הזמנת מדביר פרעושים
נכתב על ידי: איילת שחר
תאריך: 05/09/12

פוחדים לרדת למרתף על מנת להימנע מלראות ג'וקים? הפחד לפתוח את הארונות לא מניח לכם? הבית שלכם הותקף!, ישנו פיתרון לכל סוגי המזיקים- מתקשרים למדביר. הדברה זה דבר חשוב ביותר בכל גינה ובכל בית, המזיקים לא רק גורמים לפחד, ריבוי מזיקים מסוג תיקנים, נמלים ועכברים מסכן את בריאותכם.

לא מצליחים לתפוס את העכבר? צריך למצוא מדביר מקצועי, הנה עצות חשובות לגבי כל הנושא של מדביר חרקים- ופתרונות נוספים שירחיקו את המזיקים לתמיד.

מזמינים בעל מקצוע? חשוב לדרוש שיראה לכם רשיון מדביר לא כל אחד יכול לעבוד כמדביר, וכך תוכלו להיות בטוחים שקיבל הסמכה רשמית ושלא תזכו לביקור מחודש של המטרידים בנוסף מדביר אמין צריך להציע אחריות על עבודתו.

סובלים מזוחלים? איך להעלים מקקים בעצמכם? רסקו מלפפון והשאירו אותו בסיר סגור עם קצת מים ליותר משעה, סננו את התמיסה והשתמשו בחומר לשטיפת הרצפה.

סובלים מעש בארונות הבגדים? איך להרחיק עש? הניחו עלים של אזדרכת ושימו בארונות. בכל המקרים חומרי הדברה רגילים לא מרחיקים את העש.

כדי להרחיק ציפורים משיגים מספר דיסקים ישנים ותולים אותם על המרפסת והן לא חוזרות זו אופציה מועילה ללא דוקרנים ובטח שבלי הדברה. אל תעשו שימוש בחומרי הדברה יונים וציפורים יכולות למות שם מהרעל ולהפוך למפגע חמור מאוד.

הזמנתם מדבירים בחיפה? חשוב לנקות את רצפה בסמרטוט לח וללא חומרי ניקוי אבל בשום אופן לא לעשות ספונג'ה כללית. יחד עם זאת, אם יש בעלי חיים בבית הקפידו לשאול מתי ניתן יהיה להכניס אותן הביתה.

איך להיפטר ממזיקים וחרקים בצורה נכונה? בררו אם ישנה אפשרות לעשות שימוש בחומרים בטוחים, עכשיו כל איש מקצוע משתמש בעיקר בחומרים ידידותיים לסביבה ושמרים גם על חייכם.

אז אם אתם צרכים מדביר פרעושים השתדלו להזמין מדביר אחרי סיומו של החורף בנוסף קראו המלצות על מדבירים, בדקו את המחירים וכדי לשמור על הדירה ממזיקים באופן ממושך הזמינו מדבר בעל ניסיון. אם תעשו בחירה נכונה- תהיו בטוחים שלא יהיה ביקור חוזר של כל המזיקים תוך שבוע-שבועיים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32357.aspx