חברת ניקיון בניינים
נכתב על ידי: איילת שחר
תאריך: 16/09/12

קשה למצוא מישהו שלא אוהב לחיות או לגור בסביבה מסודרת ונקיה. וברור מדוע זה כך, תמיד גדלנו שסדר וניקיון חשובים, פחות לכלוך ואבק זה אומרפחות בעיות בריאותיות, ובקיצור, שסביבת החיים שלנו נקייה האוויר צלול יותר וכך האווירה כולה.

העניין הוא שאין לנו את הזמן לטפל בניקיון בכוחות עצמנו ואנו בוחרים לשכור אנשים שיעשו את העבודה עבורנו. אולם יש בחוץ הרבה סיפורים על לקוחות תמימים שלקחו לעבודה חברת ניקיון בניינים וזכו לשירות גרוע, מנקים שפשוט לא הגיעו, חברות פוליש שממש הרסו את הרצפה עם החומר הלא מתאים, או מקרים שבהם כל מה שעבר ניקוי היתה קופסת התכשיטים…

עוד לפני שמזמינים חברת פוליש מומלץ ביותר לחשוב על מספר דברים .

בעלי דירה או עסק ולא פנויים להתעסק עם שפשופים וניקיונות? רוצים שירות הברקה קריסטלית או לנקות דירה שכורה מלכלוכי הדיירים הקודמים? מחפשים שירות של ניקיון לאחר שיפוץ? איך מאתרים את אנשי הניקיון הכי טובים בקטגוריית של חברות ניקיון בתים?

- כדאי ביותר להזמין ניקיון שבועות מספר מראש, בעיקר כשאתם חושבים לשדרג את הבית במהלך חודשי הקיץ ובזמן פסח וראש-השנה.

- אל תסתפקו בשום הצעה לפוליש אשר ניתנה בטלפון. הקפידו ובקשו מנותן השירות שיבוא, וייתן את הצעת המחיר במסמך כתוב.

- אל תתפתו להצעות מחיר שנשמעות נמוכות מדי. שירות פוליש וניקיון לדירה בסכומים הנמוכים מ- 1300-1400 שקל מעורר ספקות.

- חשוב מאד לוודא שהצעת המחיר לחברת הפוליש תכלול שימוש בכשור מתאים, למען לא תשארו תקועים עם 'בעל מקצוע'' שעובד רק עםסחבה ודלי.

מתאים לכם למצוא שירותי ניקיון בלי לבזבז המון? מומלץ לקבל כמה הצעות לקרוא חוות דעת על כל חברה, לחפש המלצות ולהכין חוזה מסודר. קריאה מהנה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32707.aspx