הסרת שיער לצמיתות
נכתב על ידי: אוסנת אברמוב
תאריך: 11/02/12

החיים בעולם המודרני הביאו איתם המון דוגמאות חדשות ש משפיעים על איך כל אחת ואחד מאיתנו חשים את עצמנו, לכן המון אנשים מעוניינים לעשות ניתוחים פלסטיים שלא תמיד הסיבה היא להיות פתאום לאיזה דמות מוזרות של ברבי וקן, אלא בגלל שאנו רוצים לתקן את המראה שקיבלנו מאמא אדמה.

אין מי שלא אוהב להראות חתיכים, אין שמחה מהנה יותר לדוגמא מתספורת מקסימה או בגד מעוצב טוב עלינו ומבליטים את הגזרה (או אולי יותר נכון מטשטש את האזורים שאנו פחות מרוצים מהם), אבל לרוב הגיל והגנים משנים את הגוף, ופה בדיוק מתעניינים על הרפואה הפלסטית שמעניקה לנו אפשרויות רבות לשפר את המראה ועמו גם האישיות מבלי לעשות חור בכיס.

מה כדאי לשאול אם מתכננים לעבור הסרת שיער בלייזר מחירים?

 
וממה הכי חשוב להיזהר הנה כמה עצות שבעזרתן תוכלו לעשות טיפול את הדגשים החשובים ביותר.

חשוב מאוד לבקש שיציגו לכם תצלומים של עבודות קודמות של הרופא שאתם רוצים שינתח אתכם, באופן זה יהיה ניתן להיוודע ל היכולות ולהתרשם מה ניתוחים וטיפולים שביצע.

השתדלו שלא לראות את התוצאות הניתוח מיד אחרי שמורידים את התחבושות, חשוב מאד להתאזר בסבלנות כי עם הזמן הנפיחות תפחת והאף יקבל צורה מושלמת.

לנתח את האף- בימים אחרי שעוברים את הניתוח כדאי להגביה את הראש מעט שאתם שוכבים במיטה על-מנת להוריד משמעותית נפחיות מצטברת וכדי למנוע נוזלים ובצקות באזור האף.

ללא משקפיים- אם הנכם מרכיבים באופן קבוע משקפי ראיה יש לדאוג ל עדשות-מגע זאת בפני ש בסיומו של טיפול אי אפשר להשתמש במשקפיים בערך ל בערך חודש.

מטפלים בחזה- אסור ללכת על ניתוח הקטנת חזה לפני תחילתה של דיאטת הרזיה מכיוון ש החזה משתנה בעת ירידה במשקל וצורת החזה עוברת שינוי מכיוון שכך לפני הכל לעשות דיאטה ולאחר מכן לבצע את הניתוח.

המכונים הטובים יכולים להציע לכם הדמיות ממוחשבות תבקשו מהמנתח להראות לך איך הגוף יראה בסיום הניתוח ואחרי שבועות ספורים, כך תרגישי בטוחה שבחרת את המידות והצורה המתאימות לך.

חייבים הסרת שיער לצמיתות? בקרו במדריך שלנו ובואו למצוא את כל המחירים והייעוץ.


 
אודות המחבר

מידע והמלצות על ניתוחים פלסטיים וגם על הסרת שיער לצמיתות הרמת חזה ועוד ניתוחים פלסטיים תוכלו למצוא באתר שלנו www.iaer.org.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26054.aspx