איך מוצאים משחקים באינטרנט?
נכתב על ידי: אריאל
תאריך: 11/04/12


לפי הסטטיסטיקה, רוב הסיכויים שגם אתם שקוראים שורות אלו משחקים במחשב. יש סיכוי שאתם גיימרים מושבעים שקונים חומרה ודואגים לשדרג את המחשב כדי שיתמודד עם המשחק האחרון שיצא, ומצד שני ייתכן שאתם נכנסים לכמה דקות בין מטלות ומסיימים משחק של שולה מוקשים או שנכנסים לכמה דקות כל פעם כדי להנות ממשחק דפדפן זריז. השאלה הבוערת היא – איפה מוצאים את המשחקים האלה? יש עולם שלם ותעשיה נרחבת של משחקים – איך מגיעים אליהם? במאמר זה ננסה להציג מהם המקומות המובילים בהם ניתן למצוא משחקים בזמן גלישה באינטרנט, וניתן דוגמאות מעשיות שיאפשרו לכם להתחיל לשחק!

מציאת משחקים באתרי משחקים

המקום הראשון שאליו נפנה כדי לחפש משחקים, באופן טבעי, יהיה אתרי משחקים. ישנם אינספור אתרים שמוקדשים למשחקים ברשת האינטרנט, והם מתרכזים בגורמים שונים ומשונים. לדוגמא, קיימים אתרים שעוסקים בביקורות עבור משחקים מפורסמים, יש כאלה שעוסקים בנישות ספציפיות, יש כאלה שמתרכזים במשחקים שהם פרי עבודתו של מפתח יחיד (ולא חברת משחקים בעלת סניפים רבים) וכן הלאה. ראשית צריך להבין מה אנחנו מחפשים ומה מעניין אותנו, וברגע שהגענו למסקנות – אפשר להיכנס לאתר הרלוונטי.

חיפוש משחקים במנוע חיפוש

משחקים מפורסמים הצליחו להפוך למותגים של ממש, ובתור כאלה, מנועי החיפוש יודעים להתאים תוצאות רלוונטיות למי שמחפש אותם. לדוגמא, אם תחפשו שם ספציפי של משחק, תמצאו רק אותו. יש משחקים שהם סדרה, ובמקרים כאלה אפשר לחפש את שם המשחק ולהוסיף לו מספר. במקרים אחרים, אפשר לחפש ביטויים ספציפיים דוגמת משחקים להורדה כדי להבטיח שהתוצאות שיתקבלו יהיו רק של משחקים שאותם אפשר לשמור במחשב, לפי הדוגמא שנתנו.

אתרי נישה עבור משחקים מסוג מסויים

זוהי עובדה שלא כולם יעדיפו אותו דבר, על אחת כמה וכמה כשמדובר במשחקי מחשב. משחקים היום מתחלקים לתחומים רבים ושונים כשבהם ניתן למצוא תחומים כלליים דוגמת משחקי נהיגה ועד לנושאים מאוד נקודתיים כמו משחקי ניהול מספרה (כלומר, מי שמחפש לשחק במשהו כזה, יודע במדוייק מה הוא מצפה למצוא).
קיימים אתרים שלמים שמוקדשים לנישה כזאת או אחרת, כמו אתרים שכוללים באופן בלעדי משחקי בנות בלי שום דבר אחר, ואתרים שלמים שכל מה שאפשר למצוא בהם זה משחקי נהיגה וטיס...

בקיצור – לא חסר. מי שרוצה לשחק, הרשת כולה פרושה לרגליו ומציעה כל אפשרות שתעלה על הדעת. אם יצא לכם לשחק במשחק מעניין, ספרו לנו מהו, נשמח לדעת גם כן!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article28144.aspx