שירותי גיבוי לעסקים
נכתב על ידי: nati bentov
תאריך: 29/05/12

הכל על אחסון אתרים!

בהנחה וכבר בניתם אתר מקוון, שילמתם על עיצוב, הזנתם אליו תכנים טובים והשקעתם בו כסף - חשוב לבחון רכישת אחסון. כל עמוד אינטרנט, אישי או מסחרי, חייב להיות מאוחסן על פני שרת מיוחד. שרת כזה זהו מחשב על שלא כמו מחשב PC שמאפשר גיבוי של מספר רב של קבצים בו זמנית.

שירותי גיבוי זה לא עניין כה פשוט, לא כל ספקית אחסון תתאים לאתר שברשותכם, מסיבה זו חשוב מאוד לבדוק את הנתונים הבאים -

באיזה שרת מדובר - בתחום ישנן הרבה טכנולוגיות שונות, דפי אינטרנט נבנים בקונפיגורציה שונה ולא כל שרת מתאים לאחסן את אתרכם. חובה לשאול אם שרתי החברה המדוברת יתאימו לאתר שבניתם.

לבחור בחברה אמינה - שרת לא באוויר מזיק מאוד לאתר, במיוחד אם מדובר בפורטל אינטרנט מקצועי. בכל שעה בה האתר לא באוויר בשבילכם זה הפסד כלכלי רציני. חשוב לבחור בחברה טובה, את שתוכל לתחזק את השרתים שהיא מחזיקה ולסדר תקלות במידה ויש בכך צורך.

חבילת אחסון - איזו חבילה אתם מחפשים לאתרכם? כמה זה יעלה? כמו בעסקאות אחרות, מאוד חשוב לבדוק מה אתם מקבלים עבור התשלום. חשוב לבדוק את נפח חבילת האחסון ומהירות העברת הנתונים.

מיקום השרת - אדם שמחפש שרת ייעודי זול, יכול להגיע למצב בו מבזבז כסף על שרת בסוף העולם. שרתי אחסון אלה עובדים לאט מאוד, הקצב של העברת המידע יכול להיות איטי בצורה מרגיזה ובמקרה של צרה - ייתכן ולא יהיה מענה.

והדבר הכי חשוב - בדקו מראש עם החברה שקיים גיבוי טוטאלי של המידע ששמים על השרת, עניין זה כנראה יחסוך מכם בעיות בעתיד.

אז מה עושים עכשיו?

אחרי שבדקתם את הנושאים היסודיים הללו, צריך לבדוק כמה שיותר האפשרויות השונות. בסופו של יום, אתם תרצו להיות בטוחים שהנכם נהנים משירות איכותי שיבטיח לאתר שברשותכם מהירות טובה.

עם המידע שכאן בחירת אחסון לאתר האינטרנט שלכם לא תצטרך להיות עבודה מורכבת מדי, קריאה נעימה

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29477.aspx