ביטוח רכב השוואת מחירים
נכתב על ידי: אוסנת אברמוב
תאריך: 12/02/12

צריכים לחדש את ביטוח המכונית?

עייפתם מחיפושים? איך ניתן להוזיל מחירים? חפשו ביטוח רכב רק אצל סוכן מקצועי! יש לנו בכל שנה המון הוצאות יקרות על הרכב המון- דלק, ניקיון רישוי ועוד. אבל הרכב שלנו הוא אחד בחיי היום יום .

צריכים לחדש את הביטוח? אם גם אתם צריכים ביטוח לאוטו בעלויות שפויות הכנו לכם כמה כמה המלצות כיצד משווים מחירים, וכיצד תרכשו ביטוח טוב בעלות נהדרת לא מזיק לקרוא.

לא מחכים- זאת לא טיסה לחו"ל... לא ממתינים לדקה 90, שכשבועיים טרם פקיעת הפוליסה תתחילו לחפש חברת ביטוח, כך יהיה לכם מספיק זמן שבו תוכלו להשוות לבדוק מספר פוליסות ולקבל מחירים טובים.

אצל מי כדאי? בקשו לקבל הצעות אצל חברות ביטוח וגם אצל סוכני ביטוח רכב מורשים, תתפלאו אבל יש פערים! בדקו את ההבדלים גם באותיות הקטנות ומהם המחירים אתם תמצאו פערים גדולים שיכולים להוזיל עד מאות שקלים!.

תמיד כדאי שכל סוגי הביטוח שלכם יהיו מרוכזים בחברה אחת ביטוח הבית למשל, ביטוח חיים וגם ביטוח הרכב זה טוב יותר אם יש לכם סוכן מצוין. שהכל במקום אחד זה פשוט ונוח ואפילו משתלם יותר.

תמיד טוב לשאול גם המכרים והחברים אולי לאחד מהם יש רכב זהה לאוטו שלכם? אולי הם מכירים חברה מומלצת? גם אם כן וגם אם לא מומלץ לבדוק. בארצנו הקטנה כל אחד מכיר מישהו שיכול לסדר הנחה.

איזה ביטוח? כולם מתלבטים על הביטוח לעשות מקיף או לא גרר ורכב חלופי? תמיד טוב לבטח את האוטו במקיף, פוליסה שכוללת בתוכה את כל התרחישים, תמיד טוב לעשות ביטוח שיהיה בטוח!.

איזה כיף זה מכונית פרטית, כמה זה טוב שאנו נעים בכבישי ישראל בקלות ולמרות ש... כבישי הארץ עמוסים, מחיר גבוה לבנזין, צריך לבקר במוסך מעת לעת, ניקיון ואחזקה ועוד הוצאות לא צפויות אבל רכב זה איכות חיים למרות הכל יש לכם שאלות?.

רוצים ביטוח רכב השוואת מחירים? אנחנו נשמח לעזור לכם אתם מוזמנים להתייעץ ולשמוע על הנחות בפורטל שלנו השירות שלנו מאפשר לכם לקבל הנחות תוך דקות ספורות.

ומה עוד? הכי חשוב תנהגו כמו שצריך..


 
אודות המחבר

מידע והמלצות על ניתוחים פלסטיים וגם על הסרת שיער לצמיתות הרמת חזה ועוד ניתוחים פלסטיים תוכלו למצוא באתר שלנו www.iaer.org.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26061.aspx