עיצוב גינות עם מטבח חיצוני - עסק טוב לאחסון מזון
נכתב על ידי: רובי
תאריך: 11/02/12

היכן מקבלים הצעות מחיר למטבחים

רמות המחיר של מטבחים משתנות מאוד ומדובר על סקאלה די רחבה שמתחילה בפחות מ-20,000 ש"ח למטבח מלא ופשוט מאוד ועד מעל 100,000 ש"ח למטבחי יוקרה עצומים. לכן מן הסתם חשוב ביותר לקבל הצעות מחיר של מטבחים מספקים שונים, תתפלאו לראות שעשויים להיות הבדלים משמעותיים מאוד בין נגרייה אחת לשנייה או בין חברות המטבחים השונות. השוואת מחירים של מטבח יכולה להיות עניין מאוד פשוט וקל כיום.

עיצוב גינות עם מטבח חיצוני - זה עסק די נוח

בניה של גינה היא תהליך שכולל שילוב של מספר אלמנטים ובדרך כלל גם נעסיק מספר בעלי מקצוע שונים. גינות פרטיות מורכבות מדקים, פרגולות, דשא סינטטי, צמחיה שונה, עצים, ולעיתים גם תאורה ופינות ישיבה ואירוח לאורחים שלנו ולתושבי הבית.

עוד לפני שאנו מתחילים בשיפוץ עצמו השלב הראשון הוא להיתבונן בדוגמאות ולהחליט מה אהבנו בדיוק ומה אנחנו רוצים. טיפ נחמד הוא להיסתכל על דוגמאות לעיצוב גינות עם פרגולות או עם דקים, ולהיתקדם משם.

הקמת אי חיצוני למטבח

אי הינו פיתרון נהדר לאחסון מזון, אנו כבר מכירים את נושא פתרונות האחסון למזון ולכלים שקיימים כיום בתוכו, השילוב שבין חצר יפהפיה לבין אי שיכול לאפשר פינת אירוח וישיבה, וכן הוא בעצמו מבחינת אחסון מזון עסק טוב לפתיחת הגינה לאפשרויות חדשות.

הדרך הפיזית

אפשר לבצע בקרב חברות מטבחים השוואת מחירים של מטבחים בשיטה הישנה, זו שמערבת כיתות רגליים והליכה פיזית לאולמות תצוגה, נגריות ובתים של לקוחות קודמים של נגרים. בפורמט זה מקבלים לרוב הצעות מחיר ממספר מצומצם של ספקים, כמה נגריות אולי חברת מטבחים גדולה עם אולם תצוגה באזור הרלבנטי אליכם, לרוב לספקים השונים תגיעו פשוט כי אתם יודעים שהם נמצאים באזור או דרך מכרים למיניהם. על פניו אין בעיה עם שיטה זו של השוואת מחירי ועיצובי מטבחים ואנשים רבים ביצעו זאת בדרך זו לאורך שנים. אך בפועל מדובר על תהליך שמצריך זמן רב, נסיעות, הוא מוגבל לרוב למה שאתם מכירים או לאזור גיאוגרפי מצומצם מאוד ועוד.

היעזרו בכוח הרשת

השיטה המודרנית, היעילה והנוחה יותר לביצוע השוואת מחירים של מטבחים, קבלת הצעות מחיר וראשית כל בחירת סגנון המטבח המועדף עליכם היא שיטה שנעזרת בכוחה העוצמתי של רשת האינטרנט. הרשת מלאה בקטלוגים, פורומים ואתרים של נגריות וחברות מטבחים ממותגות. כך שאפשר בקלות לבחון ספקי שירות רבים מאוד, לראות עבודות, סגנונות ורמות גימור ולבחור כמה אפשרויות שבאמת נראות לכם ושמתאימות לכם בדיוק.

צורה יעילה לקבלת הצעות מחיר ולברר על מחירי מטבחים היא באמצעות פורטל מטבחים שמרכז ספקי שירות רבים ומגוונים מכלל אזורי הארץ ומקשר בין החברות והנגריות המתאימות לבין הלקוחות הפוטנציאליים – פשוט, מהיר, ללא התרוצצות ובזבוז משאבים ומאוד יעיל. בצורה זו אפשר לקבל תמונת מצב עדכנית ואיכותית של הצעות מחיר ורק אחרי שבוחנים מגוון ספקי שירות, מקבלים הצעות ומבצעים השוואת מחירים אפשר לגשת פיזית לראות אולם תצוגה או מטבחים מוכנים של מבחר מצומצם ואיכותי יותר.

פורטל אקרמן מטבחים - השוואת החברות והנגריות במקום אחד


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26056.aspx