רשימת המלאי לבריאות הגבר
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 15/10/12

המהפכה הטבעית הגיעה גם לארון מוצרי הטיפוח והבריאות של הגברים. היום גברים רבים שנמצאים במירוץ אחר קריירה ששואבת את כל האנרגיה זקוקים לכמה מוצרים שיסייעו להם לעבור ימים קשים, תקופות של מחלות או פשוט להישאר חזקים יותר ובריאים יותר לאורך זמן רב. בין המוצרים האלו נמצאים כמובן ויטמינים ומינרלים רבים שנלקחים כתוספי מזון ומסייעים לחזק את הגוף ואת המערכת החיסונית בפרט ונותנים אנרגיה וכוח להמשיך במירוץ החיים. בין ויטמינים ומינרלים אלו ניתן למצוא כמוסות ברזל, אנזימים שונים, מגנזיום, סידן ועוד מגוון ויטמינים ומינרלים שהפכו לחלק בלתי נפרד מארון המוצרים של הגבר הישראלי.

מולטי ויטמין לגבר - במיוחד בשבילך

מי שלא מעוניין להשתמש באינספור ויטמינים ומינרלים, יכול לרכוש בקלות מולטי ויטמין לגבר שכולל כמה ויטמינים ומינרלים חשובים לתפקוד הגברי ומצויים כולם בכדור אחד שנלקח פעם או פעמיים ביום, בהתאם לחברה המייצרת. מולטי ויטמין לגבר ניתן למצוא בבתי מרקחת רבים ואפילו להזמינם דרך אתרי אינטרנט מיוחדים המציעים הזמנת תרופות ומוצרים טבעיים דרך האינטרנט. לעיתים קרובות הזמנת מולטי ויטמין לגבר דרך אתרים אלו יכול להיות עסק משתלם ונוח לגבר עסוק שאין לו זמן במהלך היום להשקיע בהמתנה בבית המרקחת. היתרון בלקיחת מולטי ויטמין לגבר ברור - מדובר בקפסולה נוחה לשימוש שכוללת את כל מה שצריך במינון הנכון. מולטי ויטמין לגבר מאפשר שקט נפשי לאורך זמן רב בידיעה שהגוף מקבל בדיוק את מה שהוא צריך.

מכיר את קואנזים הפלא?

אחד מתוספי המזון הפופולריים ביותר בתקופה האחרונה על ידי גברים וגם על ידי נשים הוא קואנזים Q10 שהוכח במחקרים כמסייע להגנה על הגוף ממחלות ומיחושים שונים. גברים רבים ברחבי העולם כבר גילו את Q10 שניתן לרכישה כתוסף מזון ומשתמשים בו באופן קבוע. לפי מחקרים קואנזים Q10 מסייע בירידת לחץ דם ובויסות הכולסטרול בגוף ויש לו גם השפעות חיוביות על פעילות הלב. מחקרים נוספים הראו שקואנזים זה סייע לחולי פרקינסון והוריד משמעותית את תופעות המחלה. כדי לשמור על הבריאות שלך לא צריך היום לבקר בבית המרקחת אינספור פעמים. הזמנת תוספי מזון באינטרנט יכולה להקל משמעותית על חייך ולהפוך אותך לבריא יותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33374.aspx