שיניים וניתוחים פלסטיים
נכתב על ידי: אוסנת אברמוב
תאריך: 14/02/12

כולנו אוהבים להיראות הכי יפים, עוד לא הומצאה שמחה מהנה יותר לדוגמא מתספורת מחמיאה או בגד חדש שיושב יפה עלייך ומבליט את החלק היפים שלנו (או יותר נכון מסתיר את האזורים שאנחנו פחות מרוצים מהם), העניין הוא ש לעתים הזמן והגנטיקה עושים את העבודה, ובעת הזאת מתחילים לחשוב על הרפואה הפלסטית שמעניקה לנו מגוון אפשרויות לשדרוג המראה שלנו ועמו גם הדימוי-העצמי וכל זאת בלי לעשות חור גדול מדיי בחשבון הבנק.

מה צריך לבדוק כשמתכננים לעבור טיפולי שיניים? וממה יש להיזהר הנה כמה טיפים שיאפשרו לכם לעשות טיפול את כל העצות.

בקשו ולראות את תיק העבודות המצולם שמטפל בכם, בדרך זו אפשר להתרשם טוב יותר מ ניסיונו וגם לראות ציפוי שיניים וניתוחים שבוצעו על ידו.

לא צריך לחפש את תוצאותיו של הניתוח הפלסטי ישר לאחר שמסירים את התחבושת, חייבים לשמור על סבלנות אחרי כמה שבועות הנפיחות תחלוף והאף יקבל את הצורה הסופית.

ניתוחי אף- בשבוע אחרי ביצוע הניתוח מאוד מומלץ להגביה מעט את הראש כש רוצים ללכת לישון וזאת בכדי להפחית הנפיחות ולמנוע הצטברות נוזלים באזור שסביב האף.

בלי משקפיים- אם אתם מסתייעים ב עדשות או משקפיים חשוב שיהיו בידיכם עדשות-מגע כי אחרי ביצוע הניתוח אסור להסתייע במשקפיים לזמן של חודש ימים לפחות.

ניתוח חזה- מאד לא מומלץ ללכת על ניתוח הקטנת חזה לפני תחילתה של הורדה במשקל מפני ש החזה שלנו משתנה בעת הירידה במשקל וצורת החזה משתנה לכן כדאי לפני הכל להוריד במשקל ואז לגשת לעשות את הטיפול החזה.

מכוני טיפוח טובים יכולים להציע לכם הדמיה ויזואלית ממוחשבת מומלץ לבקש מהמנתח שיראה איך תראי לאחר הניתוח ואחרי כמה חודשים, באופן זה תוכלי להיות בטוחה שבחרת במידה ובצורה הראויות.

לא מצליחים למצוא רופא שיניים? בואו לפורטל שלנו ובואו למצוא את כל מה שאתם צריכים.


 
אודות המחבר

מידע והמלצות על ניתוחים פלסטיים וגם על הסרת שיער לצמיתות הרמת חזה ועוד ניתוחים פלסטיים תוכלו למצוא באתר שלנו www.iaer.org.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26191.aspx