מידע אודות טיולים מאורגנים למשפחות בחו"ל
נכתב על ידי: מיכאל רומנסקי
תאריך: 26/06/12

עבור ישראלים רבים, חופשה בחו"ל נחשבת לחלום של ממש וכל ישראלי ממוצע מעוניין לעשות זאת לפחות פעם בשנה. כולם חולמים על חופי ים אקזוטיים, על מאכלים ומשקאות ייחודיים, על נופי טבע עוצרים נשימה, על ערים עתיקות עם קסם של פעם, על היסטוריה ותרבות מרתקת. אבל לא כולם בוחרים לעשות זאת דווקא עם הילדים. למרות זאת, טיולים מאורגנים למשפחות בהחלט יכולים לשדרג את החופשה.

כיום, לטוס לחופשה בחו"ל ולהשאיר את הילדים בבית לא חייבת להיות האופציה היחידה ליהנות, ומסתבר שהרבה ישראלים הבינו זאת. בימינו אפשר למצוא הרבה מאוד טיולים מאורגנים למשפחות טובים לא פחות מהטיולים אליהם הורגלתם.

קבלת ההחלטה: להביא את הילדים לחופשה או לא?

כל אחד זקוק לחופשה, חופשה מהבוסים, מהעבודה, מהשגרה יומיומית... גם אם זה למספר ימים. טיסה לחו"ל בהחלט יכולה להיות הפתרון המושלם לכך. בין אם זה נופש או טיול, ביקור במדינה חדשה ואטרקטיבית מסייע לכם להתנתק לכמה רגעים מן השגרה ולקבל אנרגיות חדשות. אבל האם עצרתם פעם לחשוב שגם לילדים שלכם מגיע קצת חופש?

הרבה הורים לא מעוניינים לטוס עם הילדים מכל מיני סיבות, חלקם רוצים מנוחה גם מהילדים, אחרים מפחדים מסכנות אשר חבויות בטיול שכזה ויש כאלו אשר מודאגים מהעלות הכספית של טיול משפחתי בחו"ל. אך כיום טיול שכזה ממש לא צריך להוות מעיון עונש להורים. לשם כך קיימים טיולים מאורגנים למשפחות.

טיולים מארגנים למשפחות

בימינו אפשר למצוא הרבה מאוד אפשרויות של טיולים מאורגנים למשפחות, טיולים המאפשרים לכם ליהנות בטיול בחו"ל אך לעשות זאת ביחד עם כל בני המשפחה. אופי הטיול המאורגן מקטין את כמות הדאגות והעצבים, שכרוכים בנסיעה מסוג שכזה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את היעד ואת חברת הנסיעות שתארגן לכם טיול מושלם, עבורכם ועבור הילדים שלכם. חשוב לזכור כי אופיו של טיול מאורגן למשפחות שונה במקצת מטיולים אחרים בחו"ל, שהרי חופשה משפחתית צריכה לשלב לא מעט פעילויות ואטרקציות לילדים. אתם תיהנו ותקרעו את העיר בזמן שהילדים יבלו בדיוק כמוכם, אם לא יותר.

טיול משפחות אחר

כמו כל הטיולים המאורגנים למשפחות אתם יכולים לצאת עם בני המשפחה לחופשה ביעד פופולארי כמו צרפת למשל. בטיול שכזה תבקרו עם הילדים ביורודיסני, תתרשמו משדרות השאנז אליזה, תבזבזו כסף על קרפ צרפתי, גלידה, חולצות עם הדפס של מיקי או מגדל אייפל, שלל מזכרות ומגוון צעצועים שילדים אוהבים. אבל אם אתם מסוג האנשים שמעזים ומחפשים טיול משפחתי שונה במקצת, כדאי שתדעו שיש אופציות נוספות לטיולי משפחות.

רבים לא מודעים לכך שטיולים מאורגנים למשפחות בחו"ל לא חייבים להיות כמו כל הטיולים הרגילים שכולם מכירים. טיול משפחות אינו חייב להתמקד בבזבוזים או בערים אירופאיות ידועות, שהרי יש לא מעט יעדים מיוחדים וידידותיות למטייל אליהם מגיעים פחות תיירים ישראלים, אך הם לא פחות מעניינים ומהנים עבור הילדים שלכם. אז אם רציתם טיול אלטרנטיבי ואטרקטיבי, טיול בלתי נשכח אשר יותיר על הילדים ועליכם חותם במשך שנים רבות, דעו כי חברות הנסיעות מציעות הרבה מאוד טיולים חווייתיים במקומות אקזוטיים המתאימים לבילוי לכל המשפחה, לילדים ולהורים כאחד.

לסיכום, גם אם בהתחלה זה לא נשמע כך, טיולים מאורגנים למשפחות יכולים לשדר את החוויה שלכם בחו"ל, שהרי מה יותר מהנה מבילוי משפחתי, מטיול בו הורים וילדים נהנים גם יחד? יחד עם זאת, בעת תכנון הטיול כדאי לזכור כי כמו בכל פעילות לילדים, על הטיול שלכם להכיל אלמנטים תרבותיים, היסטוריים וחינוכיים ולא רק פעילויות כיף, כך הילדים יזכרו את החוויה הייחודית לנצח. כיום לא מעט חברות מציעות טיולים מאורגנים למשפחות ביעדים שונים ברחבי העולם, כל שעליכם לעשות הוא לבחור נקודה על הגלובוס.  טיסה נעימה!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article30263.aspx