איך לבחור טבעת אירוסין|איפה לקנות טבעת אירוסין|איך בוחרים טבעת אירוסין| מה לא מספרים לכם?
נכתב על ידי: יעקב פוגל
תאריך: 26/05/12

למה לקנות טבעת אירוסין איכותית ?

לעיתים קרובות אני נתקל בשאלות: למה צריך להוציא כמה אלפי שקלים על יהלום בטבעת אירוסין? למה צריך לקנות יהלום איכותי כאשר ניתן לקנות יהלום מטופל (שעבר טיפולי השבחה) במחצית המחיר? את מי בכלל מעניין הצבע והניקיון של היהלום? מה שחשוב שיראה טוב מלמעלה!

בכתבה זו אנסה לענות על שאלות אלו ולהבהיר מס' הבהרות בכל מה שקשור ליהלומים ולטבעות אירוסין.

בקנית טבעת אירוסין יש להתייחס לעובדות הבאות:

1)     טבעת אירוסין זו הקניה הראשונה המשמעותית שאתה קונה לאשתך לעתיד ובידך החלטה האם לקנות לה מוצר איכותי או נחות.

2)     טבעת אירוסין היא למעשה "כרטיס הביקור" שלך – אתה צריך להחליט האם כרטיס הביקור שלך יהיה יוקרתי ובעל נוכחות או כרטיס  ישן ומקומט.

3)     טבעת אירוסין הינה מוצר יחודי שאמור לשמש את אשתך כל החיים ובדרך-כלל כל יום. אין עוד מוצר שהשימוש בו כל-כך רב כמו טבעת אירוסין. אי-לכך המוצר אמור להיות איכותי ועמיד לאורך זמן ולא זול ונחות.

4)     ההבדל במחיר בין יהלום איכותי ליהלום נחות בסדר גודל בין 0.35-0.45 קראט הינו 1500 ש"ח. בהנחה שיהלום זה ישמש את אשתך 50 שנה, הרי שמדובר כאן בהשקעה נוספת של 30 ש"ח לשנה !!!!

5)     יהלום באיכות נמוכה או יהלום מטופל ניתן לזיהוי בקלות. לפעמים רואים את הפגמים בעין ולפעמים רואים חוסר ברק של היהלום. דמיינו לעצמכם מצב עתידי בו מישהו יעיר את תשומת לב אשתך שהיהלום מטופל או יהלום באיכות נמוכה ביותר – איך תיראה אז בעיניה.

6)     במידה ובעתיד תרצו לשדרג את היהלום ליהלום גדול יותר קחו בחשבון שליהלום זול או יהלום מטופל אין כמעט ערך ואף אחד לא יהיה מוכן לקנות אותו מכם אפילו לצורך שדרוג.

7)     היהלום היחידי השומר על ערכו העתידי הוא יהלום עם תעודה של G.I.A בלבד. כל תעודה אחרת סחירותה יורדת עד כדי 80% פחות.

לאור כל האמור לעיל הנני ממליץ לקנות יהלום איכותי עם תעודה של G.I.A. עדיף לקצץ 1500 ש"ח בהוצאות החתונה ולהוסיף אותו למחיר היהלום בטבעת האירוסין.

לטיפים נוספים :       FOGEL-DIAMONDS.CO.IL


 
אודות המחבר

יעקב פוגל – חבר בורסת היהלומים -  מכירה יבוא ויצוא של יהלומים תכשיטים טבעות אירוסין       יעוץ  חינם

טל.      0543978160      03-6130028

CARAT3@GMAIL.COM

WWW.FOGEL-DIAMONDS.CO.IL

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29384.aspx