איפה שווה לחפש מקומות לבר מצווה
נכתב על ידי: אקבולוט יעקוב
תאריך: 22/01/12

הבן חוגג בר מצווה? משהו קטן וטוב. כמה פעמים במהלך חיינו אנו חפצים לציין אירוע כלשהו, אך מצד שני, לא יכולים להשקיע בהפקה גדולה מדיי. במקרה זה קל למצוא מספר רב של מתחמים שמפיקים בקלות אירועים לא גדולים. בטקסט שלפניכם נציין את מה שיש ללמוד על הפקת אירועים קטנים, ונסביר את המידע הדרוש בעניין מקומות לבר מצווה ועוד.

מה פירוש בתכל'ס ארוע אישי?

בארוע פרטי אין צורך בהרבה שיקולים פיננסיים או שיקולים לוגיסטיים, ועם זאת אפשר עדיין לחוש אווירה כללית של מועד גדול והנאה גדולה, דוגמת בריתה או ימי הולדת. החליטו על מספר האנשים שיגיעו ביחס אל כמה גדול הארוע וכמה גדול האולם. ניתן להניח כי בבת מצווה, האירוע יסתיים מוקדם יותר, לעומת חגיגת מאורע גדול, וסכום הכסף שחסכתם על השתייה, מספר המוזמנים, מנקים ושאר הגורמים - ניתן להוציא על אטרקציות אחרות לארוע. מוכרחים לדעת עוד על מועדונים לבת מצווה במרכז? נשמח לפרט.

אז איך מארגנים אירוע אישי?

ראשית כל, חובה לבצע הערה גסה של מספר האורחים שצפויים לבוא, ולאור החישוב הזה - נסכם את גודלה של המסיבה. חשוב שתקפידו להזמין רק את מי שאתם בטוחים שירצו לבוא ושלא ירגיזו אתכם. חשוב שתבינו גם שגן ארועים גדול מדיי ייצור תחושה של ריחוק בין מי שיגיע.

אחרי שקבעתם את הרשימה של אנשים, רישמו פידבקים מאתרי אינטרנט לגבי מתחמים אשר שווים בדיקה. גם אם קיבלתם המון לייקים על איזשהו מתחם, עדיין חשוב לדבר עם נציגים מטעם המתחם ולהגיע אל המתחם לאשר בעצמכם. הלא זה הארוע שלכם והכי חשוב שאתם תהיו מרוצים.

בארוע אישי נצטרך להשקיע יותר בפרטים הכי קטנים.

מהסיבה שבחרתם לקיים אירוע קטן בעל מעט משתתפים - ההסתברות גבוהה יותר להסתנכרן עם חלקם הגדול של החוגגים: במיקום הגאוגרפי, בשירים שיושמעו, במנות ועוד. חוץ מזה, ניתן לפנק את מוזמניכם עם צ'ופרים מגניבים בצוּרת שקיות הפתעה, או הופעת סטנד-אפ. עוד אפשרות היא לקבוע אירוע עם קונספט, דוגמת מסיבה בסגנון רנסאנס, ולקבוע בהתאם את מוסיקת הרקע, הביגוד ושאר קישוטים לקונספט הארוע.

עכשיו, לאחר שקראתם קצת לגבי ארועים קטנים, הצלחתם להבין שלמסיבה אישית יש את היכולת להיות אירוע מושקע; תלוי איך הכל יוצא לפועל ובפתיחותם של האנשים. אך לעומת זאת, אם תתעצלו לתכנן גם את הפרטים הקטנים - כל הנוכחים עלולים להשתעמם. לכן, תכננו בקפידה את כל פרט ופרט... ויאללה, לארוע!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article25252.aspx