פרסום באינטרנט בעזרת כתיבת מאמרים
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 03/10/11

עיתונים, רדיו וטלוויזיה שייכים לעבר. היום האינטרנט הוא הפלטפורמה החזקה ביותר ונעשים בה כל השימושים האפשריים, החל מהאזנה למוסיקה וצפייה בסרטים וכלה בפרסום בתי עסק. פרסום באינטרנט הוא הפלטפורמה הכי חזקה וזו שמאפשרת לבעל עסק להגדיל את מספר הקליינטים שלו.

פרסום באינטרנט יכול להתבצע בדרכים שונות, בין היתר, חלונות קופצים ובאנרים. לא כל אחד מוכן לשלם כדי לקבל "ספוט" באתר אינטרנט כלשהו. פרסומים כאלו (חלונות קופצים ובאנרים) רק מפריעים לגולשים והם לא מתייחסים אליהם יותר. אפשר לעשות קידום אתרים יעיל יותר ופחות מציק לגולשים.

פרסום באינטרנט על ידי קידום אתרים אולי מראה תוצאות חיוביות לאט יחסית, אבל לאט ובטוח היא הדרך הנכונה. אז איך עובד בדיוק? קידום אתרים יכול להתבצע במספר דרכים, ביניהן כתיבת מאמרים והעלאה שלהם לרשת. במאמרים האלו כותבים על נושא הקשור לתחום העיסוק של בעל האתר העסקי והם כוללים מילות מפתח ולינקים לאתר העסקי.

כאמור, קידום אתרים הוא שיטה איטית ובטוחה. מי שרוצה להאיץ את התהליך צריך לקחת אדם שמנוסה בתחום ויודע כיצד לזרז את התהליך כמה שיותר. מלבד זאת, כתיבת המאמרים לצורך קידום האתר היא שוחקת ויכולה לייאש והמומחה יחסוך לבעל העסק טרחה רבה.

קידום אתרים מתייחס, בין היתר, לקידום אתרים במנוע החיפוש של גוגל. כל אחד שמחפש משהו באינטרנט, למשל מוצר או שירות, יעשה חיפוש בגוגל. בעת קידום אתרים בגוגל שמים במרכז את מילות החיפוש הנפוצות ביותר הקשורות לתחום בו האתר שצריך קידום עוסק.

קידום אתרים בגוגל מצריך ידע והתמדה. על מנת שקידום האתר יצליח, צריך לדעת מהן מילות החיפוש הנפוצות ביותר שקשורות לתחום העיסוק של האתר המקודם. מילות חיפוש נפוצות יותר יעלו את הדירוג של האתר, ולהיפך.

קידום אתרים בגוגל יגדיל את החשיפה לאתר של בעל העסק, וכתוצאה מכך את החשיפה לעסק. בצורה זו, יגדלו מספר הלקוחות של העסק וכמות ההכנסות. אם לוקחים מומחה לקידום אתרים, העלייה בהכנסות תעזור לכסות במהירות ההוצאות עליו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article21650.aspx