כיצד נוצרות נשמות חדשות?
נכתב על ידי: ד"ר זיו מאיר
תאריך: 17/09/10

כיצד נוצרות נשמות חדשות?

מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות".

"לכאורה כפי שאמרת קודם לכן" המשיך ידידי המלומד, "מאותן ניצוצות שנוצרו מהתנפצות נשמתו של האדם הראשון, אשר חיכו לירידה. אולם מה יקרה בעוד חמישים שנה? בעוד מאה שנה? כאשר אוכלוסיית העולם תכפיל ותשלש את עצמה"? המשיך ושאל.

"ראה, הזמן כאן, חמישים שנה, או מאה שנה הוא כלום לעומת האינסוף, הזמן הוא תוצר של הכדור בו אנו חיים, מחוץ לכדור הארץ אין זמן, על כן חמישים או מאה שנה הן כאין וכאפס לנשמות הקיימות מיליוני שנים, ואלו שעדיין לא ירדו על פי גישה זו, ירדו בעתיד", השבתי לו והמשכתי.  "מכל מקום, אם נשוב רגע לתיאוריה האפשרית שפיתחתי קודם לכן, לעניין האנרגיות המשויכות גם לחלק הפיסי, האבולוציוני. הרי שכפי שכל דבר בטבע מתרבה על ידי שכפול והתחלקות, כגון: התאים בגופנו, המתחלקים בתהליך הגדילה. או כאשר הם משתבשים ונוצר שכפול תאים בלתי מבוקר המוכר לכולם כמחלת הסרטן. או אפילו אותם יצורים מיקרוסקופיים המתרבים על ידי שכפול וחלוקה. מאחר וקיימת הקבלה, בין חוקי הפיסיקה וחוקי המטאפיסיקה, דהיינו בין החומר לרוח. הרי שגם הנשמות מתרבות באופן זה על פי צורך, כך נוצר מצב בו הנפש משוכפלת, הנפש היא אנרגיית החיות, והליך שכפולה מתחיל עם ההפריה, עם המפגש בין הביצית לזרע. אזיי היא משוכפלת, היא בתחילה "נפש" המורכבת משתי חלקי נשמות ההורים,  אולם עם הזמן ויציאת העובר לעולם, מתחברת אליה חלק של הנשמה אשר בחרה להתגלם בגוף הפיסי", הסברתי לידידי המלומד שנראה כי משום מה הוא מתעמק יותר ויותר בנושא.

"אתה זוכר את הפרסום על  הכבשה "דולי", אשר שוכפלה פיסית בתנאי מעבדה"? שאל. "כן" השבתי, "אז האם בעקבות שכפולה  הגנטי,  גם זיכרונותיה  הקארמתיים  זהים לאחותה"? שאל.

"כן" השבתי לו, "לכאורה התשובה חיובית, היא אמורה להיות זהה לאחותה. שהרי מעבר לשכפול הגנטי נוצר צורך בנפש נוספת, אשר סביר ששוכפלה עקב הצורך שנוצר".

"רגע, אבל לבעלי חיים יש נשמות בכלל? הרי אמרת קודם כי נשמה יש רק לבני אדם, ואילו לבעלי חיים יש רק איזה חלק של נשמה ששכחתי איך קראת לו", ניזכר הפרופ' המלומד. "קראתי לחלק הזה "נפש". הנפש היא החלק הנמוך של הנשמה, אולם נשמה על פי הקבלה יכולה להתגלגל גם בבעלי חיים לצורך תיקון, ולפי זה אני מבין שלא קראת את ספרי "המדריך לגלגול נשמות על פי הקבלה" שהרי שם תיארתי בהרחבה נושא זה, גם לאלו בעלי חיים מתגלגלים הנשמות ולצורך מה" גערתי בו בבדיחות.

 "כן אבל שם אין את נושא השכפול הגנטי כפי שאתה מסביר עכשיו" השיב.  ראיתי שהוא כן עשה "שיעורי בית". "נכון בקבלה יש מצבי תיקון מצד אחד והתפצלות של הנשמה לצורך תיקון בו זמנית, אבל במקרה זה  הנפש לדעתי מתרבה על ידי היווצרות של אנרגיה כתוצאה מההפרייה, ומושפעת משתי ההורים, כאשר רמת הנפש שהיא חלק מהנשמה הוותיקה, מתאחדת עם הנפש החדשה שנוצרה עם או בסמוך ללידה, והרמות הגבוהות יותר של הנשמה כגון: "הרוח והנשמה" מתאחדות עם הנפש בגיל בוגר, הן יורדות בהתאמה ועל פי בחירה לצורך חווית הלמידה שעליהן לעבור".

"אתה בעצם מדבר כאן על נפש חדשה ונפש וותיקה", ציין ידידי.

"כן, הנפש החדשה נוצרת עם ההתעברות כחלק אנרגטי גנטי משתי ההורים, רמת נפש זו היא אנרגיית החיים, הוויטליות, הגנטיקה ועוד, כאשר לנשמה הבוחרת לרדת ולהתחבר, יש את החלק הנפשי של הנשמה שלה, כך שתי חלקי הנפש מתחברים בתחילה, בחלק השני של הנפש מצוי הזיכרון הקרמתי, על כן החלק או הזיכרון הקרמתי של שתי הכבשים בסופו של דבר לא יהיה זהה, על אף שמבחינה גנטית הן כן תהיינה זהות, זאת בהנחה שלכבשים אין את החלק הנשמתי הגבוה יותר". 

"זאת אומרת שיש נשמות חדשות, קבע באופן מוחלט וסופי ידידי המלומד".

"פרופ' קליין, יש לנו כאן במכללה קורס "שחזור גלגולים" שבודאי עשוי מאוד לעניין אותך, אולם כמדומני שהגעת אליי לצורך טיפול כלשהו, או שמא זה חלק מהטיפול" הזכרתי לו לבל ייגרר  לדברים אחרים עד שלטיפול כבר לו יהיה זמן. 

"לא, לא זה בסדר גמור, השיחות איתך כל כך מרתקות עד שהטיפול מתגמד, אנו נגיע לשלב הטיפולים" הפטיר והניף את ידו בביטול .

"אז מה אתה אומר, אם יש נשמות חדשות מתי ואיך הן מופיעות"? שאל בהתעניינות גוברת והולכת.

 לפרטים נוספים ולרכישת הספר בהוזלה במכללת ברק לרפואה משלימה בירושלים.

www.barakcollege.com


 
אודות המחבר

ד"ר זיו מאיר פרפסיכולוג ונטורופט.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article10772.aspx