים מתייחסים לבריאות הנפש, תמיכה בפליטים, איתור פשע מאורגן, מאבק במידע מטעה גלובלי ועוד

Preql מגייסת 7 מיליון דולר לבניית עתיד טרנספורמציית הנתונים
Preql, פתרון המרת קוד ללא נתונים, הודיעה כי גייסה 7 מיליון דולר במימון סיד, בהובלת Bessemer Venture Partners בהשתתפות Felicis, ומייסדים מובילים באקו סיסטם של האנליטיקה ביניהם טיילור בראון מ-Fivetran, קינן רייס מ-Looker, טריסטן הנדי מ- Dbt Labs, אלדד פקאש מ-Firebolt ובן סטנסיל מ-Mode. הפלטפורמה של Preql מאפשרת למשתמשים עסקיים לסדר נתונים באופן מובנה לטובת דיווח מבלי לכתוב SQL או להסתמך על כישרון מתמחה בנתונים.

Dante Labs מדגישה את ההתקדמות בתוכנית פיתוח גילוי התרופות שלה, ומדגימה את הערך של נתונים גנומיים לגילוי תרופות
החברה מודיעה על מיתוג מחדש לדנטה גנומיקה כדי לשקף את מאמציה הגלובליים הרחבים יותר

סדרת נשיונל ג'יאוגרפיק החדשה סורקת אחר תשובות ומפנה זרקור להופעתו של KAUST כמרכז מחקר מדעי גלובלי
נשיונל ג'יאוגרפיק מפנה זרקור על אוניברסיטת המלך עבדאללה למדע וטכנולוגיה (KAUST) של סעודיה ב- Chasing Answers , סדרה חדשה בת ארבעה חלקים שחוקרת את הופעתו של המוסד המבוסס על Thuwal כמרכז למחקר ופיתוח מדעי פורץ דרך באזור ובעולם. הסרט התיעודי, שהופק על ידי נשיונל ג'יאוגרפיק, יוקרן בבכורה בנשיונל ג'יאוגרפיק (אנגלית) ובנשיונל ג'יאוגרפיק אבו דאבי (ערבית) ביום רביעי, ה-1 ביוני בשעה 21:00 KSA.

Pacific Green חתמה על הסכם רכישה עבור מערכת אחסון בסוללת אנרגיה של 99.98 מגה-וואט עבור פארק סוללת האנרגיה הראשון בבריטניה
Pacific Green Technologies, Inc. ((OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימת הסכם עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd כדי שזו תספק את מערכת אחסון סוללת אנרגיה BESS) עבור פארק סוללת האנרגיה בהספק של 99.98 מגה-וואט שהחברה מפתחת ב-Richborough Energy Park בקנט, אנגליה.

נשיא מדינת ישראל, יצחק הרצוג, יישא דברים בוועידת פורבס מתחת לגיל 30 EMEA
המגזין פורבס הודיע ​​ כי נשיא מדינת ישראל, יצחק הרצוג, ידבר בפני משתתפי כינוס הדגל שלו, מתחת לגיל 30 EMEA, שיתקיים בתל אביב ובירושלים בין התאריכים 29 במאי - 1 ביוני, 2022.

Linksys מביאה את ביצועי ה-WiFi הטובים ביותר לבית עם סדרה חדשה של פתרונות WiFi 6 Mesh במחירים נוחים
מערכות הערוץ הכפול העדכניות ביותר מספקות גישה אלחוטית מיטבית, מאובטחת ואמינה בכל הבית

עכשיו על מדפי החנויות: כתב העת Breakthrough Journal מפרסם את גיליון אביב 2022: "גיאופוליטיקה אקלימית"
לראשונה בתולדותיו בני העשור, כתב העת Breakthrough Journal עבר מהפך וכעת הוא נמצא על מדפים בארה"ב ובעולם, כולל בקנדה, אירופה והמזרח התיכון. הגיליון החדש, "גיאופוליטיקה אקלימית" (Climate Geopolitics), מתמקד באופן שבו מאמצי הפעולה האקלימיים העולמיים מפרקים לעתים קרובות בעיות גיאופוליטיות מההקשרים ההיסטוריים שלהן כדי להתאים אותם במסגרת של שינוי האקלים.

News Direct הופכת לפלטפורמת ה-Newswire הראשונה שמקבלת מטבעות קריפטו לתשלומים עבור שירות חדשות
הפלטפורמה להפצת הודעות לתקשורת ברחבי העולם מטעם חברות וארגונים - News Direct הופכת לפלטפורמת ה-Newswire הראשונה שמקבלת מטבעות קריפטו לתשלומים עבור שירות חדשות והפצת תוכן מתקדם כדי להצטרף לדבר הבא בתחום עסקאות פיננסיות

Bettcher Industries רוכשת ציוד אוטומטי לעיבוד חלבון של Frontmatec מ- Axcel
Bettcher Industries, יצרנית מובילה של ציוד לעיבוד חלבונים, הודיעה היום על חתימת הסכם סופי לפיו תרכוש את פרונטמאטק ("Frontmatec") מ-Axcel.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI