טפטים מחירים והמלצות
נכתב על ידי: אקבולוט יעקוב
תאריך: 22/01/12

עיצוב הבית בקלי קלות

בהנחה ועל אף מחירי הדיור רכשתם דירה, עברתם למקום חדש או שכרגע יש לכם כסף, כדאי לכם לחשוב על הפן האסתטי. מרבית האנשים נוכחים שעות רבות בתוך הבית, והמראה מאוד משפיע על מצב הרוח. זאת הסיבה שרבים אומרים ששינוי וחידוש אחת לכמה חודשים, לווא דווקא שיפוץ נרחב, עשוי לשנות לגמרי את האופן בו אנו תופסים את מקום מגורינו.

עיצוב הבית - היכן מתחילים?

תיקון רצפות, אריחים חדשים, טפטים מחירים, צביעת הסלון, ריהוט מודרני... אם אתם רוצים שינוי או שדרוג הבית, יש מה לעשות, עכשיו רק צריך לבחור מה אתם אוהבים. הנה 3 רעיונות לעיצוב הבית:

לא לפחד לצבוע - כולנו חיים בעולם שכולו צבעים, ודי חבל להשאיר את הצבעים מחוץ לביתכם. לצבוע את החדר או רק קיר אחד, להדביק טפט בסלון או להשקיע בפרסקו יוקרתי, כך אפשר ליצור משהו חדש מבלי לבזבז הון עתק. בהחלט תתפלאו לגלות איזו השפעה יש לצבע עליכם.

ריהוט - בין אם עברתם לדירה ריקה או בין אם פשוט החלטתם על שדרוג, בעזרת ריהוט טוב תהיה לכם אפשרות להפיץ בבית תחושה ביתית. התייעצו ובחרו רהיטי בית שמשקפים במדויק את טעמכם האישי, אל תעברו את התקציב שהגדרתם מראש ובדקו גם את ההיבט הפונקציונאלי.

הזזת רהיטים - הנחתם שתמיד חייבים למהר לקנות שולחנות חדשים ו/או טפטים מעוצבים לקירות? זאת טעות! מדי פעם תוכלו לעבוד עם מה שכבר יש. שדרגו את הבית בעזרת החלפת מיקום הרהיטים למראה טוב יותר. הרי אחרי הכל, מישהו אמר שהאגרטל חייב לעמוד בפינת החדר?

לפעול לבד או עם מעצב מקצועי?

מעצבים מקצועיים יציעו לכם רעיונות מתוחכמים שלא העליתם בדעתכם, ולא מעט פעמים הם יעלו המלצות יצירתיות שיהפכו במהירות אפילו דירה קטנטנה למקום מרווח. אך אם להיות מציאותיים העסקת מעצב זאת הוצאה משמעותית, ולא קל לבחור את המעצב הנכון בשבילכם. אם מבחינה כלכלית יש אפשרות כזו, ואם באמת יש אדם שמתאים לכם, אז בהחלט אפשר לעבוד עימו.

לטיפים ומידע על תחום העיצוב, עיינו במאמרים שכאן. תתחדשו!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article25268.aspx