אתרי הכרויות לנכים | משרד שידוכים | יחד הכרויות
נכתב על ידי: Maxim Nagorsky
תאריך: 17/10/12

הכרויות לנכים

כאשר אומרים נכים, הכוונה הינה לאנשים אשר סובלים מחוסר יכולת תפקוד כלשהי או חוסר תפקוד מלא כתוצאה מפגיעה גופנית, שכלית או נפשית כלשהי. עכשיו, כתוצאה מן העובדה, כי האוכלוסייה בישראל מונה מעל מיליון נכים ( ! ) בדרגת נכות כזו או אחרת לפי הביטוח הלאומי, רבים מהם מתקשים לא רק להשתלב מחדש בחברה הישראלית, אלא גם מתקשים בתהליכי הכרויות פשוטים ובסיסיים – וזהו בדיוק התפקיד של שירותי הכרויות לנכים. אין כל ספק, כי אסור להפלות קבוצה זו על פני קבוצות אחרות באוכלוסיה, וחשוב מאד לספק לנכים אפשרויות להיכרויות מגוונות על מנת שיוכלו למצוא את החצי השני שלהם.

שירותי הכרויות לנכים – 'מתמחים' בהכרויות בין נכים

ספורים הם האנשים ה'רגילים' אשר מקיימים מערכת יחסים (אפילו אפלטונית) עם אנשים 'נכים', וזאת כתוצאה מסיבות ברורות ומובנות ביותר. יחד עם זאת, אין זה אומר, כי אדם אשר סובל מנכות כלשהי דינו חיי בדידות. בטח כאשר שירותי הכרויות לנכים ייעודיים, איכותיים ומתקדמים זמינים ובנמצא. בפועל, הקטגוריה של שירותי שידוכים לנכים מכילה ספקים כמו משרדי הכרויות, אתרי הכרויות דיגיטליים, לוחות בעיתונים ועוד.

כל מה שצריך לדעת על אתרי הכרויות לנכים

אתרי הכרויות לנכים דיגיטליים הינם נגזרת ישירה של אתרי ההכרויות הדיגיטליים הרגילים. יחד עם זאת, הם נחשבים לאתרי נישה, וזאת שכן הם מוכוונים אך ורק לאוכלוסיית הנכים. ככאלה, הם 'ממיינים' את החברים באתר לפי דרגות ואחוזי הנכות שלהם, לפי גילאים, לפי מיקומים בארץ, תחומי עניין, מראה, רצונות ושאיפות מבחינת מערכת היחסים שבה הם מעוניינים, מציגים תמונות, פרטי יצירת קשר – ולמעשה, את כל הפרטים הנחוצים והדרושים לתחילת תהליך הכרויות בין נכים.

נכים יקרים, אתרי ההכרויות לנכים מחכים רק לכם !

יותר ויותר נכים אשר נרשמו לאתרי הכרויות לנכים, מספרים, כי הם הצליחו להכיר קשת מופלאה של אנשים מיוחדים ומעניינים, וזאת באופן שהם מצליחים לקיים קשרים אנושיים רבים. אז לכן, נכים יקרים, אם גם אתם עוד לא נרשמתם לאתר יחד הכרויות לנכים כלשהו, זה בדיוק הזמן .


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33427.aspx