דף הבית עמוס

עמוס

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: סטודיו 2000
אתר אינטרנט:  www.s2000.co.il
טלפון: 072-211-55-80
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

סטודיו 2000

מרכז העשרה ופנאי לילדים - חוגים, קייטנות, ימי הולדת
רחוב  כורזין 1 (פינת אלוף שדה) גבעתיים 072-211-55-80

http://www.s2000.co.il
מאמרים נוספים מאת עמוס
 
הפעלות יום הולדת
25/07/11 | אירועים וחתונות
ילדים מאוד אוהבים יום-הולדת. סוף סוף יש יום בשנה שהם לא צריכים להתאמץ על מנת לקבל מתנה. לא צריך לקבל ציון טוב בחשבון, או לסיים את שיעורי הבית על מנת לזכות בהפתעות. זהו מן יום נפרד בשנה שבו כולם אומרים "יום הולדת שמח" ומעניקים לך מתנות אין סוף. מבחינת ילדים רבים זוהי הזדמנות ליצור חגיגה גדולה יותר בשיתוף המשפחה והחברים. אבל איך מפעילים שלושים ילדים? בבית הספר יש מורה שעושה את זה, אבל בבית אתם ההורים נדרשים להיות הליצן המרכזי.
למאמר המלא...

יום הולדת מדעי
24/07/11 | אירועים וחתונות
היום הכל התהפך. מי חשב פעם שמים יעלו כסף, שיהיה אפשר להכיר את אהובתך דרך מסך מחשב או שסושי יהפוך להיות נפוץ כמו פיצה. אולי גם אתם תרימו גבה שהילד יבקש יום הולדת מדעי. "מה זה בדיוק?” תשאלו, האם זאת מילת סלנג חדשה לריקוד של לידי גאגא? הרי לא יתכן שהילד ירצה שהמורה לטבע תהיה הליצנית במסיבה שלו. אז למה הילד מתכוון?
למאמר המלא...

קייטנת מדעים
23/05/11 | מדע וטבע
קייטנת מדע אינה המצאה חדשה. לעומת זאת קייטנות רבות ובייחוד קייטנת קיץ הם סיפור שונה בתכלית. מגוון הנושאים והתחומים המדעיים אשר הם נוגעות בהם הוא רחב מאד. נדמה שכמעט אין תחום מדעי שלא מכוסה לפחות באחת מהם. בין אם זה רובוטיקה, בישול מולקולרי, ניסויים כימיים, תרמודינמיקה ועוד. כל קייטנה משלבת אתגרים, גירויים עשירים ויצירה משותפת. כל אחד מהילדים בא לידי ביטוי וזוכה לפתח קשת רחבה של יכולות וכישורים. קייטנות מדעים: עולם של ניסויים והפתעות
למאמר המלא...

איך לבחור חוגים לילדים
22/02/11 | חינוך ילדים
חוגים הם הדרך הנפוצה והנפלאה לילדים להתנסות בפעילויות שונות, להרחיב אופקים, לפגוש חברים חדשים. עם השנים חוגים לילדים תפסו יותר ויותר מקום בחיינו ובחיי הילדים, כשהם מציעים מבחר עצום של סדנאות לילדים וסוגים שונים של חוגים לילדים המעשירים את עולמם ומקנים כישורים מעשיים
למאמר המלא...

קייטנה בקיץ - הכי טוב בשביל הילד שלך
21/02/11 | הפקת אירועים
הקיץ בפתח ואיתו גם עונת הקייטנות שמכניסה את ההורים לכוננות ספיגה: איך להעסיק את האוצרות שלנו ואיך לתמרן את עצמנו בין ישיבות ההנהלה ושיטוטים בין הזברות בספארי. הפתרון המתבקש הוא קייטנה, אולם היום, כדי לבחור קייטנת קיץ המתאימה ביותר לילד ולתקציב, צריך לעשות דוקטורט.
למאמר המלא...

למה לחגוג יום הולדת בחוץ ולא בבית
21/02/11 | הפקת אירועים
יום הולדת זה תמיד כיף – מתנות, עוגות, חברים ומסיבות... אופס, מסיבות? כי דווקא מסיבות יום הולדת, שגורמות לילדינו אינסוף שמחה והתרגשות, יכולות לעיתים להיות החלק הכי פחות משמח עבור הוריהם. מסיבת יום הולדת צריך לתכנן, לארגן, לסדר, לסדר ושוב לסדר וזו בהחלט יכולה להיות משימה לא פשוטה.
למאמר המלא...

יום הולדת - היום הכי מיוחד בשנה
21/02/11 | אירועים וחתונות
יום הולדת זהו יום מיוחד - ילדים מחכים לו כל השנה, מפנטזים על אינסוף פעילויות לילדים, חולמים על שוקולד ומתנות. המבוגרים, גם הם, מתכוננים ליום הזה לפחות שלוש מאות שישים וארבע יום בשנה וחושבים על היום הגדול שלהם.
למאמר המלא...

חוגים פופולאריים לילדים
21/02/11 | חינוך ילדים
אחד הנושאים החשובים בכל בית, לצד נושאים כמו חינוך טוב, מזון בריא ובטיחות באינטנרט,
ניצב גם נושא חוגים לילדים. חוגים הם הדרך הטובה ביותר להעשיר את עולמו של הילד ולהרחיב את אופקיו, לצד החשיפה לחוויות לימודיות לא שגרתיות ומדריכים מקצועיים ותומכים.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI