המרת מטבע – יתרונות מול חסרונות
נכתב על ידי: יוסי בוזגלו
תאריך: 05/07/12

כמה פעמים יצא לכם לשמוע "הדולר ירד" "הין עלה" "היורו קרס" , אלה הביטויים הנפוצים ביותר בשוק המרת מטבע בקיצור "ברוכים הבאים לשוק המט"ח העולמי". המסחר של המרת מטבע פועל בשוק כבר הרבה מאוד שנים עוד לפני שהתחילו לסחור במניות בעולם. כולם ידעו כבר אז שערך של מטבע זר יכול להשתנות כל יום ובדרך זו אפשר להפיק ממנו רווחים או הפסדים. מאוחר יותר, עם מסחרן של המניות בשוק, הבינו הסוחרים כי הכסף הגדול נמצא בעצם בבורסת המניות היום, המסחר בהמרת מטבע הוא זמין לכל אחד וכל מה שאנו צריכים בעידן של היום זה אינטרנט אבל ממש כמו במשחק קלפים, עלינו לדעת כסוחרים שאנו אף עלולים להפסיד כסף ובהרבה מקרים גם הרבה.

המרת מטבע חוץ – אפשרי בכל זמן ובכל שעה...

אם אתה סוחר במניות דרך חשבון הבנק שלך אתה יכול להתעדכן ולסחור במט"ח ובמניות דרך האינטרנט בביתך, בבית קפה, בדרך לעבודה ובכל מקום אפשרי. כל מה שאתה זקוק לו בעצם הוא ניסיון, הכרת השוק הכלכלי בעולם והכי הרבה מזל, היות ובין רגע אחד למשנהו ישנן תנודות והכל זה שאלה של תזמון נכון.

המרת מטבע – שירות עד הבית!

היום ניתן להזמין שירותי המרת מטבע דרך חברות הנותנות שירות זה באינטרנט. אפשר לבצע את הפעולה דרך כרטיס האשראי אפילו בתשלומים לרכוש את המטבע הזר והכסף יגיע אלייך עד פתח הדלת. פעולה זו מונעת מאתנו לחטט רגליים על מנת למצוא עמלות  ושערים נמוכים. השירות הוא בטוח וקיים בשוק כבר למעלה משנתיים. בצורה זו ביצענו רכישה בטוחה ומשתלמת מחברה ידועה, ללא חששות והעיקר זה מאוד נוח!

המרת מטבע – מזומן או המחאת נוסעים?

המחאות נוסעים היו תמיד נוחות ובטוחות יותר עוד מה 117 בגלל מסחר בחו"ל והאנשים שהרבו לנסוע לחו"ל. מדוע עדיף לנו להשתמש בהמחאות נוסעים כשאנו טסים לחו"ל ולא במזומן? – אם כסף מזומן נגנב ממך בעת שהייתך בחו"ל אין לך עליו ביטוח, אבל אם קנית המחאות נוסעים אזי אתה מכוסה מפני גניבה אך תמיד יש לכל יתרון את החיסרון שלו. על פירעון כל המחאה בזו מתווספת עמלה  בנוסף לרווח המוצר משערי המרת מטבע, אך כיום כרטיסי האשראי הבינלאומיים הופכות את נסיעתנו לנוחה יותר ואפשר לקנות בתשלומים ברוב בתי העסק בעולם. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article30475.aspx