היתרונות של סיגריות אלקטרוניות
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 14/10/12

אני מאמין שיצא לכם ללכת לאיזושהי מסיבה במרכז העיר עם כמה חברים טובים, אבל להכריז תוך כדי הריקודים שזה פשוט מגעיל להריח כל דקה את ריח העשן שיוצא מהפה של האנשים האחרים, וזה עוד במקרה הטוב. לפעמים אנו נלחמים כדי שלא לחטוף את הקצה הלוהט של הסיגריה על החולצה החדשה שקנינו, או אפילו עלינו. מה שאנשים פשוטים מבקשים זה רק ליהנות. לא יותר מזה. לסיים את יום העבודה השגרתי שלנו עד אחר הצהריים ואז בערב להיפגש עם האנשים שאנחנו אוהבים מבלי להתעסק בכל מיני פרמטרים של ריח רע ונזק בריאותי כתוצאה מעישון פאסיבי. זה לא פייר, וכמובן, לא מגיע לנו ולא לאף אחד אחר.

כדי להמחיש כמה מעצבן זה ריח רע של סיגריה רגילה, אפשר פשוט להיזכר במקרים שבהם יצא לנו להכיר בחורה נחמדה שיושבת על הבר ולאחר התחבטויות פנימיות רבות ניגשנו אליה וביקשנו להצטרף. אחרי כמה מבטים בוחנים, עברנו את תנאי הקבלה בהצלחה, אך לפני שניגשנו לטופס המבחן הביולוגי בין גבר לאישה נוכחנו לדעת באכזבה גדולה שיש לבחורה ריח חריף מהפה של סיגריה רגילה, שמה שעובר לנו בראש זה שלא בא לנו להיות חלק מהצחנה הנוראית הזו. אם כל הבחורות היו מעשנות סיגריות אלקטרוניות סביר להניח שבחורים איכותיים שבנויים לקשר רציני - לא היו נרתעים מהן.

אותן בחורות שמעשנות על הבר סיגריות רגילות, לא מודעות לעובדה שהן עוברות על החוק ומסתכנות בקנס כספי כבד. מי שמעשנת סיגריה אלקטרונית - לא עוברת על החוק. כי לא מדובר בעשן שיוצא מהפה, אלא מדובר באדים, כך שניתן לעשן אותה גם במקומות ציבוריים כמו באוטובוסים ובשאר מועדונים. לכל מי שמתעמקת גם בפאן הבריאותי: כאשר קונים סיגריה אלקטרונית מקורית לא נתקלים באף אחד מארבעת אלפים כימיקלים אשר נמצאים בסיגריות רגילות, שכבר גרמו לכל כך הרבה אנשים למות בגיל מוקדם מאוד, ולהחמיץ עשרות שנים רבות של אושר עם הנכדים והנינים. מי לא הייתה רוצה לראות את הנכד שלה מתגייס לצבא, ואת הנין שלה חוזר עם הילקוט החדש הביתה ואומר "איזה כיף היה בשיעור הראשון שלי בבית ספר"?


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33304.aspx