איך מזמינים חברת הובלות?
נכתב על ידי: אוסנת אברמוב
תאריך: 12/02/12

מעבר דירה יכול להיות קל ופשוט. איך? את התשובות תמצאו במאמר הבא.

תהליך מעבר דירה זה עסק לא פשוט. אחרי חיפושים ארוכים סוף סוף מצאתם את המקום המושלם ועכשיו הגיעה השעה לעבור. איך בוחרים הובלות במרכז? לא צריכה להיות שום בעיה, במידה ותעשו הכל בצורה חכמה.

מהי הדרך הטובה ביותר בלבחור הובלות בראשון לציון? לאילו פרטים מומלץ לשים לב? הרי כמה עצות מועילות למעבר קל:

- תמיד עדיף להזמין הובלה, על פני העברה עצמאית - אז אולי זה יקר יותר, אבל בסופו של דבר, אתם תוציאו את מה שחסכתם על כירופרקטים ואורתופדים. ככה תישארו פנויים ולפקח ולנהל את המעבר עצמו. בנוסף, אם תזמינו הובלות בגוש דן ניתן לבטח את התכולה בזול.

- שימו לב שאתם חותמים על חוזה מסודר שבו מפורט תעריף ההובלה, הסכם הביטוח, זמן תחילת ההעברה ופירוט של החפצים המועברים. חוזה מפורט בדרך כלל מונע את רוב הבעיות.

- החליטו אם אתם מעדיפים לארוז לבד, או אם אתם מעדיפים שהמובילים יעשו זאת במקומכם. אם לא מפריע לכם לתת למישהו זר להתעסק לכם עם החפצים ואם אתם מוכנים לשלם על השירות, זאת אופציה מצויינת. מצד שני כדאי לזכור שאף אחד מלבדכם לא יתייחס לדברים שלכם עם הכבוד הראוי להם...

- מעבר הוא הזדמנות מצוינת להיפטר מחפצים מיותרים. כדאי לנצל את ההזדמנות לעשות סדר ולתרום את הספרים, הרהיטים ומכשירי החשמל שכבר אין בהם שימוש.

- מומלץ לרשום על הארגז לאיזה חדר הוא צריך להגיע, כך תקלו על המובילים בסידור הקרטונים בבית וכמובן, על עצמכם בשעת הפריקה.

כאשר עוברים דירה פותחים פרק חדש בחיים, ועל כן מומלץ להתחיל אותו על רגל ימין. אם מתחשק לכם לקרוא עוד בנושא הובלות או להשיג מובילים, חזרו בהקדם לקרוא את המאמרים הבאים שלנו בנושא מעבר דירה. קריאה מהנה!.


 
אודות המחבר

מידע והמלצות על ניתוחים פלסטיים וגם על הסרת שיער לצמיתות הרמת חזה ועוד ניתוחים פלסטיים תוכלו למצוא באתר שלנו www.iaer.org.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26060.aspx